Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas Soprano » 07. August 2014, 02:52

Hea: The Lego Movie
Halb: Pootie Tang - Louis C.K. (Y)

Hea filmi poll on üleval.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas CM-Girl » 07. August 2014, 10:25

Ralf kirjutas:Kas magamiskotiga toas ei saaks magada?


Sooviks sama teada. Ja kui keegi mind auto peale võtaks, oleks super. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas tuusla » 07. August 2014, 11:05

Võtaks mingi cooli filmi nagu "Trainspotting" või "Pulp Fiction", aga hääl läks "Legole", sest seda pole ma näinudki.

"Cabin in The Woods" on mõistagi hüpermegasuperhea film, aga sorry, TV6 leierdab kogu aeg.

Soprano, kas filmimängu auhinnad = see tavaar, mida ma aasta kogunud olen, või tuleb midagi vägevamat? Lennupiletid Jaapani Harrypotterlandi?

Also, mul on soovijatele jagada kaks telki (ühe seisund vajab kontrollimist) ja kaks magamiskotti.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas Soprano » 07. August 2014, 14:28

tuusla kirjutas:Soprano, kas filmimängu auhinnad = see tavaar, mida ma aasta kogunud olen, või tuleb midagi vägevamat? Lennupiletid Jaapani Harrypotterlandi?

Sinu stuffi jäi tegelikult eelmisest aastast natukene ülegi, et võtan need kaasa + enda poolt nipet-näpet. Koos sinu aastase koguga tuleb siis päris hea ports auhindu. (Y)

Also, kinnitatud: Kaido tuleb meid täna infoga pommitama.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas Soprano » 08. August 2014, 01:13

Nii. Olen hoopis ise info jagajaks.

Koht: Kaido arvas, et kõige lihtsam on koguneda Toomarahva bussipeatuses, sealt on majani 300m. Probleem on selles, et Loksalt sinna bussipeatusse on u. 4 km ehk siis nt. Tallinn-Loksa bussidega tulijaid peaks kas halvimal juhul kand ja varvast kasutama, aga arvan, et autoomanikud tulevad siinkohal appi.

Aeg: Koguneksime 15:00-ks. Näiteks see ainus 152 buss jõuab Loksale kell 14:12 ja sealt jalgsi tulles peaks jõudma u. 15-ks kohale. Pole hullu, kui keegi jõuab varem või hiljem, sest Kaido läheb sinna nagunii varem ettevalmistusi tegema (ilmselt mina ka).

Söök: Kandke 13. augustiks 5€ arvele EE063300335658670007 Kaido Kukk
Selle eest ostame šašlõkki. Kõik muu söök tuleb Kaido taskust. Köögitarbed ja grilli stuff on seal olemas.

Ööbimine: Seal on 2 maja, aga Kaido isal on palve teise majja külalisi mitte lasta. Pakkuda on 2 kaheinimese voodit, millest üks on broneeritud (korraldaja rõõmud ;-)). Teine läheb siis kiireimatele reageerijatele. Magamiskottidega põrandale mahub u. 3-4 inimest. Ülejäänud saavad varem mainitud telkimise rõõme nautida.

Ujumine: Meri on majast 200m, hoovist 100m!

Filmivaatamine: Kaido läheb uurib sellel nv-l, kas seal oleks kohta, kuhu saaks projektori üles panna. Ilmselt saab, aga see on veel WIP.

Kontakt: Juhuks kui ära eksite või on mingeid muid küsimusi, siis Kaido nr. 58 046 430 (minul 55 979 204).
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas tuusla » 08. August 2014, 11:54

Täiendan busside osa veel nii palju, et ka nr 155 (15.30) ja 156 (14.00) tulevad Loksale, kui keegi jääb maha või peab hiljem tulema.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas JazZ- » 09. August 2014, 00:26

Et transpordist ka mingi ülevaade oleks, siis üritan teha kokkuvõtte praegusest seisust mulle teadaoleva info põhjal (ja ehk update'in seda siis vastavalt muutustele):

Liin Tallinn - Suurpea

Wolle auto: Wolle, Ralf, Audrey, Jolt (1 vaba koht)
tuusla auto: tuusla, Soprano, evatsikk, Kaido (rohkem ei mahu, sest palju asju (ehk tuusla meigikohver (ja autojuht)))
losti auto: lostinthemist, Forzelius, bpuhnja, Furs, Rassu
Kadii auto: Kadii, 0ll (tulevad pärapõrgust, rohkem ei saa)
Marfu auto: Marfu, Iceman, LiveForThis, Spellbound, Px
Buss: JazZ-
Öösel oma autoga: ulti, Zinera

Transport teadmata / vajavad transporti: hint

Liin ülejäänud Eesti - Suurpea

adi auto: adi, ZeMonsta, CM-Girl
Kermitose salajane transport: Kermitos, Margot
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas eerik » 09. August 2014, 00:43

Broneerin magamiseks kõige suurema majas oleva diivani, kui seal mõni juhtub üldsegi olema.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas tuusla » 09. August 2014, 00:48

JazZ- kirjutas:Et transpordist ka mingi ülevaade oleks, siis üritan teha kokkuvõtte praegusest seisust mulle teadaoleva info põhjal (ja ehk update'in seda siis vastavalt muutustele):

Liin Tallinn - Suurpea

Wolle auto: Wolle, Ralf, margot, Audrey (1 vaba koht?)
tuusla auto: tuusla, Soprano, evatsikk, Kaido(?) (rohkem ei mahu, sest palju asju (ehk tuusla meigikohver))
losti auto: lostinthemist, Forzelius, bpuhnja, Furs (1 vaba koht?)
Kadii auto: Kadii, 0ll (tulevad pärapõrgust, rohkem ei saa)
Marfu auto: Marfu, Iceman (?), LiveForThis (?), Spellbound (?) (1 vaba koht?)
Buss: JazZ-

Transport teadmata / vajavad transporti / ei tea, kas kohale tulevad: Jolt, hint, Level, eerik, ulti, Zinera, Px

Liin ülejäänud Eesti - Suurpea

adi auto: adi, ZeMonsta, CM-Girl (?) (2 vaba kohta?)
Rassu jalgratas: Rassu
Kermitose salajane transport: Kermitos

Transport teadmata/ vajavad transporti / ei tea, kas kohale tulevad: Garli, The_Boss, Entsu, kustom, dm7


Täpsustuseks, et minu autos on kokku 5 isikut + tõepoolest, mis seal salata, meigikohver.

Ja achtung-achtung igaks juhuks Tallinna kesklinnas seiklejatele (ja 152 bussiga tulijatele): 16.-17. augustil on Kosmose ristmik suletud. Linnasisese ühistranspordi liiklemisgraafik teadmata.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas Forzelius » 09. August 2014, 06:58

eerik kirjutas:Broneerin magamiseks kõige suurema majas oleva diivani, kui seal mõni juhtub üldsegi olema.


Teatan siinoleva postitusega, et ignoreerin eeriku broneerimist totaalselt ja üritan kõige suuremat diivanit, kui seal mõni juhtub üldsegi olema, endale saada. Sest fuck sellised "ma tahaks endale saada sellist asja" postitused. Vaatame, mis miis sa oled peale oma siidreid, eerik.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas lostinthemist » 09. August 2014, 12:19

Soprano kirjutas:Magamiskottidega põrandale mahub u. 3-4 inimest.


See tähendab, et põrandal on juba magamiskotid valmis ja enda omi ei pea kaasa võtma? Suurepärane! ^^
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas LiveForThis » 09. August 2014, 12:30

Päris väike põrand teil seal kui ainult 3-4 inimest sinna magama mahub. Ma pakun, et see on veidi tagasihoidlik kirjeldus teil. Telki mul pole ja ei hakka selleks korraks hankima ka. Magamiskotiga sobib mul magada kus iganes. Ainult et väljas eriti mitte.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas Soprano » 09. August 2014, 13:42

Enda magamiskotid ikka, lostinthemist. Võib-olla tõesti Kaido pakkus selle 3-4 tagasihoidlikult, aga point on siiski selles, et kõik me katuse alla ei mahu ja sellega tuleb arvestada. Diivani kohta ma ei tea midagi, eerik ja Forzelius.

Also, häid uudiseid ka (loodetavasti). Kui eile veel näitas ilmaennustus 16ndaks enam-vähem terve päev vihma, siis nüüd lubab isegi juba päikest, koos pilvedega. Ilm paneb paika selle, kas me üldse saaks filme vaadata, sest ekraani peaks panema kuhugi õue ja projektor peaks jääma varju alla nt. aknast välja.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas eerik » 09. August 2014, 13:56

Forzelius kirjutas:
eerik kirjutas:Broneerin magamiseks kõige suurema majas oleva diivani, kui seal mõni juhtub üldsegi olema.


Teatan siinoleva postitusega, et ignoreerin eeriku broneerimist totaalselt ja üritan kõige suuremat diivanit, kui seal mõni juhtub üldsegi olema, endale saada. Sest fuck sellised "ma tahaks endale saada sellist asja" postitused. Vaatame, mis miis sa oled peale oma siidreid, eerik.

Küta, Leesmann, küta! Kui sul broneerimistest ükskõik on, siis võid ju voodisse kellegi kaissu ka ronida.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Filmiveebi kokkutulek 2014 (16.-17. aug, Suurpea küla)

PostitusPostitas Zinera » 09. August 2014, 13:59

Me võib-olla tuleme ka, tõenäosusega 9%, aga jõuame väga hilja (kuskil kesköö ajal).
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron