Kui võõras helistab

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kui võõras helistab

PostitusPostitas Cochrane » 02. Märts 2006, 17:24

Kui võõras helistab
When a Stranger Calls (2006)

Uusversioon aastal 1979 valminud samanimelisest filmist.
Jill (Camilla Belle) on palgatud lapsi hoidma. Kui lõpuks hoolealused magavad, tahab Jill endal olemise mugavaks teha, kuni vanemad tagasi tulevad. Kuid järsku heliseb telefon ja algab Jilli hirmuäratavaim öö. Ajapikku üha võikamaks muutuvad kõned sunnivad Jilli lõpuks politseisse helistama. Sealt aga tehakse kindlaks, et kõned tulid majast seest.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Monk » 21. Juuni 2006, 18:45

Ei olnud nüüd just kõige parem. Kuid ega ma seda eriti suurte ootustega vaatama ka hakanud, nii et, ajas asja ära. Tegevust on vähe võitu. Ühest toast teise ja teisest kolmandasse jooksmine peamiselt. Oli üritatud hoida kogu aeg pinget ja sellega pisut liialegi mindud minu arvates. Lõpu poole hakkas ühtteist juhtuma ka, aga see enam kokkuvõttes suurt midagi ei päästnud.
6/10
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Robert » 21. Juuni 2006, 18:57

Kui ükskord kosmoses käisin, siis näitas reklaami, et see tuleb juunis kinodesse. Huvitav, et ikka veel pole asjast midagi kuulda..
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 21. Juuni 2006, 22:52

Esimene pool osutus kurval kombel natuke igavaks. Enne DVD-mängija soetamist vaatasin harjumuspäraselt filme arvutist, istudes seega sunniviisiliselt tooli peal, mis muutus pika peale päris ebamugavaks ja kui film midagi põnevat / lihtsalt head ei pakkunud, siis panin kinni või tegin fast forwardit.

"When a Stranger Calls" remake'i puhul tegin teist ja märgates poole peale kerinuna, et midagi juba toimub, vaatasin lõpuni ja teine pool just erilist pettumust ei valmistanud, kuigi originaal (mis veel nägemata) on kahtlemata parem.

Kurb on ka see, et nii treiler kui ka üldised sisututvustused paljastasid lõpu poole selguva tõe, et kõned tulevad majast seest. Minule oleks asi väga põnevaks muutunud, kui ma sellest teadlik ei oleks olnud. :(

6/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Robert » 04. Juuli 2006, 09:17

Nojah, filmimöla on vahel kuulatud. Üldiselt üks paras jama, aga kui igav on, siis miks ka mitte. A jah, ma saatsin Kaarele kirja ja sain ka vastuse.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 04. Juuli 2006, 11:09

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Robert » 04. Juuli 2006, 11:40

Mis kuradi tänutunnet ja mida keegi tavaline isik ei tea? Cinemaexpol toimusid presentatsioonid, konverentsid jms kinoga seotud teemadel. Peale selle näidati ka uusi filme (Monster House, Borat jne), kohtumised erinevate kuulsate näitlejate ja lavastajatega, vastuvõtud jne. jne.

Selle teadmiseks ei pea kuulama tund aega mingit möla. Saab ka 5 minutiga asjast ülevaate.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 05. Juuli 2006, 01:29

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas CyberRax » 05. Juuli 2006, 02:30

See on pigem suhtumise küsimus. Minu jaoks on tegu tavaliste ärimeestega kes võiks vabalt ka midagi muud teha. Ehk siis "tänutunne" on IMO küll ülepakutud mõte (samas on traditsiooniline kino kui selline minu jaoks niikuinii aegunud ettevõtmine seega pole ma eeldatavalt just sobivaim antud meediumit kommenteerima).
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Gamma14 » 13. Detsember 2006, 18:57

Väga meeldis. Pingeline. Jill on ikka geenius küll.

10/10 Jee!
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas lostinthemist » 02. Jaanuar 2007, 05:00

Pisut alahinnatud film. Mulle meeldis väga see film, väga närvesööv oli ning pinge oli mul koguaeg peal. Ei hakanud hetkekski igav. Camilla Belle nägi 20-aastase kohta filmis tõepoolest 16. aastane välja. Ma jäin peaaegu uskuma, et näitleja on umbes samavanune. Muidu oli ta väga armsake. Viimase aja parimaid thrillereid, mida olen vaadanud.
Maja nägi imeilus välja, karp jäi lausa lahti. 8)

Õnneks enne vaatamist ma ei käinud siin foorumis ega lugenud sisututvustust ja kommentaare läbi; seega puänt, kus teatati, et kõned tulevad maja seest, mõjus mulle šokeerivalt. Usun, et paljudele oleks film palju sümpaatsema mulje jätnud, kui seda tõde poleks sisututvustuses või traileris avaldatud.

8/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas j22lind » 07. Jaanuar 2007, 18:37

Selles postituses leidub informatsiooni, mis võivad rikkuda teie filmielamust.











Filmi juures meeldis mulle loo põhimõte, kuid seda esitati halvasti.
Lühidalt toon esile asju, mis minuarust olid halvad:
* Filmi tutvustuses puändi ära mainimine.
* Filmi algusest oli selge, et helistamine ja mõrv on seotud omavahel.
* Ei seletatud ära, miks see inimene helistab, kuidas ta sinna majja sai(sõbranna sisenemine ei ole piisav).

Aga ei ole halba ilma heata:
* Pinge oli pidevalt olemas.
* Peale filmi lõppu ei tekkinud tunnet, et oleks olnud raisatud poolteist tundi. (Ükskõik kui palju halbu omadusi filmis leida võib, kui see tunne ikkagi on olemas, siis on see filmile kiituseks)


Kahju, et tõestisündunud lugudel põhinevat filmi sellisel tasemel edastati.
j22lind
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 01. Märts 2005, 20:40
Asukoht: Valga

PostitusPostitas Sepateus » 08. Jaanuar 2007, 16:20

Mulle see thriller meeldis, vaatamata eelpool mainitud miinustele oli positiivset filmielamust rohkem, nii et mina olen rahul.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Audrey » 07. August 2009, 13:11

Film alguses venis nii kohutavalt. Alles lõpu poole hakkas film jooksma. Samuti ei meeldinud peategelase näitlemine.
Mõni üksik koht oli, mis ehmatas, aga muidu uima-nuima film.
4/10
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29

PostitusPostitas snufffy » 15. Mai 2010, 20:23

alugus tõesti väga venis. tglt mõni koht oli jah selline veits jube, aga muidu film küll midagi head polnud.
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist