Minu naaber Totoro

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Minu naaber Totoro

PostitusPostitas Priit » 26. Jaanuar 2007, 19:52

Minu naaber Totoro
My Neighbor Totoro (1988)

Kaks noort tüdrukut, Satsuke ja tema noorem õde Mei kolivad maakodusse isa juurde, et olla lähemal oma haiglasse pandud emaga. Üks päev avastavad õed lähedalasuvast metsast maagilised loomad nimega Totorod. Peagi sõbrunevad nad kummaliste elukatega ning lähevad nii mitmelegi huvitavale seiklusele.

Loe täielikku tutvustust siit
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Gang-pae » 30. Detsember 2009, 15:33

If an American animation studio made Tonari No Totoro:

• The King Totoro would speak with the wisecracking voice of Ray Romano or Eddie Murphy. John Goodman would play the cat-bus. Celine Dion would contribute a pop song about the wonders of trees.
• Mom and Dad would not believe in Totoro or the power of magic, opening the door for a series of gags where Totoro and his wacky sidekicks would get Satsuki in trouble and then turn invisible.
• Kanta, the boy next door, would have a bigger part, and probably have to rescue the girls from an Evil Forest Monster (played by James Woods).
• Mother's illness would be cured by magic—or she would be dead before the story begins. Dad would be a mechanic and build crazy inventions.
• This movie would be the first volley in a direct-to-video series. In the first sequel, Totoro would move to the big city and be recruited by an NBA team. But at the end of every video installment, everyone would learn a valuable lesson about the meaning of family.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Trash » 30. Detsember 2009, 16:31

Umbes 1994 näitas YLE Porco Rossot ja see tundus ennekuulmatuna, et animefilm ja telekast tuleb. Hiljem selgus, et Totoro oli paar aastat varem YLE ekraanil ära käinud.

Päevasel ajal, lastefilmina.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

Re: Mu naaber Totoro

PostitusPostitas Zinera » 26. Juuli 2011, 20:52

7/10

Väga armas lastefilm, mõnus lookene.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Mu naaber Totoro

PostitusPostitas CM-Girl » 23. Aprill 2012, 17:15

Mõnus lugu alguses. Satsuke ja Mei mõlemad meeldisid, väga energilised ja rõõmsameelsed. Mitu korda sai vaadatud stseeni kus Totoro hoiab vihmavarju ja sellele vihmapiisad langevad. Totoro ajas mind mitmel korral naerma. Cute cute cute! :)

9/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Minu naaber Totoro

PostitusPostitas rauls » 03. Jaanuar 2015, 14:27

See on esimene Miyazaki film, mida näinud olen. Igati tore lastefilm. Ise küll ei fänna selliseid armsaid animatsioone, kuid igav ka ei hakanud.
Lastefilmina puhtalt 10/10. Kuna hindan filme selle järgi, kuidas film mulle meeldis, siis 6/10.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist