Üle piiride

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Üle piiride

PostitusPostitas Rasmus » 27. Juuni 2013, 22:10

Üle piiride
Crossing Lines (2013)

Varem New Yorgi politseis töötanud Carl Hickmani (William Fichtner) elu on peale töö käigus vigastuse saamist koost lagunenud. Kuid Rahvusvahelise Kriminaalkohtu loodud ülemaailmne kuritegevuse vastu võitlev üksus, mis liigub mööda Euroopat võttes kinni sarimõrvareid, annab Hickmanile uue võimaluse.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Piire ületades

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Juuni 2013, 22:43

Vaatasin. Ei meeldinud.

Väga "USA mõrvarühm kolib Euroopasse" valem on leiutatud. Igavad ja imalad tegelased. Sündmustik ei hiilanud ka mitte millegagi.

Ainult Fichtner on väga äge. Aga isegi tema pärast ei viitsi edasi vaadata. :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Piire ületades

PostitusPostitas Rasmus » 28. Juuni 2013, 00:21

Vaatasin ka piloodi ära. Lootsin, et püüavad terve esimese hooaja ühte kurjategijat, aga kurat, hoopis selline "üks osa = üks juhtum" tüüpi asi. Läks kuidagi liiga lihtsalt selle asja lahendamine.

Vist ei vaatagi edasi... Fichtnerit on tore lõpuks ka peaosas näha, aga sellest tõesti ei piisa. Meh.

Piloodile 6/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Piire ületades

PostitusPostitas CM-Girl » 06. Juuli 2013, 01:46

Minu jaoks must watch sari kohe kindlasti. Seda eelkõige Edward Allen Bernero pärast kes on selle sarja looja. Ja seda seetõttu, et ta on seotud minu lemmikuima sarjaga. ;-) Ega see sari ei ole "Criminal Minds'i" tasemel, aga mulle siiski meeldib. Kindlasti suureks plussiks on see, et tegelased erinevatest riikidest (+ filmitakse Euroopas). Kuigi eks see, et igaühel oma aktsent, vajab harjumist. :) Kohe kui nägin Tommy suhtumist Hickmani mõtlesin, et no muidugist peab meeskonnas üks selline *** olema, aga tglt ei ole tal viga midagi.
Spoiler :
Mulle nii meeldis ta partnerlus Siennaga. Nende vahel oli tunda väikest sädet, mis mulle meeldis. Enne seda kui mindi seda tõbrast püüdma..toimus jutuajamine nendevahel ja siis tekkis halb aimdus. Kui nägin kuidas tiim liikvele läks, siis mõtlesin, et keegi saab neist see hooaeg surma. Ja saigi..juba teises osas...RSK. Vot see tuli üllatusena. Kuigi alles II osa, siis tema surm mõjus..Kohe sarja alguses röövitakse üks tiimiliikmetest ja hiljem saab üks surm..vot see on alles algus sarjale.
Ed Bernero teab mida teeb. Ta oskab hästi kirjutada.

Kui lugesin, et sarjas teeb kaasa ka Tom Wlaschiha , siis olin juba müüdud. Teadsin, et vaatan seda sarja niikaua kui sellel osasid on. Ja nagu lugesin, siis teise hooaja filmimisega alustatakse septembris. (Y)

Mis kolmandasse episoodi puutub, siis see oli küll selline so-so. Nagu meeldis, aga samas oli see episood off.
Spoiler :
Esimesed 20 minutit möödusid lennates, aga selle aja jooksul poldud juhtumiga tegeletud. Viimased 20 minti lahendati juhtumit. Nimed saadi kähku teada, leiti ka päris kähku asjaosalised ülesse.
Üldse see storyline oli nii kummaline.

Järgmise osa preview tõotab head.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Piire ületades

PostitusPostitas Rasmus » 08. Juuli 2013, 18:35

Otsustasin ka ikkagi vaatama hakata, 1x03 meeldis märksa rohkem kui piloot. Tänane osa oli veelgi parem, ehkki tiimi võimekus tundub ebareaalselt suur olema ning erinevate riikide vahel liikumine käib pisut liiga kiiresti. Ootan, et juba Eestisse jõutaks. 8)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron