Kurjad hinged

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas Ralf » 09. Aprill 2013, 03:08

Pilt

Oli mu lemmiktegelane isiklikult. :irw:

Mobiilivärk ei häirinud mindki, lihtsalt selline tähelepanek. Pigem ongi hea, et ei olnud neid "Helistame 911" ja "Levi pole!" klišeesid ja mina vaatamise ajal isegi ei mõelnud, et miks keegi kuskile ei kõlla või Angry Birdsi ei mängi, nii et igatpidi win-win. Näide sellest, kui ebavajalikud sellised asjad kaasaegsetes õudusfilmides on. Igasugu suksutamisteema täielik puudumine tuli muidugi ka kasuks.

Also: Fede Alvarez’s Evil Dead remake has stormed the US box office, topping the domestic chart on its opening weekend, taking home an impressive $26 million. The film comfortably saw off G.I. Joe Retaliation into second place, despite leaving some reviewers cold with its focus on brutal, unrelenting gore rather than the goofy humour seen in the latter installments of Sam Raimi’s series.

Also: Faintings :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas Rasmus » 09. Aprill 2013, 16:18

Minu lemmik oli ta ka, siiski ju ainuke tegelane, kes suutis midagi kurjuse võitmiseks ette võtta.

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Ka Solaris oli sel korral pingutanud - õudusklipid ja meloodiad "meeleolu loomiseks" enne filmi. Publik kahjuks nii väärikas ei olnud, andke andeks, aga miks peab ilma põhjuseta irvitama (mille üle üldse??) ja kõva häälega jutustama.

Selle klipi näitamine oli küll hea mõte, ehkki ise oleks näidanud seda, aga alles siis, kui tuled juba kustus ja see heli vms reklaam juba näidatud on. Teised inimesed saalis pole varem kunagi nii palju häirinud. Kui on nali, siis palun väga, naerge, aga kui te vaatate tõsist õudusfilmi, siis olge palun lihtsalt vait. Ei saa aru sellistest inimestest.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas Sten » 09. Aprill 2013, 16:50

Kui on nali, siis palun väga, naerge, aga kui te vaatate tõsist õudusfilmi, siis olge palun lihtsalt vait.

See on juba teada olev hirmusemiootika, kus inimene ehmatabki või säärane visuaal tekitab ebamugavust ja siis järgneb ennast jahutav irve või kohatu naer. Konflikti korral.. suru mõni lihtsakoeline inimene oma verbaalse suhtlemisoskusega nurka ja võid 100%-liselt temalt oodata ennast mugandavat naeru, et olukordk veits stabiilsemaks enda jaoks muuta.

Spoiler :
Minu ees istusid 3 keskealist bimbo-tibi, kes lahistasid naerda ja irvitada absoluudselt iga ehmatuse ning rõveduse peale. Peale filmi lõppu sai kuulda kõigi kolme muljeid, kui õudne ning ehmatavalt hirmus kogu filmielamus oli.. seega ilma üldistamata, ei tea mõned inimesed kinoskäigu etiketist midagi.. but hey, it's free country.
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas Kickflick » 09. Aprill 2013, 22:40

Julgust filmil iseenesest oli, võrreldes enamik õudukatega, aga ajas siiski une peale. Tegelased jätsid ka külmaks, polnud kedagi, kellele kaasa elada või kaasa tunda. Kindlasti eelistan originaalversiooni, mille võlu seisneski odavas ja sitas teostuses ning humoorikuses. Naerjaid ma hukka ei mõista, sest enamik stseene olidki naeuväärselt ettearvatavad.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas lostinthemist » 09. Aprill 2013, 23:22

Kickflick kirjutas:Naerjaid ma hukka ei mõista, sest enamik stseene olidki naeuväärselt ettearvatavad.

Asi ei ole stseenide naeruväärses ettearvatavuses, vaid selles, et puudub igasugune kinoskäigu etikett, millest Sten rääkis, ja austus kaasvaataja suhtes. Antud olukorras ei mängi vahet, kas sa vaatad "Evil Deadi" või "Twilighti", sest kui sa ei suuda arvestada teiste inimestega, kes tegelikult naudivad filmi ja rikud üle saali lobisemise, naermise või SMSi saatmisega ära nende elamuse, siis sa oled lihtsalt munn.
Vabandage minu prantsuse keelt.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 11. Aprill 2013, 00:48

lostinthemist kirjutas:
Kickflick kirjutas:Naerjaid ma hukka ei mõista, sest enamik stseene olidki naeuväärselt ettearvatavad.

Asi ei ole stseenide naeruväärses ettearvatavuses, vaid selles, et puudub igasugune kinoskäigu etikett, millest Sten rääkis, ja austus kaasvaataja suhtes. Antud olukorras ei mängi vahet, kas sa vaatad "Evil Deadi" või "Twilighti", sest kui sa ei suuda arvestada teiste inimestega, kes tegelikult naudivad filmi ja rikud üle saali lobisemise, naermise või SMSi saatmisega ära nende elamuse, siis sa oled lihtsalt munn.
Vabandage minu prantsuse keelt.


sinu prantsuse keel on 5+ (Y)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas Mikits » 19. Aprill 2013, 07:05

lostinthemist kirjutas:Asi ei ole stseenide naeruväärses ettearvatavuses, vaid selles, et puudub igasugune kinoskäigu etikett, millest Sten rääkis, ja austus kaasvaataja suhtes. Antud olukorras ei mängi vahet, kas sa vaatad "Evil Deadi" või "Twilighti", sest kui sa ei suuda arvestada teiste inimestega, kes tegelikult naudivad filmi ja rikud üle saali lobisemise, naermise või SMSi saatmisega ära nende elamuse, siis sa oled lihtsalt munn.
Vabandage minu prantsuse keelt.


+1, enne pole nagu sellist asja kohanud, et üle saali keset filmi mingi haige jutukõmin käib ja naermiskohtadest ei saanud samuti aru.
Mikits
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 14. Aprill 2013, 14:39

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas lostinthemist » 19. Aprill 2013, 19:43

"Evil Dead" sai juba eelmine nädal nähtud, kuid ei jõudnud kohe muljetamiseni.

Mõnes aspektis isegi parem kui originaal. Räige gorefest. Ja seda me kõik tahtsimegi, eks ole? Aga saime veel rohkem. Kui nüüd laiemas laastus vaadata, siis heroiinisõltuvusest ülesaamine, tegelaste omavahelised suhted (eriti hästi töötas konflikt õe-venna vahel), huumorivaene lämmatav ja jõhkralt opressiivne atmosfäär ning intelligentsed dialoogid teevad sellest filmist enam kui lihtsalt pinnapealse uusversiooni.
Tegelikult ma vaataks uusversiooni isegi meelsamini kui esimest "The Evil Dead"i filmi, ent selles saagas jääb enda lemmikuks siiski "The Evil Dead 2." Pärast rimeigi vaatamist tekkiski suur isu "The Evil Dead 2" ja "Army of Darkness" uuesti üle kaeda. Nii mitme kasutajaga pean nõustuma, et viimase aja üks tugevamaid jänkide õudusfilme.
Spoiler :
Mulle meeldis, kuidas tegijad tulid väljapääsu sulgemise idee peale - jõe veetase tõus oli usutav ja muljetavaldav lüke.
"Bossivõitlus" oli minu jaoks mõnusalt suur üllatus. Arvasingi vist too hetk, et film saab läbi maja põlemisega. But oh hell no. Taevast hakkas verd sadama ja põhideemon tuli isiklikult platsile. Mootorsaega pooleks lõikamine põleva maja taustal oli ülivõimas pilt. Lihtsalt ilus. ILUS SAATE ARU!
Pilt
Pinnuks silmas oli täiesti kasutu ja karakterita see blondiin Natalie, kes täidab ainult ilusa täidise rolli, mida siis tükeldada ja hakkida filmi keskel.

8/10

tuusla kirjutas:Õudusfilmide fännid, seletage palun õndsale teadmatule, mis kuradi asja te sellest žanrist leiate?

Kusjuures, silmaringi laiendamiseks võin rääkida kultuurilisest erinevusest, et Lõuna-Koreas on õudusfilmid hoopis nn summer thing. Suveööd on soojad ja troopilised, päevad aga lõõmavad kuumusest ja niiskusest. Veetsin ise 45 päeva keset suve Lõuna-Koreas ja tõesti, sealne suvi on kuradi niiske. Iga päev on tavaliselt 30 kraadi ja kui niiskus on üle 60%, siis tundub, et temperatuur oleks üle 40 kraadi. Nagu oleks saunas.
Toon võrdluseks näiteks Eesti suve, mis on kuiv. Kui päikese käes hakkab palav, lähme varju alla, jahtume maha, kõik on häppid ja liigume edasi. Lõuna-Koreas ei ole vahet, kus sa oled. Kas päikese käes või varju all, sa higistad meeletult. Piisab isegi sellest, kui sa istud keset päeva õues varju all pingi peal ja ei lähe enam eriti kaua, kuni tunned, kuidas higipiisad voolavad mööda selga allapoole.

Lõunakorealased käivad suvel õudusfilme vaatamas, sest need tagavad hirmujudinad ja toovad kananaha ihule, nad ehmuvad ning hirmutunne "jahutab" neid maha. Ehmumine pakub neile magusat leevendust suvest.
Kultuurivärk jah selline. Mõelge sellele, kui palju õudusfilme vorbitakse valmis suveks. Jaapanis on täpselt sama lugu, kusjuures seal on niiskusetase isegi kõrgem ning suvehooaja õudusfilmide kohta kasutatakse väljendit: beach reading.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas Defexer » 05. Juuli 2013, 00:43

Kui on hea õudukas siis mul tekitab pigem meeletu palavuse koos kõrge vererõhuga aga seda suudavad ainult vähesed filmid.

Igaljuhul lootsin paremat ja olin valmistanud ennast suurepärase horror filmiga ette aga kahjuks reaalsuses nii ei läinud. Gore oli piisavalt ja tundub, et suht sellele ülesse ehitatud sest mida rohkem lõpp kätte jõudis seda rohkem roosilisemaks nii läks kuigi esimene pool filmist oli tõesti pea 8 punkti vääriline. Kusjuures Mia meenutas väga The Ringis olevat Samarat.
Kas Gore tõmbas mu silmanägemise kirjuks või ma unustasin selle nii roosilisse lõppu aga mis teema nende kassidega ka oli? Nagu läbi kuskilt käis aga ei meenu üldse.

4/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas Loop » 11. Juuli 2013, 11:53

debiilne õudukas . Paaris kohas suutis ehmatada , aga üldiselt hiilgas haisvate tegutsemiste ja ütlemistega .
jälle pettumus .

2.5/10 (trailer oli selle filmi parim osa)
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas Priit » 13. Juuli 2013, 08:20

Selline enam-vähem hea guilty pleasure. Kogu seda verd ja muud möksi oli tore vaadata, kinematograafia oli ka kohati päris nunnu, aga no need dialoogid ja üldine sisu oli pidevalt "RETARD MODE ACTIVATED". 6/10.

Lisaks, traileris olid kõik paremad stseenid sees. Välja arvatud lõpp.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas Sten » 13. Juuli 2013, 14:13

Lisaks, traileris olid kõik paremad stseenid sees

Mõni "parem" ei jõudnudki kinolinale.. aga ehk lunastab selle dvd.
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas Ralf » 13. Juuli 2013, 14:17

Sten kirjutas:
Lisaks, traileris olid kõik paremad stseenid sees

Mõni "parem" ei jõudnudki kinolinale.. aga ehk lunastab selle dvd.

See lubatud extended versioon pidavat uue Blu-ray näol ilmuma oktoobris.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas damon » 28. August 2013, 11:01

Üllatavalt hea. Minule meeldis idee, et kummalist käitumist võis alguses seletada võõrutusraviga.
Eks häirivaid kohti oli samuti aga üldpildis olid need pisiasjad. Natuke pettumus oli, et peadeemon nii kiire lõpplahenduse sai.

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Kurjad hinged

PostitusPostitas Rasmus » 25. Oktoober 2015, 01:17

Fuck, see film on ju täiesti imeline. Kinos nägemisest on nüüd juba 2+ aastat möödas, nii et vaatasin praegu suhteliselt värske pilguga ja oli vaat et vägevamgi elamus kui esimesel korral. Paras müstika, kuidas midagi nii ägedat 2013. aastal üldse kinodesse jõudis — kui üleeile esilinastunud "Paranormal Activity" viiendat osa vaadates kaotasin igasuguse usu tänapäeva laialevi-horrorisse, siis "Evil Dead" taastas selle nüüd (hetkeks) täielikult. Ülimalt brutaalne sõit, mis kulmineerub erakordselt eepilise lõpuvõitlusega. Tõsiselt jõhker andmine. Ja sealjuures on tegelased ka küllalt adekvaatse arenduse saanud, Mia ja Eric on eriti ägedad. Meeldis, kuidas mängiti vaatajaga äraarvamismängu, et kellest nüüd uus Ash kujuneb. Mobiiltelefonide ja muu tänapäeva tehnika ignoreerimine on väga vinge nüke filmitegijate poolt, seda võiks õudukates oluliselt tihemini tarvitada.
Pilt
Parim uusversioon üldse? Parim metsamajaõudukas?
9/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

cron