Wayward Pines

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Wayward Pines

PostitusPostitas Rain » 22. Märts 2015, 08:48

Wayward Pines
Wayward Pines (2015)

Ethan Burke on eriagent, kes saadetakse Wayward Pinesi-nimelisse väikelinna, kus ta peab hakkama uurima kahe föderaalagendi kadumist. Kuid vastuste asemel leiab Ethan enda eest hoopistükis hulga uusi küsimusi. Mis on õigupoolest Wayward Pinesiga viltu? Iga samm tõele lähemale muutub aina veidramaks, kuniks ta peab silmitsi seisma teadmisega, et tal võib-olla polegi võimalust sellest linnast elusalt väljuda.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Rain » 22. Märts 2015, 14:59

Tundub kuidagi veidralt huvitav.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Ronet » 22. Märts 2015, 15:15

Mingi The Village meets Twin Peaks? Meie FOX hakkab vist suhteliselt samaaegselt seda näitama.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Spellbound » 22. Mai 2015, 21:19

Kohutavalt igav ja tõenäoliselt väga etteaimatav. Vaatan teise osa veel ära ja kui see mingit tunnet ei tekita, siis lõpetan ära.

Vahel on tunne, et sarjade vaatamise asemel hoopiks mängiks neid. Life is Strange, Game of Thrones, The Walking Dead, Tales of Borderlands, The Wolf Among Us on paremini kirjutatud kui iga suva seep, mida juhuslikult vaatama hakkan. Kahjuks on seriaalide formaate kasutavaid mänge väga vähe või saabuvad need liiga pikkade vahedega. Vahel ligi kaks kuud. Vähemalt ilmub Life is Strange iga kuu. Telltale'i omad andsid selles vallas vist juba ammu alla.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Forzelius » 23. Mai 2015, 12:48

Dunno, ma olen intrigued, vaatan edasi.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Zinera » 24. Mai 2015, 15:34

2 episoodi vaadatud, siiani eriti mõistatuslik ja intrigeeriv ei ole. Mõne osa jälgin veel, aga kui huvitavamaks ei lähe, siis ilmselt ei hakka aega rohkem raiskama.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Mai 2015, 21:22

No ma ei tea. Shyamalan on lihtsalt nii uskumatult hullult ära vajunud. 2. episood oli veel igavam. Annan veel ühe võimaluse ja siis on ka kõik. Rohkem ma ei suuda. Kohati ikka väga kohmakas, ebaloogiline ja pingevaba. Selline tunne, et pärast 1. osa suure saladuse avalikustamist polegi sarja loojatel midagi pakkuda. Meh, meh, meh.

+ Mat Dillon on halb näitleja.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Forzelius » 30. Mai 2015, 22:52

Ei tea, kui väga saab raamatutel põhineva sarja showrunnerite üle kobiseda, et asi pole piisavalt salapärane...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Spellbound » 31. Mai 2015, 02:06

Forzelius kirjutas:Ei tea, kui väga saab raamatutel põhineva sarja showrunnerite üle kobiseda, et asi pole piisavalt salapärane...


Asi võiks olla piisavalt huvitav...

Iga dialoog oleks nagu pärit "How to write mysterious dialogue" käsiraamatust. Lasin sarjal isegi taustal joosta ja ilma teksti korralikult kuulamata oli selge, mida mõnes stseenis öelda taheti. Midagi toimub, kõik on vale bla bla bla

Lavastus ise on juba kohutavalt igav.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Forzelius » 31. Mai 2015, 11:43

Ma küll ei nõustu absoluutselt, aga okei, kuidas kellelegi.
Sellegipoolest, kui kritiseerida, võiks siis mitte süüdistada inimesi asjades, mida nad mõjutada ei saa (looking at you, LFT).
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Mai 2015, 16:04

Sarja loojad vastutavad antud juhul teleekraniseeringu kvaliteedi eest. Alusmaterjal alusmaterjaliks. Shyamalan ja kogu ülejäänud pundi süüks jääb see, et nad nõrga materjaliga midagi peale ei oska hakata. Miks seda üldse siis teha?

Ainus, mis ligi meelitab on Shyamalan ja võrdlused Twin Peaks`iga. Huh, ega ikka väga ei võrdle küll. Nähtavasti arvati, et vana hea müstiline linn paksus metsas ja Shya/Twin Peaksi kombo toob rahva vaatama. Kvaliteet vast polegi oluline.

Umbes nagu see Under the Dome. Ei saa siis kuidagi Kingi põhjal midagi ägedat vorpida.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Forzelius » 31. Mai 2015, 16:09

Ei tea, arusaamatu kriitika, kunagine kursavend : )
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Mai 2015, 16:22

Kord kursavend, alati kursavend (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Zinera » 15. Juuni 2015, 09:10

1x5 - Lõpuks hakkas õige lugu peale, sissejuhatus oli nii pikk, aga isegi võib öelda, et vajalik. Loodame, et asi jätkub sama põnevalt.
Spoiler :
Nüüd on isegi aru saada, miks kõik need inimesed erinevatest aegadest räägivad. Kahjuks need aberid eriti metsikud ja osavad ei tundu, kui nad ühest inimesest jagu ei saanud kuidagi. Nad peaksid ainult mäest alla ronima, kohe oleksid külas, tundub vähemalt nii.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Wayward Pines

PostitusPostitas Forzelius » 24. Juuli 2015, 01:35

1.10
Spoiler :
Kelle poolt ma nüüd olema peaks? I mean, norm finaale oli, kuigi ma callisin peaaegu kõik asjad ette, aga kelle poolt mina kui vaataja nüüd olema peaks? Too noor kutt pole absoluutselt sümpaatne olnud mitte kunagi, noortest (1. generation) on mul ka täiesti suva. Pam oleks ainuke tegelane, kelle leadi ma kannataks ja kes kuidagi sobiks üldise survival missiooni figureheadiks, aga Leo ei tundu ka selline näitleja, kes sellises sarjas kaasa teeks kauem kui 1. hooaeg. Ethanist muidugi kahju, aga jah, väga ette näha, et ta GoTi teeb.


Okei hooaeg oli.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron