Palgasõdurid 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Rasmus » 02. Juuni 2013, 12:42

Palgasõdurid 3
The Expendables 3 (2014)

Seeria kolmandas osas peab Palgasõdurite tiim vastu astuma Barney Rossi (Sylvester Stallone) vanale vaenlasele, relvakaupmehele Conrad Stonebanksile (Mel Gibson), kes on oma ülesandeks võtnud Palgasõdurite hävitamise. Ross otsustab Stonebanksi alistamiseks meeskonda noori liikmeid värvata.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Rasmus » 04. Juuni 2013, 11:45

www.hollywoodreporter.com kirjutas:The action-adventure franchise film, The Expendables 3, will open Aug. 15, 2014. Stallone returns as Barney Ross, who leads the group of mercenaries as they undertake seemingly impossible missions. Jackie Chan and Nicolas Cage are to appear in the film. The third installment currently has that date to itself.

Loodetavasti tulevad Statham, Arnie, Bruce, Chuck Norris ja Crews ka ikka tagasi.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Rasmus » 07. August 2013, 14:08

Harrison Ford Joins THE EXPENDABLES 3; Bruce Willis Out

See casti pidev vahetumine hakkab juba vaikselt närvidele käima. Bruce sees, Nic Cage sees, Gibson sees, Seagal sees, Cage ja Seagal väljas, Bruce väljas, Ford sees jnejne. Sly võiks asjad ikka enne kindlaks teha ja siis seda igal pool kuulutada. Willist uhkeks ja laisaks nimetada tundub ka veits ebaviisakas, aga muidugi täpselt ei tea, mida ta tegi, et filmist välja jäi. Harrison Fordi suhtes pole eriti mingit arvamust, kuna olen teda ainult Indianana näinud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Ralf » 07. August 2013, 15:49

Kevin Smithi jutu järgi on Willis täielik man-child. Samas Rian Johnson rääkis risti vastupidist. Paistab, et ta käitub nii nagu tuju juhtub olema. Ei tunne igatahes otsest vajadust teda seal filmis näha.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Rasmus » 12. August 2013, 15:32

Mel Gibson and Antonio Banderas confirmed for The Expendables 3

See on küll hea uudis! (Y) Arvasin, et Banderas kolmandasse ossa ei mahu, aga see on väga tore üllatus. Peale Willise jama midagi positiivset ka.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Rasmus » 19. Detsember 2013, 21:30

Expendablesi teaserid/treilerid pole kunagi külmaks jätnud, aga sel korral on ikka eriti andekas.

http://www.youtube.com/watch?v=OuXkXJ1fPuk (Y) (Y) (Y)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas CM-Girl » 19. Detsember 2013, 21:51

Rassu kirjutas:Expendablesi teaserid/treilerid pole kunagi külmaks jätnud, aga sel korral on ikka eriti andekas.

http://www.youtube.com/watch?v=OuXkXJ1fPuk (Y) (Y) (Y)


NICE :!: Ootan huviga. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Rasmus » 02. Aprill 2014, 19:45

Ruumori järgi on homme full trailerit oodata, mõned pildid treilerist on juba lekkinud. Oleks ka aeg.

EDIT: Postrid tulid!!!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Ralf » 19. Mai 2014, 08:19

THE EXPENDABLES 3 will be rated PG-13!!
“We want to reach as many people as possible. It’s very close to an R, believe me, it’s right there. But I think we owe it to the next generation. We thought we’d join that club for a while.”
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Forzelius » 19. Mai 2014, 10:30

Rassu ja Ralf cummivad/saadavad pommi Slyle.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Ralf » 19. Mai 2014, 17:25

Ma ei pane pahaks isegi, see post-productionis lisatud CGI-veri ei kõlba niikuinii kuskile.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas CyberRax » 04. August 2014, 03:23

Keskpärane. Plahvatused ja paugutamine oli tore, ka oli lahe üle pika aja Snipes'i näha, aga mis asja ära rikkus oli peategelaste üliinimlikkus (tõsi, see eksisteeris juba eelnevates osades, aga 1. me seda veel ei teadnud ning 2. üks hää kutt siiski suri... praeguse osa lükkab täies mahus käima see, et üks tüüpidest kuuli kannikasse saab) - kordagi ei tekkinud tunnet, et nüüd võiks kellelgi täbaralt minna. Ka oli nõme lüke panna Banderas mängima akrobaati, ehkki ta on samas vanusegrupis kui Lundgren. Ning too häkkerivend kah kuskile ei kõlvanud. Ning üleüldse oli tegelasi liialt palju. Saan aru, et see ongi kogu filmisarja point, aga mida rohkem tüüpe kokku korjata seda vähem igaüks neist ekraanil olla saab.

Kokkuvõtlikult: 5/10. Võib korra veel vaadata, aga rohkem küll mitte.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas adi » 05. August 2014, 22:40

See mida te siin arvustate ei ole valmis versioon nagu keegi teadis väita.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Ronet » 06. August 2014, 00:33

adi kirjutas:See mida te siin arvustate ei ole valmis versioon nagu keegi teadis väita.

On mingi allikas ka? Mulle tundus üsna valmis see variant.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas brixxx » 06. August 2014, 09:52

Paar nädalat tagasi vaatasin filmi "The Expendables 3", olin sellest täiesti vaimustuses pole viimasel ajal nii head filmi näinudki.

Kui väga üldiselt filmist rääkida, siis meeldis "The Expendables 3" rohkem kui "The Expendables 2", kuid film "The Expendables 2" tundus rohkem märulifilm, selletõttu kuna "The Expendables 2" oli rohkem märuli staare ning teiseks kohati tundus liiga palju tegelasi oli filmis. Lisaks lisan juurde mulle just meeldib, et filmis on inimlikust, mitte lihtsalt inimeste tapmine. Kolmandaks meeldis "The Expendables 3" rohkem kui "The Expendables 2" kuna "The Expendables 3" oli tegevus rohkem linnalikus olustikus.

Kui ma esimest korda vaatasin "The Expendables 3", siis veidi häiris Harrison Fordi ja Sylvester Stallone esimene stseen, Harrison Ford mõjus veidi vanana ning bossilik käsutav olek tundus, et Fordile eriti ei sobi. Aga teist korda vaatades meeldisid kõik Harrison Fordi stseenid. Kuna olen enamus Harrison Fordi filme ära vaadanud, siis mulle tundus, et see oli teine Fordi film, kus Harrsion Ford kannab lennusõjaväe vormi, esimene film oli "Hanover Street" (1979), mis on muideks minu lemmik Harrison Fordi film.

Järgmine päev peale filmi "The Expendables 3" uurisin veidi Mel Gibsoni filme ning mulle tundub, et viimasel ajal mängibgi ta ainult selliseid rolle. Minu meelest Mel Gibsoni rollid filmides "The Expendables 3" ja "Machete Kills" on täiesti üksühele. Kui rääkida filmi "The Expendables 3" mitte märulistaaridest, siis pean tõdema, siis Mel Gibson tegi nende seast ühe parema rolli. Kuigi viimase aja minu lemmik Mel Gibsoni film on siiski "The Beaver" (2011).

Antonio Banderasel oli alles tekst kirjutatud, kohati hakkas närvidele käima.

Wesly Snipes meeldis väga, et sain lausa Snipes filmide vaatamise huvi, vaatasin ühe uuema märuli ära temalt "Game of Death" (2010), suht normaalne tüüpiline märul oli. Siiski meeldivad rohkem need filmid: "The Art of War" (2000), "U.S. Marshals" (1998) ja eriti "One Night Stand" (1997) (selles filmis on muideks Robert Downey Jr. tegelaskuju AIDSi suremas).

Eriti meeldis mulle Kelsey Grammer, aga ilmselt selletõttu, et ta mõjus eriti inimlikult.

Kui rääkida neist noortest, siis oli huvitav vaadata, kuidas noor generatsioon toob tehnoloogia oskused kampa. Filmi lõpupoole, kui saavad vanem ja noorem generatsioon üheks kambaks ning koos tegutsevad, siis oli hea energia nende vahel.

Arnold Schwarzenegger tegi jälle hea rolli, tore oli vaadata, et Schwarzenegger oli oma vanuri rollist lahti saanud, mis ta tegi viimati filmis "Sabotage".

Lõpuks kokkuvõtteks võin tõdeda, et tegelaskujusid oli palju, aga samas ei tundunud, et filmis oleks midagi ülearust. Hindeks panen 10/10 kuna olin tõesti vaimustuses sellest, et tahtsin peale esimest korda filmi vaatamist uuesti vaadata.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 64 külalist

cron