Ellujääja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ellujääja

PostitusPostitas Ronet » 09. Aprill 2015, 08:24

Ellujääja
Survivor (2000)

"Ellujääja" ("Survivor") on USA pikaaegne reality-seiklussaade, kus grupp inimesi võistlevad miljoni dollari ja "ainsa ellujääja" tiitli nimel. Saatejuht on Jeff Probst.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ellujäänu

PostitusPostitas Forzelius » 09. Aprill 2015, 11:32

10/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ellujäänu

PostitusPostitas Ronet » 07. Mai 2015, 18:46

http://www.cbs.com/shows/survivor/second-chance/

Minu valik:
Spoiler :
  • Kelly Wiglesworth
  • Kimmi Kappenberg
  • Teresa Cooper
  • Natalie Tenerelli
  • Stephanie Valencia
  • Mikayla Wingle
  • Abi-Maria Gomes
  • Ciera Eastin
  • Kass McQuillen
  • Shirin Oskooi

  • Jeff Varner
  • Andrew Savage
  • Shane Powers
  • Terry Deitz
  • Stephen Fishbach
  • Jim Rice
  • Troyzan Robertson
  • Vytas Baskauskas
  • Spencer Bledsoe
  • Jeremy Collins


Naiste hulgast oli raske 10 inimest kokku saada, mistõttu hääletasin lihtsalt vanakooli. Ma ei saa aru, miks pole Amazon ja Vanuatu (just naiste poolelt) siin valikus esindatud.
Igatahes sellest võib üks tore clusterfuck hooaeg tulla.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ellujäänu

PostitusPostitas Forzelius » 14. Mai 2015, 12:57

Level kirjutas:Igatahes sellest võib üks tore clusterfuck hooaeg tulla.


Ditto. Sellest tuleb üks parimaid hooaeg ja ilmselt mu enda lemmik all-stars hooaeg.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ellujääja

PostitusPostitas eerik » 08. Märts 2017, 16:03

2/10 ameerika pask, viimased ~15 hooaega on võrdlemisi järjepidevalt imenud. Aga see selleks. Tegin kiiruga veel enne 34. hooaja (Game Changers, oooooo) eetrisse minekut oma osalejate "rankingu", või noh, jagasin nad kahte kolme gruppi.

(Y) pöial üles grupp
Spoiler :
Cirie
Michaela
Ozzy
Sandra
Tony
Sierra
Hali
Debbie


:| meh grupp
Spoiler :
Andrea
Brad
Caleb
JT
Sarah
Malcolm
Troyzan
Zeke


(N) pöial alla grupp
Spoiler :
Aubry
Ciera
Tai
Jeff
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Forzelius » 08. Märts 2017, 16:45

Just sayin, et kui siin keegi mingi ime puhul lurkima peaks ja kaaluma, kas vaadata või mitte, siis eelmainitud postitaja "2/10 ameerika pask" ei tasu mingitki pidi tõsiselt võtta. Tehnilise pool pealt on sari nii hea, kui ta üldse olnud on ja kui otsida taga oldschool hõngu, siis peab tagasi ronima vähemalt 15ndasse hooaega, nii et "viimased ~15" on suht totter kategoriseering enivei. Soovitan vaadata!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Forzelius » 13. Aprill 2017, 18:50

34.06 on ilmselt kõige ebamugavam asi, mida ma televisioonis näinud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Ronet » 13. Aprill 2017, 20:49

Õhh.. Ja siin ma mõtlesin, et pärast Cambodia't ei hakka ma oma redditi flair'i enam muutma. See nii halb ikka, kui üks naasvatest lemmikmängijatest oma legacy ära rikub. Või noh, tal polnud mingit legacyt, kuid üldine maine on hävinud ja ega rohkem ilmselt ei kutsuta ka. Fuck all-star hooajad!!1
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ellujääja

PostitusPostitas eerik » 16. Aprill 2017, 15:34

Palju õnne sünnipäevaks, Jeff Varner!

Spoiler :
Zeke on ilmselt väga pissed off, et Varner ta FTC kõne püandi ära rikkus. Eraelus on ta juba väga ammu "väljas olnud".
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Forzelius » 16. Aprill 2017, 16:18

Noh, me ei saa seda kunagi teada, aga no way, et ta FTC's seda kasutanud oleks ever imho.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ellujääja

PostitusPostitas eerik » 16. Aprill 2017, 16:47

Spoiler :
  • Nagu ma eelnevalt mainisin, on ta eraelus juba ammu "väljas olnud". Näiteks 2009. aastal ilmus see persoonilugu. Guugeldades lihtsasti leitav.
  • Tal pole olnud probleemi kaamerate ja kaaslaste ees olla palja ülakeha ja ilmselgelt nähtavate armidega.
  • Viimasest kolmest hooajast kaks on olnud "mu naine on rase" ja "mu emal on vähk". "Ma olen transsooline" oleks ilmselgelt võimsam trumpkaart, eriti arvestades kahte eelmist punkti (st mänguväliselt pole see saladus).
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Ronet » 16. Aprill 2017, 19:12

Ei tundu küll, et selline asi mingi äss taskus oleks. In any case, tahaks juba uute tegelastega hooaega jälle. Vastik, vastik, vastik.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Forzelius » 17. Aprill 2017, 00:48

eerik kirjutas:
Spoiler :
  • Nagu ma eelnevalt mainisin, on ta eraelus juba ammu "väljas olnud". Näiteks 2009. aastal ilmus see persoonilugu. Guugeldades lihtsasti leitav.
  • Tal pole olnud probleemi kaamerate ja kaaslaste ees olla palja ülakeha ja ilmselgelt nähtavate armidega.
  • Viimasest kolmest hooajast kaks on olnud "mu naine on rase" ja "mu emal on vähk". "Ma olen transsooline" oleks ilmselgelt võimsam trumpkaart, eriti arvestades kahte eelmist punkti (st mänguväliselt pole see saladus).


Ükski su argument siin pole veenev, sorri.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Forzelius » 27. Aprill 2017, 20:30

34.08
Spoiler :
Mul ka kerge All Stars hooaja fatigue vist. Ei koti enam üldse. Vb sellepärast, et umbes kõik, kellele hooaja algul pöialt hoidsin, a'la JT, Ozzy, Malcolm, Sandra, on läinud. Eks peale tänast Debbie hääletust läheb mayhemiks nagu ikka,
aga siiski on hinges igatsus ühe tavalise, uue castiga hooaja suhtes. Oh well.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ellujääja

PostitusPostitas JazZ- » 07. Juuli 2017, 18:33

Forzelius kirjutas: Tehnilise pool pealt on sari nii hea, kui ta üldse olnud on ja kui otsida taga oldschool hõngu, siis peab tagasi ronima vähemalt 15ndasse hooaega, nii et "viimased ~15" on suht totter kategoriseering enivei.


Mida murdepunktiks loed? Ise tõmbaksin vist joone 10. hooaja järele, kuigi idol'ite strateegilise rakendamise normaliseerimiseks kulus võib-olla tõesti mingi ~5 hooaega veel.


Otseselt oldschool hõngu taga ei aja, sest üldpildis on mäng nüüdisajal huvitavam, aga sellest kujundulumisest tahaks küll puhkust. Pea iga tribal on juba nagu mingi sita oscar-bait'i kulminatsioon.

<mängija 1> mängija 2 on väike bitch
<mängija 3> *hakkab nutma*
<probst> sa emotsionaalne, mängija 3, räägi oma tunnetest
<mängija 3> see tuletab mulle meelde, et mu elu nii raske olnud
<mängija 4> *hakkab nutma*
<probst> no mis sul viga
<mängija 4> kusjuures mulle meenus, et mu elu ka raske
<probst> "Survivor" meid kõiki nii palju aidanud, äkki hääletaks nüüd

Spoiler :
Konkreetsema näitena ajas mind Sarah "see, et Zeke transgender on, näitab, et ma nii palju arenenud" üsna närvi - kuidagi ebameeldiv teise probleemide enda omaks pööramine. That being said, siis pole ma sugugi nii kindel kui Forza, et Zeke seda ise FTC-s jutuks poleks toonud, sest kahjuks tundub tõesti, et ilma surevate beebideta vms pole viimases tribal'is midagi peale hakata. Fairplay vanaema nali hakkab selle mastaapse melodraama foonil juba täitsa hea tunduma.

Veidi muljeid hilisematest hooaegadest:

S27 - "Blood vs. Water" - Spoilerid: vesi võidab. Adekvaatne kokkuvõte:

Pilt

S28 - "Cagayan" - Üks viimase aja paremaid hooaegu - huvitav premise ja lisaks andis meile Tony, Spenceri, ja Kassi, kes ilmselt on mu jaoks kõige samastatavam tegelane "Survivori" ajaloos #ChaosJazz.

S29 - "San Juan del Sur" - Veidi talutavam kui eelmine "Blood vs. Water", sest 100% uus cast tagas kõigile võrdsemad võimalused, aga üldiselt ikkagi tüütu. Loodan tõsiselt, et selle temaatikaga on nüüd ühel pool.

S30 - "Worlds Apart" - Polnud ei positiivsest ega negatiivsest küljest meeldejääv #MakeMericaGreatAgain

S31 - "Cambodia" - Üks parimaid hooaegu üldse mu meelest - pea kõik mängisid kõvasti ja veriselt ja goat'e nagu väga polnud ([mingi hea nali selle kohta, et Forza arvates on Ozzy goat/]). Viimane tribal jättis küll natuke halva maitse (fuck beebid), aga üldiselt ikkagi kõva. Lootsin, et Wentworth jõuab lõppu, aga mis seal ikka.

S32 - "Kaôh Rōng" - Ei jõudnud oma eellase lati lähedalegi, täiesti mõttetu võitja ka.

S33 - "Millenials vs. Gen X" - Alguses oli päris õudne, sest vihkasin kogu seda millenial'ite tribe'i südamest, aga kui see "eehheee, #yolo" kommentaaride arv lõpuks vähenema hakkas ja mingid Figgyd ja Tay-Tayd välja läksid, oli juba täitsa vahva. Davidi metamorfoos Russell Hantziks oli ka omamoodi huvitav.

S34 - "Game Changers" - Jutumärgid täidavad siinkohal mitut eesmärki ehk krigistasin hambaid iga kord, kui Probst oma "all time biggest game changers" jutuga pihta hakkas ja siis mingeid Halisid ja Sierrasid ja Calebeid näitas. Märgiline hooaeg selle poolest, et vist kunagi varem pole kõik vähegi huvitavamad tegelased nii kiiresti välja hääletatud. Malcolm läks koos mu südamega, nii et pärast seda enam olulist kurbust õnneks ei tundnud. Ei mäleta, millal viimati finaalis nii vähe hoolisin.

Loodetavasti on uues hooajas vähemalt mõni huvitav tegelane (ja kui ma ütlen "huvitav", siis ma mõtlen "huvitav", mitte "tüütu ekstsentrik", vt. Debbie).


Emotsionaalne aeg, saan lõpuks rahus guugeldada.

<probst> *noogutab mõistvalt*
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron