Muusika "Hoia ja keela!"

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas ZeMonsta » 24. Märts 2015, 13:31

Pidin paar korda läbi kuulama, et sotti saada, kas meeldib või mitte. Ega ma palju targemaks saanud. Midagi väga häirivat kõrva ei hakanud, ongi vist pigem selline vaikne taustalugu. 6/10

Mini Mansions - Death Is a Girl
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas Soprano » 24. Märts 2015, 14:04

Ühtlase gruuviga kulgev lugu. Meenutab MGMT'i ja veel midagi. 7/10

MisterWives - Vagabond
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas Kickflick » 24. Märts 2015, 22:53

Üsna tüüpiline indie pala, mis läheb ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Mitte, et mulle indie ei meeldiks. 4/10

Radiohead - 2+2=5
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas Garli » 29. Märts 2015, 00:15

Kunagi nendel aegadel, kui ma peale Radioheadi midagi muud väga ei kuulanudki, siis Hail to the Thief'i kuulasin kõige vähem, aga mäletan, et see oli üks vähestest lugudest, mis sellelt albumilt üsna palju meeldis. Enam väga ei meeldi tho. 4-5/10

Joey Bada$$ - On & On (feat. Maverick Sabre & Dyemond Lewis)
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas Kickflick » 27. Aprill 2015, 11:20

Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas lostinthemist » 06. Oktoober 2015, 16:36

Reeglina jälestan raadiot, aga kui see laul peaks välja tulema, siis raadiot kohe välja ei lülitaks ilmselt. Meloodia on suht mõnus, eriti alguses.
6/10
Laulu hinnet see küll ei muutnud, aga siiski WTF @ viimane kaader.

Moby - Extreme Ways
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas CM-Girl » 30. Detsember 2015, 21:16

Ai kurja, ei oska kommenteerida ega hinnata. Lähen kergema vastupanu teed. 5/10

James Bay - Hold Back The River
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas Kickflick » 31. Detsember 2015, 17:58

Täitsa sümpaatne. 7/10

Harmonium - Si Doucement
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas Ralf » 23. Veebruar 2016, 17:38

Sobiv laul, mis mängima panna, kui osaled massienesetapus või mingis haiglases põrandaaluses rituaalis.
Või kui sa oled vuntsidega prantslane, kes teeb käsitsi aiapäkapikke. :irw: 4/10

John Mellencamp - Jack & Diane
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas Jolt » 23. Veebruar 2016, 20:19

See eelnev kommentaar on ilmselt kõige konkreetsemalt piiritletud olukord, mis siin foorumis ealeski ära kirjeldatud. Palju, mille üle mõelda.

Anywho, teemasse. Mu esimene mõte oli päris võidukas "ma olen seda lugu varem kuulnud!". Arvan, et see "ma olen midagi saavutanud" tunne on oluline ära mainida, sest ilmselt kujundas see üleüldist arvamust. Üritan muusikat kuulates ka lüürikat tähele panna ja terve narratiivi esitavad lood mõjuvad alati kuidagi huvitavalt. 7/10.

Pilt
Daffy the Duck Jimi Charles Moody - House Of Moody
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas Rasmus » 26. Veebruar 2016, 22:54

Jaz ütles, et Jolti muusikamaitse on täiesti kohutav, nii et otsustasin ise üle kuulata ja tuleb tunnistada, et antud lugu ei ole halb. Kuulen täiesti reaalseid instrumente ja fvlaste puhul on see juba võit omaette. Läheb vist tingimisi isegi rokkmuusika alla? Vabast ajast ei kuulaks, aga raadiost kuuldes jaama ei vahetaks. Peamiselt seetõttu, et mul ei ole raadiot ja teiste inimeste raadioid poleks eriti viisakas näppida. 6.5/10

Järgmisele: Helloween - "A Tale That Wasn't Right"
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas JazZ- » 27. Veebruar 2016, 00:19

Rassu postitus pani mu suhteliselt keerulisse olukorda - ühest küljest tundsin, et peaksin natukene valgust heitma sellele halvustava alatooniga kommentaarile, mis väidetavalt minult pärines, teisest küljest polnud mul aga vähimatki soovi Helloweeni kuulata. Samas siia teemasse postitada ilma eelneva loo kommenteerimiseta oleks juba lihtsalt hea kasvatuse täieliku puudumise musternäidis (nagu peaaegu kõik Forzeliuse positusedki). Otsustasin siiski need 4 minutit ja 49 sekundit oma elust ohverdada, et mitte jätta kasutamata head võimalust oma kurjust ka isiklikult väljendada.

Igal juhul Rassu postituses esitletud sõnad tegelikust tõest päris kaugele ei jäänudki - minu jaoks on juba mõnda aega olnud kerge müsteerium, kuidas Jolti keskmised muusikaeelistused minu maitsespektrist täiesti mööda lendavad, samas kui Jolt ise tundub minuga suhteliselt sarnast mõttemaailma jagavat (või siis meeldib mulle lihtsalt mõelda, et mõtlen nagu insener). Igatahes oleksin eeldanud, et muusikaeelistused ja (õige) arvamus ülejäänud teemavaldkondade suhtes on omavahel kuidagi korrelleeritud, aga tundub, et selle hüpoteesi võib ümber lükata.

Aga nüüd siis "A Tale That Wasn't Righti" arvustamise ja seega postituse ebameeldivama osa juurde. Nimelt pean tunnistama, et see lugu polnud pooltki nii halb, kui oleksin bändi nime* järgi eeldanud ja eksimine on üks nendest paljudest asjadest, mida mulle absoluutselt teha ei meeldi. Kellegi Per-Johan Halsli sõnul olevat see lugu parim metalballaad, mis eales tehtud on, aga nii kaugele ma siiski ei läheks - selle tiitli oleks pigem ära teeninud mõni Accepti teos (see on nali, ma tegelikult ei hooli). Paar korda loo jooksul jäi küll mulje nagu oleksid lauljad ja pillimehed ühtaegu otsustanud viisi pidamise suhtes alla anda, aga see väga veider hüpe omavahel mitte harmoneeruvate nootide vahel tundus olevat mingil põhjusel tahtlikult sellisena kirjutatud, mitte lindistamisel juhtunud prohkamaks. Üldiselt siiski täiesti kuulatav, võiks isegi öelda, et peaaegu hea. 7/10

Järgmiseks: Lana Del Rey vaieldamatult parim lugu (ütlesin teile põhimõtteliselt vastuse ette, nii et mäng nüüd taaskord pooleks aastaks seisma jätta oleks väga inetu).

* Heh, meenus just, et Helloween on vist samuti üks neist bändidest, millega Joltil kunagi positiivne suhe oli.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas Jolt » 27. Veebruar 2016, 01:54

Minu arusaamise kohaselt on selle teema mitteametlik pealkiri sickest burns of fv ning siin käiakse ennast aasta parima loo valiku ajaks vormi ajamas. Selle tõttu pole ma enam ammu tahtnud just nimelt sellesse teemasse postitada midagi, mis on mulle siiralt sümpaatne. Enda hinge ravimiseks vajalik kogus jäävett ei mahu kuhugi ära. Pigem olen lisanud lugusid, mis on mingit pidi "huvitavad" tundunud. Mingit pidi siiski sümpaatsed ka, kuid ei saaks öelda, et need mu maitse piiridesse alati täpselt ära mahuvad.
Aga JazZ- muusikaeelistuste maatriksis jään ka selle märkuse arvesse võtmisel ilmselt kuhugile "halva" ja "veel halvema kui halb, vb isegi kõige halvema kui va Garli" piirile. Kaasa ei aita ilmselt seegi, et last.fm's (kui ainsas anmebaasis, millest lähtudes muusikamaitseid võrrelda tasub) on jäädvustatud üsna suvaline hulk muusikast, mida kuulan.

See oli tõesti Lana Del Rey parim lugu, mida ma kuulnud olen. Mulle meeldis selle loo minimalistlik vorm. Ehk spetsiifilisemalt need vaikushetked, kus ta ei laulnud ja ka instrumendid ei mänginud. 4/10.

Canned Heat - Poor Moon
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas These Silent Nights » 18. Aprill 2016, 01:05

Hmm teatud kohad on selles loos tõsiselt häirivad.Puhtalt sellepärast, et lugu pärineb aastast 1969 on punktid natuke kõrgemad.Kui see oleks tehtud eile, siis ma kahjuks ei saaks seda hinnata.Ma olen kindel, et see on kõigest minu paha ja paljud viskaks lava ees tukka, aga seekord siis nii.

3/10

https://www.youtube.com/watch?v=SLLlSDpdPdE
Kasutaja avatar
These Silent Nights
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 15. Aprill 2016, 11:05

Re: Muusika "Hoia ja keela!"

PostitusPostitas Kickflick » 18. Aprill 2016, 04:58

Täitsa huvitav, kuid tantsusaalis hakkab kindlasti paremini tööle. 6/10

Aretha Franklin - Think
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist