Kihv

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kihv

PostitusPostitas Rasmus » 15. November 2013, 19:53

Kihv
Tusk (2014)

Kevin Smithi õudusfilm noorest podcasti juhist, kelle parim sõber ja kolleeg läheb Kanada metsades kaduma ning kes teda seejärel koos sõbra tüdrukuga otsima läheb.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

8/10

PostitusPostitas Ralf » 24. Oktoober 2014, 03:27

Kartmata äärmustesse minna, on Smith teinud "Tusk'i" julguse ja enesekindlusega, kuid panustanud taiplikult just isiklikele tugevustele, nii et tulemuseks midagi peent, mis küll teadlikult sünge ja veider, aga ka täis energiat ja lapselikku sära.
Arvustus
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kihv

PostitusPostitas Rasmus » 24. Oktoober 2014, 21:59

Filmide tegemises peaks olema mingi piir, millest üle ei minda. Kevin Smithi "Red State" ei olnud kaugel selle ületamisest, aga "Tuskil" tundub igasugusest eetikast ja normaalsusest täiesti pohhui olevat. Ma ei tea, kas ma olen midagi nii häirivat ja fucked up'i kunagi varem üldse näinud. Ning sel korral ma pole isegi kindel, et sellisel tasandil šokeerimine enam positiivne on. Igal juhul polnud selle filmi vaatamine mingil moel nauditav. Ei soovita kellelegi.

7/10

#octoberwalruschallenge
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kihv

PostitusPostitas Forzelius » 25. Oktoober 2014, 13:54

killerjoelik what the fuck was this
9/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kihv

PostitusPostitas Jolt » 27. Oktoober 2014, 22:15

Ma olen nõus kõigega, mida Ralf enda arvustuses on juba öelnud, Tuski positiivse külje pealt. Selle tõttu ei hakka ma pikemalt peatuma filmi voorustel, mis on olemas. Selle asemel keskendun vaid sellele, miks minu reaktsioon kogu sellele mulgipudrule on ristivastupidine.

Ma isegi mitte ei tea, kas see on õiglane etteheide, aga ma ei suuda seda kuidagi lahutada antud filmi vaatamise kogemusest. Ühtlasi hakkas see osa Tuski vaatamise kogemusest mulle rohkem vastu kui ükskõik milline lõik filmi šüžeest.
Tarantino mantra digitaalkandjatele filmitud kinost kui televisoonist, väga suurel ekraanil, pole kunagi olnud rohkem tõsi kui Kevin Smithi - iseenda pideva kuulutamise kohaselt kõige ebakinematograafilise režissööri - käe all. Tusk näeb välja lihtsalt, mitte isegi igav ega lohakas, aga ebameeldiv. Halleluuja, käes on aeg kus filmi võib vaadata ja levitada misiganes formaadis. Iga konsool, suurem tehnikatootja, arvestatav telekanal ja raamatumüüja üritab edu saavutada oma filmistriimimise teenusega. Digiga kaasnev filmiprotsessi demokratiseerumine on igakülgne. Ja see tähendab, et kino ei peaks ega tohiks olla iga kodukino projekti loogiline siht, isegi kui selles projektis osalevad mõned tuntud näitlejad.

Lisaks on Tusk väga ebaühtlane. Ükski idee, mis välja käiakse, ei jõu kuhugi, selle asemel asendatakse see teise sama suvalise liiniga. Noh, kui välja arvata keskne agenda, mille lõpptulemuseni viivaid punkte järgib Smith ülimalt sirgjooneliselt. Ja seega ei tähenda Tusk kokkuvõttes mitte midagi ja on vaid režissööri ja vaataja vaheline kasvavate panustega teineteise ülepakkumine.

Sellele vaatamata, ka minul on hea meel, et Kevin Smith üritab midagi uut. Järgmine kord võiks aga veidi enam pingutada, et filmi tuua kasvõi veidi sarnast soojust, nagu võib leida tema varasematest filmidest.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Kihv

PostitusPostitas Ronet » 03. Detsember 2014, 05:28

Pilt

Üsna fucked up.
Spoiler :
Eluka paljastus mõjus šokeerivalt. Väga tore, et seda kuskil promodes vms ei näidatud.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kihv

PostitusPostitas Kadii » 05. Detsember 2014, 20:17

"No mida fakki" võtab kokku mu arvamuse.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist

cron