Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks

PostitusPostitas Rasmus » 20. Veebruar 2015, 20:07

Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

"Kariibi mere piraatide" viiendas seikluses peab kapten Jack Sparrow (Johnny Depp) vastamisi seisma oma vana vaenlase kapten Salazariga (Javier Bardem), kes on eesmärgiks võtnud viimsegi kui piraadi tapmise. Kapten Jacki ainus pääsemislootus on legendaarse Poseidoni kolmhargi üles leidmine ning selle abil merede üle kontrolli saamine.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks

PostitusPostitas Rasmus » 25. Mai 2017, 23:50

Story on suht sitt, ei saa salazar salata. Esimeste osade stiilis funi ja lighti meelelahutust siit kahjuks oodata ei ole, kohati propa õudukas. Stseen, kus väike Henry-poiss, kivi jala otsas, ookeanisügavustesse vajus, võttis südame alt korralikult õõnsaks. Ja noh, samas stiilis olukordi on küll ja veel. Aga mingid võlud tal on ja nostalgia peal mängitakse kohati väga edukalt. Ma olen see vend, kes on "Kariibi mere piraatide" seeria seltsis üles kasvanud ja seda alati südamest armastanud, ning lõpp võttis pisara silma küll.
Spoiler :
Kui Barbossa end ohverdas, korrutasin endale mõttes, et see ongi nüüd lõpp. Kui Barbossa on surnud, ei saa kuuendat osa kuidagi tulla.
Kahju oli sellest, et kapten Jack, kelle eest Depp vanal heal ajal oma (seni) õigustatuima Oscari nommi sai, ei suutnud seekord suurt midagi pakkuda. Mängis oma rolli kenasti ära, aga no ei olnud seda kunagist sära. Aga
Spoiler :
kuna Orlando ja Keira toodi üle 10 aasta jälle kokku,
siis on raske alla 7/10 lajatada. Tõeline tearjerker! Kui flopib, siis olen väga kuri :vihane:
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist

cron