Päikeseloojangut peljanud linn

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Päikeseloojangut peljanud linn

PostitusPostitas Rasmus » 19. Oktoober 2014, 21:10

Päikeseloojangut peljanud linn
The Town That Dreaded Sundown (2014)

65 aastat tagasi hoidis Texarkana väikelinna hirmus Fantoomi nime all tuntud maskeeritud sarimõrtsukas, keda ei tuvastatud kunagi. 2013. aasta Halloweenil hakkab tapmine uuesti pihta. Kas tegu on kopeerijaga või on Fantoom tõesti tagasi? Esimese ohvri tüdruksõber Jami (Addison Timlin) otsustab mõrvu uurima hakata.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Linn, mis kartis päikeseloojangut

PostitusPostitas Rasmus » 19. Oktoober 2014, 21:46

See võib olla väga vabalt parim slasher, mis iialgi tehtud. Või isegi üldse parim õudusfilm...
Mulle ei meeldinud originaal peaaegu üldse, nii et ei oska ette kujutadagi, mida selle fännid uuest versioonist arvavad. Igal juhul on see oskuslikumalt lavastatud ja paremini kirjutatud. Algmaterjali vastu on näidatud üles sügavat lugupidamist.

Epiloogi ajal tulid peaaegu pisarad silma. Mulle ei meenu, et seda minuga varem mõne õudusfilmi ajal juhtunud oleks. Poleks osanud arvata, et üks 2014. aasta õudukas mulle niivõrd meeldida võiks.

Spoiler :
"How meta can you get?" ehk uue versiooni peategelane lugemas vikipeediast originaalfilmi kohta.

Pilt


Pilt

Lõputiitrite veeredes käisid üle kere külmavärinad, nagu tavaliselt juhtub vaid 10/10 filmide puhul. Olen seekord tagasihoidlikum.

9/10

#octoberhorrorchallenge

inb4 Ralf tuleb ja paneb 3/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 212 külalist