Viikingid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Viikingid

PostitusPostitas Ralf » 16. Aprill 2013, 13:23

Viikingid
Vikings (2013)

Sari jälgib Ragnar Lothbroki ja tema viikingikamraadide seiklusi. Ragnarit, oma aja suurimat sõdalast, peetakse Odini järglaseks ning sellest tulenev üleinimlik ambitsioon viib tihtipeale tuliste kokkupõrgeteni viikingite pealiku, Haraldsoniga.

Ülevaate lisas: Forzelius

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viikingid

PostitusPostitas Forzelius » 17. Aprill 2013, 02:01

Tõesti cool on. Näiliselt ühedimensionaalsed, kuid lähemal kokkupuutel enamaks võimelised karakterid, Trevor Morrise spot-on muusika, põhjamaa kombed ja religioon (hea vaheldus) ning otsekohene suhtumine. Floki on vast lemmiktegelane ning jaxtellerlik Ragnar on ka sümpaatne. Jätkan igal juhul vaatamist. Loodan ainult, et Hirst ei tee seda, mida ta Tudoritega valesti tegi (ja hetkel on see oht täitsa olemas) ehk siis hakkas liiga ruttu kahe trepiastme võrra üles ronima. Pole ülemäära viikingite täpse ajalooga kursis, nii et huvitav oleks teada, mida Px, adi ja/või hint asjast arvavad.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viikingid

PostitusPostitas hint » 28. Aprill 2013, 08:50

Forza kirjutas:huvitav oleks teada, mida Px, adi ja/või hint asjast arvavad.


Ma olen valdkonna vastu liiga suur sucker, et vast mingit advekaatset hinnangut anda, aga mulle meeldib. No non-sense dialoog, asjad tunduvad suht lihtsad ja ehedad, mulle meeldib. Keegi kord kirjeldas seda sarja kui "üks väga kallis ja pikk Amon Amarthi video", kuidas kurat mulle ei saaks siuke sari meeldida :P
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist