Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises hooaja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises hooaja

PostitusPostitas Soprano » 21. September 2014, 20:46

Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises hooajas
Näitleja Colin Farrell kinnitas ametlikult oma osalust seriaali "True Detective" ("Sünge juhtum") teises hooajas. Intervjuus ajakirja Sunday World'iga lausus Farrell: "Olen väga põnevil. Me filmime kaheksa episoodi umbes nelja või viie kuu vältel. Tean sellest küll vähe, aga oskan niipalju veel öelda, et filmime Los Angelese ümbruskonnas, mis on tore. See tähendab, et saan ka kodus käia ja oma lapsi näha."

Loe täielikku uudist siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises ho

PostitusPostitas Forzelius » 23. September 2014, 21:41

ja nüüd ka Vince Vaughn kinnitatud

https://www.facebook.com/TrueDetective/ ... 2516031091

olen excited, mulle meeldib Vince Vaughn tõsistes rollides.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises ho

PostitusPostitas Ralf » 23. September 2014, 21:48

Forzelius kirjutas:mulle meeldib Vince Vaughn tõsistes rollides.

Hmmm....

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises ho

PostitusPostitas Forzelius » 23. September 2014, 22:06

Ma mõtlesin praegu pigem seda, et ta pole ennast täielikult realiseerinud seal, tehes pigem mingeid potentsiaalikaid rolle suht kehvades filmides (Psühho remake on vaieldav-ish, pole ammu näinud, aga Domestic Disturbance näiteks - meh film, aga hea karakter imo). Ja just nagu inimesed saavad ennast PTA filmidega lunastada, on True Detective ka hea võimalus selle jaoks. Ja kui Matthew McConaughey suudab end täiesti teisest küljest näidata viimase paari aasta jooksul, võib ka Vince seda teha.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises ho

PostitusPostitas Spellbound » 23. September 2014, 22:47

Kui Farrell=McConaughey ja Vaughn=Harrelson, siis oleks Farrelli jaoks tulemas suur karjääri muutus.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises ho

PostitusPostitas Forzelius » 23. September 2014, 22:51

Spellbound kirjutas:Kui Farrell=McConaughey ja Vaughn=Harrelson, siis oleks Farrelli jaoks tulemas suur karjääri muutus.


Miks peab neid nii kõrvutama? See isegi ei tule kahemeheooper nagu oli 1. osa. Täiesti teistsugune lugu. Pole vaja siin eos juba panna peale meestele kohustust olla sama head või parem duo.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises ho

PostitusPostitas Spellbound » 23. September 2014, 23:07

Mitte sama hea või parem, vaid kui stiililt jätkatakse samamoodi, et üks on pereisa ja teine veidike teistsugune. Viimane annaks näitlejale võimaluse omada rolli, mis lubaks näidata teda uues valguses. Farrell on hea näitleja, filmid on tal kohati lihtsalt väga kahtlased. Vaughn pole kunagi meeldinud. 2. hooajaga võib arvamus muutuda.

Farrelli tegelaskuju:
“a compromised detective whose allegiances are torn between his masters in a corrupt police department and the mobster who owns him.”

Vaughni oma:
"a career criminal in danger of losing his empire when his move into legitimate enterprise is upended by the murder of a business partner.”

http://www.hollywoodreporter.com/live-f ... tar-735149
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises ho

PostitusPostitas Forzelius » 23. September 2014, 23:14

Kumbki ei kõla nagu väga pereisa, aga olgu, sain aru, mida sa mõtled. Isiklikult meeldivad mulle mõlemad, aga TD juures on kuidagi spetsiaalne aura, nii et ma ei kahtle, et see tuleb edukas ning isegi emma-kumma antifännid-"meh, Farrell" vaatajad saavad hea elamuse.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises ho

PostitusPostitas Ronet » 24. September 2014, 00:52

Ma ei teagi kelle castimine mind vaimustanud oleks.. Colin Farrell meeldib küll, kuid mingeid ootuseid tema suhtes pole. Võibolla nii ongi parem tõesti. :)

EDIT: Vince Vaughn ka kinnitatud http://tvline.com/2014/09/23/true-detec ... n-farrell/
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises ho

PostitusPostitas Spellbound » 24. September 2014, 14:27

Jutud käivad ka Taylor Kitsch'ist. Log line viitas kolmele politseinikule ehk siis Farrell, Kitsch(?) ja keegi kolmas.

Samas ei usu eales, et HBO teeks selliseid valikuid lihtsalt populaarsuse lainel seilates, vaid et. 2. hooaeg üllatab meid kõiki, kuna nendest näitlejatest ja eriti esimese kahe osa režissöörist ei oska väga midagi oodata.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Colin Farrell osaleb seriaali "True Detective" teises ho

PostitusPostitas Jolt » 24. September 2014, 15:04

Noo, kuna sarja stsenarist on sama ja Cary Fukunaga jääb protsendina paika, siis arvan samuti, et pole põhjust etteulatuvalt muretseda. TD esimene hooaeg ei koosnenud vaid paigas paika sõitmise käigus elu ja olu üle arutavate partnerite põrkumisest. Esimese hooaja näitlejaansambel sobis selle looga tervikuna ja kuna kaadritagune meeskond on arvatavasti sama, siis tuleks pigem eeldada, et näitlejad sobivad looga, mida meile teises hooajas esitatakse.
Kuna ainus kindel hooaegasid läbiv motiiv on okultism ning ilmselt üle keskmise tugev rõhuasetus atmosfäärile, siis olen seda õnnelik, mida enam teise hooaja näitlejad eelmisest erinevad. Sest võimalikult erinevad näitlejad tähendavad ka võimalikult erinevat karaktereid ja lugu ning võimalikult palju värskust. Tho, ka minus ei tekita Vince Vaughn mingit kohest vaimustest.

True Detective teise hooaja paarimeestest sai ammugi meme, seega oli ka ette kindel, et inimesed on enda peas juba mingid valikud teinud ning reaalsed otsused tekitavad teatud kahina.

Pilt
Minu ootused täituvad aastal 2017, äkki.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02


Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron