Filmiveebi kokkutulek 2013 (17.-18. aug, Raatsi talus)

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas ZeMonsta » 27. Juuli 2013, 19:51

Ma tahan ka äge olla ja kohale tulla. Kas ka päriselt õnnestub, ei oska veel öelda. Aga eks me näe, nagu ütles pime.

Tartust autoga tulijaid on?
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Ralf » 05. August 2013, 01:01

Keegi lammas otsustas odava meelelahutuse mõttes suvalisi mitteaktiivseid foorumlasi mittetulijaks märkida, niisiis eemaldasin selle keskmise "Ei tule" lahtri (oli niikuinii ebavajalik) ning kõik, kes olid end selle alla kirja pannud (kuigi osad tegid seda tõesti enda kohta õige nimega). Nüüd nimekirjas siis ainult need, kes plaanivad tulla.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas tuusla » 05. August 2013, 10:37

Näen jätkuvalt, et keegi näpuvooder hoiab mind nimekirjas. Isegi pärast seda, kui kohalik kordnik Rassu mu sealt ära kustutas. Kes tunnistab üles?
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 08. August 2013, 01:45

Igaks juhuks küsin, kas kellelgi on filmiprojektorit või saaks kuskilt sebida? Cochrane'il küll on, aga kuna ta ise ei tule, siis langeb see variant ära. Või üldse, kui väga te mingit filmi vaadata tahaksite? Midagi The Room'i sarnast oleks tegelt äge koos seltskonnas vaadata, sest vaevalt, et me sinna Citizen Kane'i analüüsima lähme. :)

Üks mõte oli mul muidu korraldada mingi filmimäng/viktoriin - äkki isegi auhindade peale vms. Kahjuks mul on puhkuse ajal palju muud tegemist, et ei luba hetkel midagi. Äkki viitsib keegi ise asja ette võtta?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 08. August 2013, 20:21

Üks hea uudis! ^^
Nimelt õnnestus mul sebida kokkutuleku ajaks auto ning stardin Tallinnast. Neli vaba istekohta on saadaval. Kellel on soovi, saatke mulle filmiveebis privaatsõnum. Esimesed neli reageerijat saavad mu autosse. IRC'us ütlemine ei lähe arvesse.

Ning Soprano postitusele vastuseks: kuigi Cochrane ei tule, äkki ta oleks nõus filmiprojektorit laenama? Kes tulevad Tartust autoga, saaksid kaasa võtta. Ma ei tea, mis põhjustel Cochrane ei tule (või ei saa tulla), aga äkki ta on nõus andma oma panuse kokkutuleku täiustamisele. Muidugi juhul, kui pole tõesti kedagi teist, kellel on projektor olemas. Mõnusalt meelelahutuslik film, mida oleks seltskonnas hea vaadata ja koos selle üle naerda, meeldiks mulle küll. :)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 08. August 2013, 22:04

Kõigepealt vabandan topeltpostituse eest, kuid mainin, et auto on täis nüüd.
Hetkese seisuga viibivad minu autos Ralf, Furs, Rassu ja Forza. Kui nüüd ilmuks teine autoga filmiveeblane välja, kes saaks ülejäänud rahvaga tulla, oleks ka täiega lahe. :)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 08. August 2013, 22:16

On veel võimalus, et kaon losti autost ära. Also, Wolle räägib jutukas, et tal on 7-kohaline buss, millega ta võiks kohale tulla, aga seda ainult siis, kui kõik seitse kohta täis saab, kuna muidu kulud isegi ära jagatult liiga suured. Foorumis tal kasutajat pole, nii et ühendust võtmiseks tulge irku. ;-)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 08. August 2013, 23:10

Kes pole kokkutuleku osas veel endast märku andnud, tehke seda! Reaalne võimalus on nüüd transporti saada. Seitsme-kohaline buss ootab. :)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Defexer » 11. August 2013, 05:23

Igaljuhul neile, kes Tartust kavatsevad tulla ja ei leia transporti siis tulge SEBE bussiga Pärnu ja korjan teid siit peale, edasi tripime ühes koos kokkutulekule ning ka samamoodi tagasi, et sobiva bussi peale jõuaksite.

Soprano, oled ka mingisuguse kellaaja muidu mõelnud, et millal kõik kokku saaksime?
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 11. August 2013, 12:39

Defexer kirjutas:Soprano, oled ka mingisuguse kellaaja muidu mõelnud, et millal kõik kokku saaksime?

Ircust käis korra läbi, et 15.00 ajal, aga ei tea, kuidas see bussiaegadega sobib. Kui keegi üldse enam peale Wolle pakkumist Tallinnast bussiga tulema peab.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Px » 11. August 2013, 13:14

Suure tõenäosusega tulen samuti.
Wolle vanile sooviks, kui sõiduks läheb sellega.
"Olemusi ärgu paljundatagu ilma vajaduseta."
Kasutaja avatar
Px
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 182
Liitunud: 05. August 2008, 23:38

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas LiveForThis » 11. August 2013, 15:25

Spellbound ja mina ka paneks end Wolle bussivolaskile kirja. (Y) eks ma räuskan siis ircusse ka.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 11. August 2013, 21:23

Defexer kirjutas:Soprano, oled ka mingisuguse kellaaja muidu mõelnud, et millal kõik kokku saaksime?

Koguneksime 15:00-ks. See on selline paras aeg, siis näeksime üksteist ikka veel päevavalguses ka. Kui keegi jõuabki hiljem, siis pole midagi hullu.

Aga mul on nüüd värskemat infot nt. majutuse osas. Mõlemad lakad on valmis (üks heintega ja teine lamatsitega) ning neis on kokku u. 11 kohta. Vabu voodeid (maja teisel korrusel) on 6ish, aga päris täpselt saab seda öelda laupäeval, sest pole kindel palju pererahvast seal parasjagu on. Voodid on hetkel broneerinud ainult Level ja Wolle, kui mu mälu ei peta.
Lisaks on maal paar telki, mille saame vajadusel püsti panna, et tegelikult ei jääks keegi peavarjuta, aga igaks juhuks võivad autoga tulijad enda telgi(d) kaasa haarata. Lakas ööbijatele saame majast tekke ja patju, aga kuna neid pole lõputult, siis hea oleks, kui saate magamiskotte ise veel võtta igaks juhuks.

Sööki/jooki võtke siis ise kaasa nii palju kui kulub. P.S. Ma saan ise kaasa võtta paar kilo vorste ja jagan neid lahkelt. Nõud jms. asjad saame majast, et neid pole vaja võtta. Grillimiseks (ja saunaks) on puud olemas.

Üks hea uudis on veel see, et sääski enam praktiliselt pole. (Y) Üks võimalik halb uudis on see, et ilmateadet vaadates näitab hetkel pilvist/sajust ilma, aga selleks ongi mõeldud see nö. kinoruum, kus saame peavarju.

Ainus küsimärk ongi nüüd projektor. Küsin üle, kas Cochrane on nõus laenama kasvõi väikese tasu eest. Also, filmimängu ma teen ikka ise ära, peaksin jõudma küll.

Ma ei teagi, mis infot veel jagada. Annan igaks juhuks ka enda numbri, juhuks kui keegi ära eksib vms: 55 979 204.


Edit: voodikohad on broneerinud nüüd Level, Wolle, lostinthemist, eerik, Forza, Ralf ja Kickflick.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas tuusla » 12. August 2013, 13:15

Ma saaks projektori, aga mitte full HD.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi kokkutulek (17.-18. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 12. August 2013, 16:13

tuusla kirjutas:Ma saaks projektori, aga mitte full HD.

Nice! (Y) Sellest piisab küll, eks? Ma ise saan läpaka ja mingid kõlarid kaasa võtta.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron