Mida põnevat sinuga juhtus?

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 24. August 2015, 17:41

Lugesin Jolti postitust ja mõistsin, et ikkagi olen natuke nõrganärviline endiselt :|
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Jolt » 24. August 2015, 18:15

Oih. Võibolla tõesti on mõne jaoks häiriv lugemine, vabadust kui keegi tunneb ennast sellest loost... torgatuna.

Kui oleks pidanud tegema pakkumise, keda see lugu häirida võiks, poleks ilmaski Ralfi peale tulnud. Kogu sinu poolt nähtud õudus- ja õõvafilmide hulga tõttu kujutasin ette, et suhtud sellisesse asja üsna rahulikult.
Samas kehtib minu enda puhul küll see, et kunikauaks ma tean, et tegemist on millegi lavastatuga suudan ma seda täies rahus vaadata. Kui tegu on dokumentaalkaadritega, a'la ISISe kõrilõikamisvideod, siis on üsna kindel, et pööraksin pilgu ära.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 24. August 2015, 20:29

Nõelad, naelad, žiletid ja sellised asjad on ikka kõige hirmsamad, omaenda kurjast fantaasiast rääkimata ;-) Kes jutukas rääkis midagi nõela varbaküüne alla panemisest ja jala vastu seina löömisest? See paneb ikka hambaid krigistama...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rain » 24. August 2015, 21:22

Ära nüüd siin pirtsuta.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas tuusla » 25. August 2015, 20:42

Vaatasin "Deadpooli" treilerit ja mõtlesin, mille kuradi pärast käib "Self/lessi" oma ehk läheb rubriiki "Leia viis erinevust". See tekitas peaaegu eksistentsiaalse kriisi ja tegin random-otsingu netist küsimusega "Mis meist saab?". Ühe vastena komistasin asja peale, mis tehti siis, mil paljud siinsed kasutajad polnud veel niiske pilk isa silmiski. Nii et vastus küsimusele selgub 15.05 minutilt siit: https://arhiiv.err.ee/vaata/ivar-vigla-sou-6
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas eerik » 07. September 2015, 22:45

Ostsin uue arvutikorpuse, et kompuuter vaiksem ja jahedam oleks. Sisu üle tõstmise käigus lõhkusin emaplaadi ära. Arvuti on nüüd mõneks ajaks väga vaikne ja jahe. Geniaalne.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 03. Oktoober 2015, 13:45

Jätkuks Jolti hirmujutule. :) Esmaspäeval tekkis lõua alla vasakule küljele nii tugev paistetus, et ei saanud korraga enam süüa ega midagi (koos umbes 40-kraadise palavikuga). Järgmiste päevade jooksul läks paistetus progressiivselt hullemaks ja neljapäeva hommikul suundusin perearsti juurde, kes arvas, et tegemist külmetusest tulnud põletikuga ning kirjutas antibiootikume. Kuna reede õhtuks oli suu vasak pool nii kinni paistetanud, et ei saanud korralikult rääkidagi, suundusin siiski EMOsse, kus tehti röntgen ja tuvastati, et tegemist hoopis süljenäärmepõletikuga ja lõuas kolm väikest süljenäärmekivi, mida arst püüdis siis lokaalse tuimetusega keele alt kätte saada skalpelli, kääride ja tangidega (kogu jant kestis umbes 45 minutit, sülitasin selle käigus väikese klaasitäie verd ja mäda välja ning päris valus oli tuimetusele vaatamatagi). Kuna see lõikus polnud täiesti edukas, siis esmaspäeval kirurgi juurde... aga loodetavasti uued antibiootikumid, mis mulle kirjutati, tõmbavad põletikku piisavalt tagasi, et rohkem lõikamist tarvis poleks. Vaat kui imelikud hädad võivad põhimõtteliselt eimillestki tulla. Jama on, et pole viimasest pühapäevast saati midagi süüa saanud. :(
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas CM-Girl » 12. November 2015, 20:58

Tööl juhtus väike õnnetus kui röstsai kinni jäi ja seda lahti püüdsin saada. Sain labalt (mis saia/leiba edasi lükkab liinil) hoobi vastu kätt. Käsi kolmest kohast marraskil, veidi verd ka. Sain umbes 4 tundi varem töölt ära, käisin igaksjuhuks esmaabis. Õnneks mingit murdu või mõra polnud. Käsi lihtsalt paistes ja vahepeal valutab ikka täiega. Põnev päev. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas eerik » 23. Detsember 2015, 14:37

Sirvisin rahulikult laptopi ja mobiilise internetiga veebi, kui järsku viskas ette teate stiilis "igakuine andmemaht on ületatud". Mõtlesin endamisi, et "mida vittu, mul on ju mahupiiranguta pakett?!" aga nagu selgub, siis on TELE2 juba pea aasta tagasi pakette muutnud ja piirangud peale pannud. Veel suurem munnikari kui Elion. Selge, see teenus kuulub nüüd loobumisele. Ilmselt polegi seda vaja, kui ma alles 11 kuud hiljem piirangut märkasin.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Forzelius » 23. Detsember 2015, 17:10

eerik kirjutas:Sirvisin rahulikult laptopi ja mobiilise internetiga veebi, kui järsku viskas ette teate stiilis "igakuine andmemaht on ületatud". Mõtlesin endamisi, et "mida vittu, mul on ju mahupiiranguta pakett?!" aga nagu selgub, siis on TELE2 juba pea aasta tagasi pakette muutnud ja piirangud peale pannud. Veel suurem munnikari kui Elion. Selge, see teenus kuulub nüüd loobumisele. Ilmselt polegi seda vaja, kui ma alles 11 kuud hiljem piirangut märkasin.


Tarbijakaitse? Et oma ~8 allesjäänud päeva eest saamata andmemahu eest refundi või teenust nõuda, ei?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rain » 25. Detsember 2015, 03:50

Forzelius kirjutas:
eerik kirjutas:Sirvisin rahulikult laptopi ja mobiilise internetiga veebi, kui järsku viskas ette teate stiilis "igakuine andmemaht on ületatud". Mõtlesin endamisi, et "mida vittu, mul on ju mahupiiranguta pakett?!" aga nagu selgub, siis on TELE2 juba pea aasta tagasi pakette muutnud ja piirangud peale pannud. Veel suurem munnikari kui Elion. Selge, see teenus kuulub nüüd loobumisele. Ilmselt polegi seda vaja, kui ma alles 11 kuud hiljem piirangut märkasin.


Tarbijakaitse? Et oma ~8 allesjäänud päeva eest saamata andmemahu eest refundi või teenust nõuda, ei?

Kui ma ei eksi, siis nad ei tohi lepingut nii muuta. Sest et näiteks mul on Elisas mahupiiranguta nett. Hiljuti käisin seal just asju ajamas ja nad soovitasid mulle, et ma netipaketti ei muudaks, kuna sellist nad juba enam ammusest ajast välja ei anna ja sellegipoolest pole minu lepingut muudetud.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Defexer » 25. Detsember 2015, 12:22

Rain kirjutas:
Forzelius kirjutas:
eerik kirjutas:Sirvisin rahulikult laptopi ja mobiilise internetiga veebi, kui järsku viskas ette teate stiilis "igakuine andmemaht on ületatud". Mõtlesin endamisi, et "mida vittu, mul on ju mahupiiranguta pakett?!" aga nagu selgub, siis on TELE2 juba pea aasta tagasi pakette muutnud ja piirangud peale pannud. Veel suurem munnikari kui Elion. Selge, see teenus kuulub nüüd loobumisele. Ilmselt polegi seda vaja, kui ma alles 11 kuud hiljem piirangut märkasin.


Tarbijakaitse? Et oma ~8 allesjäänud päeva eest saamata andmemahu eest refundi või teenust nõuda, ei?

Kui ma ei eksi, siis nad ei tohi lepingut nii muuta. Sest et näiteks mul on Elisas mahupiiranguta nett. Hiljuti käisin seal just asju ajamas ja nad soovitasid mulle, et ma netipaketti ei muudaks, kuna sellist nad juba enam ammusest ajast välja ei anna ja sellegipoolest pole minu lepingut muudetud.

Sellest kõigest oli ka juttu kui need muudatused tehti. Igaljuhul oli ka endal piiramatu pakett ja muudeti kuus 5gb peale üle ja ühes artikklis tõid nad sellise väite "Ettevõtte kinnitusel teavitasid nemad kliente muudatusest iseteeninduse vahendusel ja sellest piisab."

Pole siin mingit tarbijakaitset, sest kui sulle on kuus määratud 5, 15 või 30GB ja kasutad selle esimese kahe päevaga ära siis ei jäägi muud üle kui 3€ eest 5gb juurde osta. :)

Siiski vaatamata asjaolule, et kui limiit ületatud ja nemad kohe kraanid kinni keeravad või võrreldes Emt või Elisaga, kes piiravad andmemahu ületamisel kiiruse ~ 20kb/s peale millega nii või naa pole võimalik midagi teha ja ostad ikkagi mahtu juurde, et oma asjad ära aetud saaks.
Tele2 on ka EMT'st ja Elisast nii levi kui kiiruse poolest üle ka, iga künka taga on tele2 levi põhjas olgu selleks siis mis tahes maakoht.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Wisegirl » 06. Jaanuar 2016, 15:36

Istun siin Milduras ja teen oma farmitööd ja hommikuti kui töökaaslast ootan, sõidab ratastoolis vanaonu samal teel. Noogutused muutusid naeratusteks ning need omakorda teretusteks... kokkuvõtvalt, sain kutse tema ja ta naise juurde külla: "afternoon tea".

On suurema väärtusega kui hosteli noored joodikud ja nende peod.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rasmus » 25. Mai 2016, 21:36

Sattusin koduteel Tammsaare parki ja mingi vend mängis seal elektrikitarri peal "Love Story" soundtracki.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 27. Mai 2016, 04:22

Ralf kirjutas:Jätkuks Jolti hirmujutule. :) Esmaspäeval tekkis lõua alla vasakule küljele nii tugev paistetus, et ei saanud korraga enam süüa ega midagi (koos umbes 40-kraadise palavikuga). Järgmiste päevade jooksul läks paistetus progressiivselt hullemaks ja neljapäeva hommikul suundusin perearsti juurde, kes arvas, et tegemist külmetusest tulnud põletikuga ning kirjutas antibiootikume. Kuna reede õhtuks oli suu vasak pool nii kinni paistetanud, et ei saanud korralikult rääkidagi, suundusin siiski EMOsse, kus tehti röntgen ja tuvastati, et tegemist hoopis süljenäärmepõletikuga ja lõuas kolm väikest süljenäärmekivi, mida arst püüdis siis lokaalse tuimetusega keele alt kätte saada skalpelli, kääride ja tangidega (kogu jant kestis umbes 45 minutit, sülitasin selle käigus väikese klaasitäie verd ja mäda välja ning päris valus oli tuimetusele vaatamatagi). Kuna see lõikus polnud täiesti edukas, siis esmaspäeval kirurgi juurde... aga loodetavasti uued antibiootikumid, mis mulle kirjutati, tõmbavad põletikku piisavalt tagasi, et rohkem lõikamist tarvis poleks. Vaat kui imelikud hädad võivad põhimõtteliselt eimillestki tulla. Jama on, et pole viimasest pühapäevast saati midagi süüa saanud. :(


Ja tundub, et sama probleem jälle kimbutab... täpselt samas kohas, kuhu sisselõige tehti oktoobris ja need kivid välja pigistati, tekkis valu... keelega kompama hakates libises sealt uus väike kollane kivike välja ning hunnik paksu beežikat mäda selle järel. :vihane:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron