Lilo ja Stitch

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lilo ja Stitch

PostitusPostitas Robert » 18. Märts 2005, 23:01

Lilo ja Stitch
Lilo & Stitch

Palju paksu pahandust ja veel rohkem nalja saab, kui väike üksildane Hawai tüdruk Lilo esitab oma soovid langevale tähele. Tema unistuseks on saada endale sõber, keegi kes oleks alati temaga. Tema palvele vastab aga galaktika kõige müstilisem olend nimega "Eksperiment 626", kes on põgenik planeedilt Turo. Lilo paneb talle nimeks Stitch. Stitchi loojaks on hull teadlane Jumba, ke on loonud oma ebaseadusliku leiutise kuulikindlaks, tulekindlaks ja suuteliseks mõelda kiiremini kui superarvuti.

Seni kui Lilo ja Stitch uute pahandustega hakkama saavad, saadetakse planeedilt Turo hullteadlane Jumba koos planeedi Maa eksperdiga, et too Stichi tagasi vangistusse tooks.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

Re: Lilo ja Stitch

PostitusPostitas CyberRax » 09. Juuli 2011, 03:16

IMO üks omapärasemaid teoseid Disney repertuaaris. Väga mõnus lugu, lahedad tegelaskujud, parajalt mõistlik lõpplahendus, hea muusikavalik. 8,5/10
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Lilo ja Stitch

PostitusPostitas Pixie » 13. Mai 2012, 14:58

Mitte et ma eelnevalt oleks filmi peale mõelnud, aga millegipärast arvasin alati, et Lilo on tulnuka nimi ja Stitch on väike tüdruk. My whole life has been a lie. :D Päris mõnus vaatamine, jättis sellise üle keskmise Disney filmi mulje. Lilo ja Nani pere lugu oli kurb, tekitas kaastunnet. Stitch oli äge pisike põrguline, lõpus oleks võinud jääda ta rohkem äkiliseks ja ettearvamatuks. Just need omadused meeldisid mulle, ta polnud mingi tavaline armas kaisukaru. 7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

8/10

PostitusPostitas Ralf » 02. August 2013, 19:31

Pixie kirjutas:arvasin alati, et Lilo on tulnuka nimi ja Stitch on väike tüdruk. My whole life has been a lie. :D

Mul oli eile selline ilmutus "Bambi"-ga, kui sain filmi vaadates teada, et ta on isane, mitte emane. :irw:
"Lilo & Stitch" on küll üks Disney omapärasemaid ja minu meelest ka südamlikumaid joonisfilme. Igatahes minu südames ja hinges vajutas täpselt õigetele klahvidele. 3D arvutigraafikaga loodud üksikud elemendid, Elvis Presley muusika, terane dialoog ning troopiline Hawaii õhustik olid ka kõik sellised väikesed boonused, mis aitasid filmi meeldejäävamaks ning silmatorkavamaks muuta. Ja Stitch on lihtsalt awesome. :P
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Lilo ja Stitch

PostitusPostitas Ronet » 02. August 2013, 22:45

Sa said mu @ Elvis. Lükkan asja kohe järjekorra etteotsa. Selline hea Hollywoodi multikas kuluks ära. ^_^
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Lilo ja Stitch

PostitusPostitas Ralf » 02. August 2013, 22:55

Level kirjutas:Sa said mu @ Elvis. Lükkan asja kohe järjekorra etteotsa. Selline hea Hollywoodi multikas kuluks ära. ^_^

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Lilo ja Stitch

PostitusPostitas Hicks » 02. August 2013, 23:01

Nähtud palju aastaid tagasi aga jättis väga hea mulje. Huvitav ning vägagi südantsoojendav, kindlasti Disney klassika hulka kuuluv. Ka animatsioon iseenesest oli mõnus ja sujuv, silmadele hea puhkus.
Kasutaja avatar
Hicks
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 26. Juuli 2013, 20:07
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist