Astraal 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Astraal 2

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 04. August 2013, 00:12

Astraal 2
Insidious: Chapter 2 (2013)

Film tuntud õudusžanri tiimi - lavastaja James Wani ja stsenarist Leigh Whannelli käe alt. Osades Patrick Wilson, Rose Byrne, Lin Shaye, Barbara Hershey ja Ty Simpkins. "Astraal 2" jälgib kummituste küüsis Lamberteid, kes püüavad paljastada müstilist lapsepõlvesaladust. Saladust, mis seob neid vaimude maailmaga.

www.acmefilm.ee
Insidious: Chapter 2 (2013) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Astraal 2

PostitusPostitas Rasmus » 19. September 2013, 14:00

Wan nagu Wan ikka. Kui "The Conjuringiga" oli näha mingisugust edasiminekut, siis "Astraal 2" kordab lihtsalt kõike, mida me Wani filmides viimastel aastatel juba küllaga näinud oleme. Halb film see pole, mitte sugugi, aga lihtsalt pisut liiga tugevalt paistab välja tegijate laiskus ja võimalus eelmiste kummitusfilmide arvelt veel kasu lõigata. Teine osa oleks võinud esimese lõppu arvestades ka olemata olla, kuid nüüd on kuulda, et tuleb ka kolmas ja selle vastu polegi mul otseselt midagi, kuna muidu oleks
Spoiler :
selle uue loo alustamine (Allison) II filmi lõpus võrdlemisi ebavajalik.
Samas on näha, et ideedest on tühjaks joostud juba teise filmi juures, nii et kuidas siit veel head kolmandat teha...

Aga muidu täitsa tore film. 6/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Astraal 2

PostitusPostitas Spellbound » 03. Oktoober 2013, 19:18

"Insidious: Chapter 2" on järg kolme aasta tagusele digitaalse look`iga, eredate punaste toonidega, kottpimedate ruumidega ja väga vallju ning seeläbi efektiivse helitööga õudust loonud tõhusale hirmutajale "Insidous" ehk maakeeli "Astraal".

Film algab esimese osa stiilis vaikselt ärevaks muutuva õudusfilmina, aga väga kiirelt saab selgeks, et režissöör James Wan ei tee enam lihtsalt õudusfilmi, vaid pigem õudusfantaasiathrillerit, mis on kardinaalselt erinev tema eelmisest filmist "The Conjuring". Samuti suurepärane vanakooli õudusfilm. Kõik see, mis oli "The Conjuring" puhul turvaline ja tuttav, visatakse "Insidious. Chapter 2"-s aknast välja ja asendatakse õudusest inspireeritud fantaasiaga.

Kogu see paljukirutud ja teatud ringkondades palavalt armastatud fantaasiarikas episood eelmise osa lõpust on teises osas võimendatud nii palju, et õudus asub tagaistmele ja võimust võtab haige fantaasia, loo enda pinge ja väga head näitlejatööd. Muidugi on palju jump scare momente, aga loo enda tihedus ja väga tugev seostatus eelmise osaga teeb sellest ideaalse järje. Kahte osa peaks täiusliku elamuse eesmärgil vaatama ühe filmina.

Kui ootus on näha head õudusfilmi, siis võivad mõned fännid pettuda. Mulle Wani julgus eksperimenteerida meeldib. Kriitikud rottenis vihkavad (35%) aga IMDB järgi publikule meeldib (7,1).

Ikka see sama painajalik muusika esimesest osast, ikka need tuttavad huumorit filmile peale määrivad tondipüüdjad ja lõpp viitab muidugi kolmandale osale, kus peaks tagasi olema juba üks tuttav kurjuse kehastus.

8/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

6/10

PostitusPostitas Ralf » 03. Oktoober 2013, 19:56

Lugesin juba mõnda aega tagasi IMDb'st, et liiga palju lolli fantaasiat ja tondidetektiivi-jura. Rotten Tomatoes'i madal skoor tekitas kah nördimust. Kartsin kohe kõige halvemat, aga film ei valmistanud tegelikult üldse pettumust. Ilusalt seotud esimest osaga ja mõnusalt kofeiinilaksune vaibumatu tempo. Õige kah, et rohkem hullu pandi, sest "The Conjuring" oli selline rahulik uksekrigistamine, nii et kaks erinevat Wan'i asja eristuvad teineteisest väga selgelt.
http://rlfstr.blogspot.com/2013/10/insidious-chapter-2-2013.html
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Astraal 2

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 22. Oktoober 2013, 17:31

Rassu ja Ralfiga ühel meelel. Esimesest filmist nõrgem, aga piisavalt kõhe nonetheless. Rose Byrne on armas.

6/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Astraal 2

PostitusPostitas Zinera » 22. Oktoober 2013, 17:46

5,5/10

Rassu, Ralfi ja ultiga ühel meelel. Järg on hea sisuga ja arvestatav õudusfilm, siiski kehvem, kui esimene film.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Astraal 2

PostitusPostitas Ralf » 22. Oktoober 2013, 18:28

Pärast seda filmi ja "The Internship"-i olen ka Team Rose Byrne. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Astraal 2

PostitusPostitas Loop » 22. Oktoober 2013, 19:00

Ralf kirjutas:Pärast seda filmi ja "The Internship"-i olen ka Team Rose Byrne. :irw:


ma alates sunshinest juba
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Astraal 2

PostitusPostitas Ralf » 22. Oktoober 2013, 21:41

Loop kirjutas:
Ralf kirjutas:Pärast seda filmi ja "The Internship"-i olen ka Team Rose Byrne. :irw:


ma alates sunshinest juba

http://www.youtube.com/watch?v=Vc_SDlPMGDA
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Astraal 2

PostitusPostitas Loop » 22. Oktoober 2013, 22:55

Ralf kirjutas:
Loop kirjutas:
Ralf kirjutas:Pärast seda filmi ja "The Internship"-i olen ka Team Rose Byrne. :irw:


ma alates sunshinest juba

http://www.youtube.com/watch?v=Vc_SDlPMGDA

lolakas :))
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Astraal 2

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 16. Detsember 2013, 08:24

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Rassu ja Ralfiga ühel meelel. Esimesest filmist nõrgem, aga piisavalt kõhe nonetheless. Rose Byrne on armas.

6/10


x2. Lisaks, kaameratöö on mõlemal osal minu jaoks väga meeldiv.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Astraal 2

PostitusPostitas damon » 12. Märts 2014, 16:19

Liitun arvamusega, et õudukana oli enam-vähem aga oluliselt nõregem kui esimene.

6/10

Tundub, et minult on suund vist selline:
Astraal 8/10
Astraal 2 6/10
Astraal 3 4/10 ?
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Astraal 2

PostitusPostitas Cochrane » 01. Märts 2016, 06:53

Pettumust valmistava Astraali jaoks pidin veel ühe filmi jagu ootama. Teine osa oli aga mõnus vaatamine, kaasa aitas ka see, et ma polnud filmi lõpuks valmis ise kõikidele tegelastele lõppu peale tegema, nagu tänapäeval paljude õudusfilmide puhul. 7/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist

cron