Uljas ratsanik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Uljas ratsanik

PostitusPostitas Rasmus » 06. Oktoober 2012, 19:06

Uljas ratsanik
The Lone Ranger (2013)

Põlis-ameeriklasest vaimusõdalane Tonto (Johnny Depp) jutustab uskumatuna näiva loo sellest, kuidas ta muutis tavalise seadusesilma John Reidi (Armie Hammer) legendaarseks maskis tasujaks, kes võitleb õigluse eest ka siis, kui kõik teised on juba alla andnud. See saab olema üks uskumatu seiklus, mille käigus kaks ebatõenäolist kangelast peavad üle saama omavahelisest hõõrumisest ja tegema koostööd, et saada jagu kurjade magnaatide ahnuse ja korruptsioonivõrgus.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas Rasmus » 02. Juuli 2013, 22:05

Ei olnud mul usku sellesse projekti, kuna Depp pole viimasel ajal just kõige paremaid rolle valinud, aga õnneks eksisin ja kuigi esimene pool filmist polnud veel päris paigas, siis alates rongi-tagaajamisest ja "William Tell Overture'i" kõlamisest loksus kõik rööpasse. Kui "Kariibi mere piraatide" esimesed kaks osa meeldisid, siis peaks see ka väga hästi sobima. (Y)

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas TheGoodTheBadTheUgly » 02. Juuli 2013, 22:41

Pole ammu nii hea filmi näinud. Mulle ei meeldinud Kariibimere piraadid, aga Uljas Ratsanik oli väga hea.
Muusika oli klassika(eriti veel filmi lõpu action)
Acting - perfect, väga hea
Nalja oli filmis palju
Actionit oleks võinud rohkem olla aga see mis oli oli mega hea(eriti veel viimane, täiesti hea)
Stoori oli olemas, oli tõsisust, oli nalja, oli reaalsust.

Kuna see oli westernins, siis oli see veelgi parem.
9/10
Kasutaja avatar
TheGoodTheBadTheUgly
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 123
Liitunud: 02. Detsember 2012, 23:20

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas ruut » 04. Juuli 2013, 21:48

Mulle meeldis. Kohati oli seda nalja ja actionit isegi liiga palju, aga meel sai hästi lahutatud ning filmi alla kulunud aega taga pole mõtet nutta. See lõpu action oli veits liiga over the top, aga pigistan silma üleüldise muheduse tõttu kinni. 8/10
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas filmiarvustus » 05. Juuli 2013, 13:03

Filmi sisuks on väga paljudes väljaannetes ilmunud "The Lone Ranger" saamislugu. Film on tempokas ning põikleb mitme erineva žanri vahel, olles enamus ajast komöödia ja seiklusfilm, segades sisse draamat ja märulit. Oma sisukuse ja karakterite kohta on film natukene liiga pikk. Teos saab hoo sisse liiga hilja ning lõpeb fantastilise tempoga, jäädes meelde kui hullumeelne seiklusfilm, kus kuulid kellelegi pihta ei lähe. Näitlejad on kõik juba tuntud, kuid Tonto rollis on Jack Sparrow, keda kehastab Johhny Depp. Teda suurepäraselt toetab Armie Hammer John Reidi rollis ning kirsiks tordi otsas on kindlasti William Fichtner. Need kolm näitlejat on selle filmi kandvaks jõuks ning meelelahutuseks. Komöödia eest hoolitseb Tonto ning valge hobune, mis peaaegu, et garanteerivad terve saali naeratused. Visuaalselt ja muusikaliselt on film A-klassi teos ning selle koha peal ei ole võimalik nuriseda. Filmil on küll palju kohti, mille kallal saab nuriseda, on kokkuvõtteks see siiski hea film. Julgen seda soovitada üheks vaatamiseks, kuid kindlasti varuda kannatust, sest filmil läheb pikk aeg sisse elamiseks ning käima minemiseks.
Hindeks 7/10.

Põhjalikumalt saab lugeda siit: http://www.filmiarvustus.eu/2013/07/the-lone-ranger-2013-kariibimere-kauboid.html
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas LynxHunter789 » 10. Juuli 2013, 17:08

Tore kuulda, et film meeldis teile, sest kusagil oli juba artukkel, et film USA-st ainult 47M teeninud ja pidi suur läbikukkumine olema. Ei suutnud seda kuidagi uskuda, sest endale tundus küll väga mõnus film olevat.
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas Rasmus » 10. Juuli 2013, 17:21

Disney kaotab filmiga «The Lone Ranger» 190 miljonit dollarit

Minu jaoks ka üsna arusaamatu, sest "Kariibi mere piraadid" on ju ilusti teeninud ja Deppi nimi peaks ka huvi tekitama. Lisaks oli tegu võrdlemisi hea filmiga. Võib-olla siis tõesti lihtsalt vale ajastus...
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas Pixie » 21. Juuli 2013, 22:10


:shokeeritud: Kurb kuulda, sest film ise oli minu arust igati korralik. Samas, treileri põhjal ei oleks ma The Lone Ranger'it vaatama läinud, ei jätnud huvipakkuvat muljet. Pigem avaldas mõju positiivsed hinnangud filmi näinute poolt.

Johnny Depp oli oma teatud headuses, kiiksuga tegelased tulevad endiselt hästi välja. Alguses oli ka teatav Pirates of the Caribbean feel, tänu muusikale ja õhkkonnale; ei pea seda halvaks asjaks, sest PotC esimene film jätkuvalt üks lemmikutest. Antud teose puhul leidus veel action'it, huumorit, natuke kurvemaid momente ja uhket lõppvaatust.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas brixxx » 04. August 2013, 03:01

Minule see film peale ei läinud. Oleks võinud olla tõsisem. Mulle tuli pahatihti silme ette "Kariibimere piraadid" kuna ka selles filmis oli Johnny Deppil suht sarnane kostüüm kui Jack Sparrowina. "Kariibimere Piraadid" on ikka hea film ning sisukas stsenaarium, aga mis oli "Uljas Ratsaniku" filmi mõtte. Ma ei ütle seda, et Johnny Deppi roll oli jama, parim roll selles filmis. Teine põhjus ilmselt see, et kuidagi dialoogi oli vähe. Ning kolmas suur põhjus ilmselt see, et mulle ei meeldi western.

Film kulges liiga rahulikult ning vahel ei toimunud filmis midagi. Aga film on siiski vaadatav ning omamoodi unikaalne, seega hindeks 6/10.

Muideks näitleja Armie Hammer nähes tuli kohe meelde film "Mirror Mirror", kus ta näitles kutsikaarmastus, kohati meenutas ta kustsikaarmastust ka "Uljas Ratsanik"s.

Ning muideks miks on "The Lone Ranger" tõlgitud "Uljas Ratsanik", kas korrektsem ei oleks "Üksik Ratsanik".
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

5/10

PostitusPostitas Ralf » 04. Oktoober 2013, 21:31

Hästi tehtud film tegelikult, kuid pulss tal puudub. Hammustati liiga suur tükk - keegi ei vaja kahe ja poole tunni pikkust laste-vesterni. Mõnes mõttes toetan Bruckheimeri väidet, et mõne aasta pärast suhtutakse filmi positiivsemalt nagu kipub olema paljude rahaliste läbikukkumistega; samuti olen nõus, et kriitikud olid selle suhtes liiga karmid. Mitte, et filmil poleks puudusi, aga mingi eemaletõukav viirusekandja ta nüüd ka pole.
http://rlfstr.blogspot.com/2013/10/the-lone-ranger-2013.html
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas tony montana » 04. Oktoober 2013, 21:42

see oli üks masendav film.depp mängis sama rolli mida ta siin viimased aastad on teinud (poolidioot/poolgay mashup).same shit, different movie.lugu oli näpust välja imetud, dialoogid kurvaks tegevad jne jne... jäi arusaamatuks,kellele see film oli mõeldud.10 aastastele ? actioniga ei üllata tänapäeval enam kedagi. tühi kott ei seisa püsti.inimesed on lihtsalt väsinud filmidest kus käib mingi mõttetu random sahmimine ja vahetub ainult filmi pealkiri.
tony montana
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 38
Liitunud: 04. Märts 2008, 10:12

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas Rain » 08. Oktoober 2013, 21:33

Igati korralik film. Oodatust vägagi parem, viivitasin 3 päeva selle vaatamisega, kuna pikkus hirmutas. Oleks ma vaid teanud, et see nii hea on. Kõige enam jääb kindlasti huumor meelde, see oli seal ikka brilliant! Täpselt minu huumorisoonde. 8/10

Ja mis värk sellega oli, et "üks kuul rauda ja mängime vene ruletti"? Isegi kaks korda märkasin seda...
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas damon » 08. Jaanuar 2014, 10:41

Ma arvan, et filmi USA ebaedus võib olla kaks peamist põhjust: esiteks on tegemist legendaarse vesterni kangelasega, kelle üle visatakse antud filmis julmalt nalja (ehk oodati tõsisemat lahendust) ja teiseks vestern ei ole noorte/laste seas eriti popp.
Minu jaoks oli tegemist suurepärase filmiga ning oma huumoriga paelus juba algusest ja sobib väga hästi kogupere filmiks.
Vaatsin seda koos oma 9-aastase tütrega ning naersime koos mõnuga. Lastefilmina vist liiga pikk aga muidu ok.
Kahtlemata oli Depp Sparrow rollis aga see sobis siia suurepäraselt.
Kõrvalrollinna oli muiduig hobune tase. Aga mis värk nende jänestega oli ? :D

9/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Uljas ratsanik

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 27. Jaanuar 2014, 00:56

Ei miskit ülemõistuse head aga paras ajaviide. Minule Hammer meeldis, Depp mängis tavalist luuni rolli, mille meeldimine ilmselt sõltub sellest kui palju on vaataja teda ennem selles rollis näinud.

Kahju, et ta omadega nii miinusesse jäi. On päris palju kehvemaid filme, mis vääriks seda saatust aga tegelikult jäävad kordades plussi hoopis.

Nõrgim Vebrinski film, mida olen näinud aga siiski lõbus läbuajaviide.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist

cron