Kinos magama jäämine

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Kinos magama jäämine

PostitusPostitas Pixie » 03. Jaanuar 2016, 12:20

See oli mitu aastat tagasi, üks sõber rääkis, kuidas mingi filmi ajal oli kinos magama jäänud ja ma naersin ta välja, et kuidas see küll võimalik on jne. Ning karistuseks olen peale selle loo kuulmist ise korduvalt tukkuma jäänud. Üldiselt siiski liigse väsimuse ja/või hilise seansiaja tõttu.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kinos magama jäämine

PostitusPostitas Audrey » 03. Jaanuar 2016, 23:42

Tukastasin pisut "45 Years" ajal.
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29

Re: Kinos magama jäämine

PostitusPostitas Jolt » 04. Jaanuar 2016, 15:57

Sopranoga katusekinos käies, filmiks oli vist Koyaanisqatsi. Et ma magasin suure enamuse maha, ei saa täiesti kindel olla. Vaatama läksin tegelikult selle pärast, et olin seda filmi üsna värskelt kodus näinud ning võimalus sama asja suurel ekraanil kogeda tundus justkui parim asi pärast viilutatud leiba. Pikutades rannatoolil, pakituna pleedi ja kuulates toda muusikat tundus aga hoopis parem idee kogeda seda filmi kinniste silmadega.
Rohkem kordi ei meenu... Kuigi kõigi öiste pöffi seansside ja asjade juures tundub see ka endale kuidagi ebatõenäoline.

Kodus vaatamine ei ole kinoga muidugi üheselt võrreldav. Ja mainiks siiski, et peaaegu pooled Kiirete ja vihaste filmid on mind enne lõppu suutnud täielikult ära kurnata. Too much awesomeness? Küllap siis.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Kinos magama jäämine

PostitusPostitas mjölnir » 01. Oktoober 2016, 20:33

Ise pole kinos magama jäänud aga kodus telekat vaatates olen küll maganud.
Kuri keel on teravam kui nuga.
Varga vastu pandi vanasti luuavars ukse taha, röövlile pandi luuavarrega vastu pead!
Avengers assemble!
Kasutaja avatar
mjölnir
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 79
Liitunud: 29. November 2015, 22:08
Asukoht: Avengers

Re: Kinos magama jäämine

PostitusPostitas Forzelius » 20. Märts 2018, 18:16

Noh mingi vahe juhtus jah päris palju. Enamjaolt sellepärast, et olin öise eluviisiga/ei maganud öösiti eriti. Niiumbes 2007-2013 kanti. Esimene film, kus mäletan, et magama jäin, oligi No Country for Old Men teistkordsel kinokülastusel.
Filmid, mille esmavaatuse ajal kinos magama jäin, on siiamaani ICMis checkimata ehk ei loe neid täielikult nähtud filmideks. Seetõttu sai Guardians of the Galaxy ka alles väga hiljuti korralikult ära vaadatud.
Viimastel aastatel on seda vähem juhtunud, aga mingi hetk oli väga sagedane.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Eelmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist