Gravitatsioon

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Gravitatsioon

PostitusPostitas Soprano » 18. Veebruar 2012, 08:27

Gravitatsioon
Gravity (2013)

Oscari-võitjad Sandra Bullock ("Pime külg", "Ettepanek") ja George Clooney ("Õhus", "Süriaana") astuvad üles peaosades põnevikus "Gravitatsioon", mis viib vaataja lõputusse ja karmi süvakosmosesse. Filmi lavastas Oscari-nominent Alfonso Cuarón ("Inimlapsed").

Bullocki kehastatud geniaalne biomeditsiinitehnik dr Ryan Stone on esimesel süstikumissioonil ühes veteranist astronaudi Matt Kowalskyga (Clooney), kellele see on viimane lend enne pensionipõlve. Kuid rutiinse kosmoses viibimise käigus tabab neid katastroof. Süstik hävib ning Stone ja Kowalsky jäävad täiesti ihuüksi – nad on vaid teineteise külge seotud ning nad heljuvad pimedasse kosmosesse.

Kuna side Maaga on katkenud, puudub neil ka igasugune pääsemislootus. Hirmust saab paanika ning iga hingetõmme viib lähemale hapniku lõppemisele.

Kuid võimalik, et koju jõudmiseks tuleb neil lasta end veelgi kaugemale hirmuäratavasse kosmosesse kanda.

http://acmefilm.ee/

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Sten » 01. Veebruar 2013, 10:54

interneti sõnul näeb ilmavalgust alles novembris
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas LiveForThis » 01. Veebruar 2013, 11:39

In english everything sounds so much better :pööritus:

Oodatuim ulme nr. 1 (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas eerik » 08. Mai 2013, 21:40

Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Spellbound » 08. Mai 2013, 22:25

Trailer homme.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Mai 2013, 22:35

Oh boy, oh boy, oh boy :P :P
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas eerik » 10. Mai 2013, 09:37

Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 10. Mai 2013, 11:23

eerik kirjutas:Arvo Pärt


sweeeeeeet :) ..olla Bullock'i show, keda ma just üleliia ei fänna aga treiler oli küll nämma. nüüd on küsimus, et kas to 3d or not to 3d :|
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas LiveForThis » 24. Juuli 2013, 15:18

Ainult ühe kaadriga uus trailer demonstreerib kosmose kõhedust (Y)
http://www.youtube.com/watch?v=uJ7kS1BWh6o
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Loop » 25. Juuli 2013, 17:02

ma tean , et ootused ja lootused tavaliselt enne filmi ei tasu väga kõrgele ajada , sest tihtipeale peab pettuma eks . AGA Gravity latt on ikka täis laes ja ma ei suuda seda allapoole tirida , see filmi praegu kõlav stoori ja ainuüksi see klipp juba tunduvad liiga head . ai ma ei jõua ära oodata , arvan et tuleb 9-10/10 film .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas lostinthemist » 25. Juuli 2013, 17:05

Kao kinno seda vaatama hoopis. :?
Aga pean samuti omalt poolt lisama, et olen filmi suhtes väga elevil. Olen üldiselt trailerite vaatamisest loobunud, aga silm sattus kuidagi peale ja on näha, et sellest tuleb midagi originaalset. See one-shot kaadriga filmitud stseen oli teostuse poolest vapustav. Vau.. lihtsalt vau.
Ning ma ei mäleta, millal nägin Sandra Bullocki viimati kinoekraanil.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Loop » 25. Juuli 2013, 17:08

lostinthemist kirjutas:Kao kinno seda vaatama hoopis. :?


seda PEAB suurel ekraanil nägema
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Spellbound » 25. Juuli 2013, 21:18

Kolmas ühekaadritrailer
http://www.youtube.com/watch?v=-QQGVvt_iW8#at=86

Väga ambitsioonikas. Kosmoses ongi vist kõige perfektsem koht ühe kaadriga mängida.

Also from wiki

"Although the trailer has audible explosions in it, Cuarón has confirmed that scenes in space will be silent: "They put in explosions [in the trailer]. As we know, there is no sound in space. In the film, we don't do that."
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas LiveForThis » 02. Oktoober 2013, 21:57

Alfonso Cuaron, kelle meisterlik "Children of Men" kuulub minu vat et kõige austusväärsemate lemmikute hulka, tuli lagedale oma uue filmiga "Gravity".

Tegemist on pingelise ja vaatemängulise ellujäämisthrilleriga, mis pea täies mahus leiab aset Maa kohal kosmoses. Loo keskmes on kaks astronauti, kes pärast ootamatut katastrofaalset sündmust jäävad kahekesi triivima keset piiritut tühjust, kus kinni haarata pole millegist.

"Gravity" on viimaste aastate kõige uuenduslikum filmielamus. Kui James Cameroni "Avatar" oli meeletu samm edasi CGI kasutusvaldkonnas (siinkohal jätan filmi sisulise nõrkuse mainimata), siis Cuaroni uus film on sama kõrge hüpe edasi pea igas valdkonnas. Cuaroni paneb gaasi põhja nii sisulises lihtsuses (ehk leidlikult tugevas stsenaariumis) kui ka filmikunsti tehnilistes kategooriates, mis pääsevad valla pea igal sekundil, mis ekraanil mööduvad.

Naudin filme, mille vaatamise järel murran pead, et kuidas ometi nad sellega hakkama said. "Gravity" loodud kahe peategelase kannatused mõjuvalt piinavalt realistlikena ning see realistlikkus ajas isegi mul endal kananaha ihule. Tundsin end ebamugavalt kinosaali mugavas toolis, sest filmi loodud kaaluta olek ja ülipingelised segmendid tekitasid minus meeletut ärevust. Kui kinos vaadatav film juba sellist tunnet suudab tekitada, siis on mul ainult hea meel, et jätkub veel filme, mis suudavad erutada.

Pean tõdema, et "Gravity" võib täiesti reaalselt olla uus klassika, millest räägime ka aastakümneid hiljem. "Gravity" peamine uuenduslikkus seisneb selles, et film sisendab publikusse kosmose hirmuäratavat piiritust ja tühjust, aga ka selle meeletut ilu äärmiselt osavalt. See on tunne, mis jääb külge pikaks ajaks.

Sandra Bullock, kes nii naise kui ka näitlejana pole mulle kunagi korda läinud annab antud filmis vähemalt minu jaoks oma karjääri parima rolli ja vääriks selle eest isegi Oscarit.

Steven Price`i kosmiliselt pingeline soundtrack on samuti pea igat kiiduavaldust väärt.

Tahaks näha kas USA peavoolukinost suudab veel mõni film mind nii julmalt üllatada ja läbi raputada.

5/5

Hetkeseisuga selle aasta parim film koos:
About Time
Drinking Buddies
Star Trek Into Darkness
Prisoners
Before Midnight
The Place Beyond the Pines
Trance
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 03. Oktoober 2013, 10:47

Live'i jutt:

Spoiler :
LiveForThis kirjutas:Alfonso Cuaron, kelle meisterlik "Children of Men" kuulub minu vat et kõige austusväärsemate lemmikute hulka, tuli lagedale oma uue filmiga "Gravity".

Tegemist on pingelise ja vaatemängulise ellujäämisthrilleriga, mis pea täies mahus leiab aset Maa kohal kosmoses. Loo keskmes on kaks astronauti, kes pärast ootamatut katastrofaalset sündmust jäävad kahekesi triivima keset piiritut tühjust, kus kinni haarata pole millegist.

"Gravity" on viimaste aastate kõige uuenduslikum filmielamus. Kui James Cameroni "Avatar" oli meeletu samm edasi CGI kasutusvaldkonnas (siinkohal jätan filmi sisulise nõrkuse mainimata), siis Cuaroni uus film on sama kõrge hüpe edasi pea igas valdkonnas. Cuaroni paneb gaasi põhja nii sisulises lihtsuses (ehk leidlikult tugevas stsenaariumis) kui ka filmikunsti tehnilistes kategooriates, mis pääsevad valla pea igal sekundil, mis ekraanil mööduvad.

Naudin filme, mille vaatamise järel murran pead, et kuidas ometi nad sellega hakkama said. "Gravity" loodud kahe peategelase kannatused mõjuvalt piinavalt realistlikena ning see realistlikkus ajas isegi mul endal kananaha ihule. Tundsin end ebamugavalt kinosaali mugavas toolis, sest filmi loodud kaaluta olek ja ülipingelised segmendid tekitasid minus meeletut ärevust. Kui kinos vaadatav film juba sellist tunnet suudab tekitada, siis on mul ainult hea meel, et jätkub veel filme, mis suudavad erutada.

Pean tõdema, et "Gravity" võib täiesti reaalselt olla uus klassika, millest räägime ka aastakümneid hiljem. "Gravity" peamine uuenduslikkus seisneb selles, et film sisendab publikusse kosmose hirmuäratavat piiritust ja tühjust, aga ka selle meeletut ilu äärmiselt osavalt. See on tunne, mis jääb külge pikaks ajaks.

Sandra Bullock, kes nii naise kui ka näitlejana pole mulle kunagi korda läinud annab antud filmis vähemalt minu jaoks oma karjääri parima rolli ja vääriks selle eest isegi Oscarit.

Steven Price`i kosmiliselt pingeline soundtrack on samuti pea igat kiiduavaldust väärt.
Tahaks näha kas USA peavoolukinost suudab veel mõni film mind nii julmalt üllatada ja läbi raputada.

5/5

Hetkeseisuga selle aasta parim film koos:
About Time
Drinking Buddies
Star Trek Into Darkness
Prisoners
Before Midnight
The Place Beyond the Pines
Trance

all good^

mis D's nägid seda?
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist