Filmipläma!

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas LiveForThis » 23. Detsember 2013, 16:07

Asi pole üldse selles, et ma justkui sunniks ennast vaatama/ootama neid lollakaid remaike, vaid pigem ikka selles, et need idiootsused üldse valmivad (Y)

Me veel Spelliga tegime nalja, et "mis järgmiseks, I Saw the Devil? Ha ha ha" :(
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas Rasmus » 23. Detsember 2013, 16:15

Ei saa mina sellest üleüldisest uusversioonide vihkamisest aru. Tõsi, enamik neist on kohutavad ja vaevalt "I Saw the Devili" oma kuidagi erinev on, aga see tähendab ju, et originaal on olnud niivõrd äge, et sellest tahetakse USA kitsama silmaringiga publikule oma versiooni teha ning sellega tekitatakse ka originaali suhtes uut huvi. Ja kui ei meeldi, siis saab neid ju ka vältida, nagu Garli ütles.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas LiveForThis » 23. Detsember 2013, 16:31

Jep, sellega olen vägagi nõus ja lausa õnnelik, et alatihti väga halvad või mõttelagedad USA uusversioonid aitavad publikut ägeda originaalini viia. Et tagantjärgi omastada seda aastatetagust filmi, mida nišipublik nii väga juba ammu austab. See on väga tore. (Y)

Hea näide: Vendade Pangide filmi "The Eye" põhjal tehti Jessica Albaga ikka väga pask USA uusversioon. Karta on, et see osa publikust, kellele film absoluutselt ei meeldinud, pööras silmad originaali poole.

Mulle endale üleüldiselt uudised mõnest uuest USA uusversioonist ei meeldi. Aga see veel ei tähenda, et film halb oleks. Oluline on ikka see, et kes vastutab antud uustöötluse eest ja alles siis kui film lõpuks ka nähtud võin öelda, et kas oli pask või hea. Et kas tegemist on häbitu kopeerimisega, mõttelageda amerikaniseerimisega või päris huvitava nägemusega.

AGA mida ma lausa jälestan ikka ja jälle, on see sama vastik uusversioonide tootmise trend ja põhimõtteliselt statistika peaks ka näitama, et üldiselt on enamik neist kehvavõitu filmikesed.

Seepärast olen ka vihane kui teatakse mõne ägeda mis-tahes-riigi filmi uusversiooni tegemisest USA-s. Sest suure tõenäosusega on see film jama ja solvab seda, mida aastate või ainult aasta tagasi juba saavutati.

Lõuna-Korea filmide uusversioonide puhul häirib just nimelt see, et ameeriklased ei ole võimelised L-Korea stiili uuesti looma. See on omane L-Koreale. Vahet ei ole, et väidetavalt tehakse "teistsugust" nägemust. "Oldboy" ja "I Saw the Devil" on ägedad, sest need on L-Korea filmid ja ongi kõik. "I Saw the Devil" ei olnud ka mingisugune meeletult fantastiline film nagu "Oldboy", aga vägivalla teemat käsitledes tegi see film silmad päris paljudele omasugustele (vähemalt minu jaoks). Ja vaevalt nüüd seda sama jõhkrat ja stiilset kurjust suudetakse taasluua.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas Ralf » 24. Detsember 2013, 14:34

LiveForThis kirjutas:Lõuna-Korea filmide uusversioonide puhul häirib just nimelt see, et ameeriklased ei ole võimelised L-Korea stiili uuesti looma. See on omane L-Koreale. Vahet ei ole, et väidetavalt tehakse "teistsugust" nägemust. "Oldboy" ja "I Saw the Devil" on ägedad, sest need on L-Korea filmid ja ongi kõik.

Täiesti nõus. Veel enam, et jääb mulje, et enamasti ei julgeta oma stiili luua ja samas ka liiga palju üks-ühele maha teha. See "tutvustame filmi laiale publikule" argument on BS mu arvates, kuna "I Saw the Devil" on selline film, mida ei saagi nautida selline inimene, kes L-Korea versioonist üldse kuulnud pole. Ei see ega "Oldboy" pole general audience'ile ja viimase halb kassaedu ka kinnitab seda tagantjärele.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Detsember 2013, 16:31

Gal Gadot on Gearing Up for Playing Wonder Woman in Batman vs. Superman
http://www.superherohype.com/news/articles/180911-gal-gadot-on-gearing-up-for-playing-wonder-woman-in-batman-vs-superman

Vahel on küll tunne, et ameeriklased on jätkuvalt maailma ajuhälvikute esirinnas ehk minu kommentaar ameeriklaste salvavale reaktsioonile Gadot`i Imenaise(?) rolli valimise suhtes.

1) Gadot peaks kenasti hakkama saama: F&F seeria, modell (ja ka muidu igati kena naine) ja Iisraeli sõjaväeteenistuse läbi teinud.
2) Liiga kõhn? Wonder Woman peaks olema rinnakam? Gadot on anoreksik? What? Wonder Woman (koomiksites ja vanas filmis) on täpselt samasugune nagu Gadot. Kõhn on ta tõesti. Tegu ju modelliga. Küll ta rolli jaoks musklit kasvatab.
3) Ameeriklased vaidlevad Wonder Womani kehaehituse pärast? Wonder Womani?
Spoiler :
Pilt

Täiesti lolliks läinud.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas Ralf » 27. Detsember 2013, 16:39

Mul tekkis nö ameeriklase reaktsioon selle mimmi pilte nähes.

Wonder Womanist on ikkagi tekkinud ettekujutus kui emalikust ja, hmm, volüümikamast kujust. See Gadot on paras hambaork. Väikeste rindadega Iisraelist pärit modell Wonder Womanina oleks nagu ... Val Kilmer Batmanina. :irw: Paluks all American girli suure büstiga!

Spoiler :
Pilt


(Ma popin oma cookied suht iga kord, kui ma tema pilte otsima peaks....)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Detsember 2013, 17:02

Kuna mulle ameeriklaste vajadused ja nägemused mõningate nende superkangelaste suhtes väga korda ei lähe, siis on mul jah jummalast suva, kes Wonder Womanit kehastab jne. :D Minu poolest olgu ta kasvõi Michelle Rodriguez.

Mis puutub Gadot`i, siis kust kohast ta kõhnem on kui see pilt, mis sa postitasid, Ralf? Ainult jalad vaja tugevamaks treenida ja kehale natuke liha kasvatada. Hollywoodi trenniga saab ta sellega kenasti hakkama. Kes ei oleks seni hakkama saanud.

See kostüüm ja see superkangelane ise on minu jaoks beyond any reason tobeduse tippsaavutus. Loodan, et nad seda kostüümi ei kasuta. :irw:

ja teda Wonder Womaniks ei kutsu.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas Ronet » 27. Detsember 2013, 17:26

Minu ideaalne valik oleks olnud Nadia Björlin, kes on nüüdseks juba rolli jaoks tiba liiga vana, arvestades DC pikemaid plaane filmiuniversumi-wise.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 30. Detsember 2013, 13:02

LiveForThis kirjutas:See kostüüm ja see superkangelane ise on minu jaoks beyond any reason tobeduse tippsaavutus. Loodan, et nad seda kostüümi ei kasuta. :irw:


Peaosas Lisa Ann
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas Rasmus » 09. Jaanuar 2014, 16:32

Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas Ronet » 11. Jaanuar 2014, 13:03

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas LiveForThis » 26. Jaanuar 2014, 01:49

Dreamworks Producing Live-Action ‘Ghost in the Shell’ Adaptation:
http://screenrant.com/ghost-in-the-shel ... directing/

yeah...no, kuigi produtsent Avi Arad annab isegi mõningase lootuse.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas KiiZ » 06. Veebruar 2014, 18:18

Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas LiveForThis » 09. Veebruar 2014, 18:51

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmipläma!

PostitusPostitas Forzelius » 09. Veebruar 2014, 18:53

PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron