Videomängud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas Ralf » 10. Märts 2013, 05:54

Viimased 24 tundi olnud jälle "S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl" lainel, Complete 2009 nimelise mod'iga. Intensiivsemate tulevahetustega, parema survival-tunnetusega ja haaravama atmosfääriga mängu on raske leida. Mõtlematu käitumine lihtsalt ei tule seal kõne alla ja junn on päris sageli jahe. HEA. Häirib ainult selle mängu ülimalt pask renderdus, kohati on see asjandus nii juralt programmeeritud, et tahaks aknast alla karata. Aga see on väike etteheide.

Samal ajal - 2008. aasta "Turok"... mulle meeldib see "sõdur džunglis, džunglis suured dinosaurused, tapa dinosauruseid" angle tegelt päris palju. "Turok 2" sai nooruspõlves sageli mängitud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas Spellbound » 10. Märts 2013, 13:45

TOMB RAIDER
Spoiler :
Pilt

F*king hell kui hea.
Lara saab haiget, veritseb ja reageerib gameplay sees kui kukub ja mida iganes teeb. Selline busty chick on asendatud noore naisega, kelle surma näed mängu jooksul kahtlaselt palju. Kohati on surma saamise videod isegi hullemad kui Dead Space`is :shokeeritud:
Mängu olevat kirjutanud naine. Kas peaks tooma mingeid paralleele? Võib-olla, aga asi on selles, et Lara kannatused ja surma cut scened kujunevad ühel hetkel selliseks haiglaseks vaatemänguks, kus enam ei vaata ilusat naist, vaid ilusat naist viga saamas.
Graafika on julmalt kena. Isegi minu vana PC veab kõik ilusti välja. Quicktime event`id võivad hakata ühel hetkel närvidele käima. Minule veel mitte, aga saan aru kui keegi viskaks klaviatuuri juba nurka.

ENNE
Spoiler :
Pilt

NÜÜD
Spoiler :
Pilt
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas eerik » 10. Märts 2013, 16:28

Nonii, GTA IV sai veidi edasi mängitud. Viimane missioon oli Three Leaf Clover, millega terve kaart lõpuks avanes. Netist loetud kommentaaride põhjal pidavat see mängi kõige parem missioon olevat. Võib-olla tõesti. Siiani kõige rohkem katseid nõudnud missioon kindlasti. Esimesel katsel tahtsin olla korralik ja ikka kõik politseinikud ilusti ära tappa, kaaslased jooksid eest ära ja missioon oli läbi kukkunud. Teisel katsel jäi Packie metroos lihtsalt seisma, mina muidugi läksin edasi ja kui talle pärast järgi pidin minema, siis hakkas sealt hooldusväljakäigust persetäis politseinikke tulema, kes Packie lihtsalt ära tapsid (kuigi varem oli ta täiesti kuulikindel). Kolmandal katsel jäin metroorongi alla. Neljandal katsel tapmisega erilist vaeva ei näinud ja jooksin lihtsalt ühest punktist teise ning sain missiooni läbitud. Pärast seda tegin väikese tiiru avanenud kaardiosas ja pole juba kaks nädalat mängu viitsinud puutuda. Ei tea, millest asi täpselt on, aga väga head muljet see mäng mulle ei ole jätnud. See värvitu ja sünge atmosfäär lihtsalt ei sobi. Samas mulle ei meeldinud ka GTA III nii väga, nii et ehk on probleem Liberty Citys. GTA V peal on siiski jätkuvalt kõrged ootused.

Samal ajal olen mänginud hoopis lõbusamaid mänge. PS4 väljakuulutamisel näidatud Knack tõi meelde kohe vanad head platvormerid ning kohe sai ette võetud N64 mäng Conker's Bad Fur Day. Selle mängu huumor on lihtsalt... võrratu. Hetkel olen omadega kasskalade seifi veealustes käikudes.

Peale selle mängisin ka veidi Crash Bandicooti esimest osa. Puhas nostalgia. Lisaks nostalgitsesin ka Tony Hawk's Pro Skateri HD versiooniga. Graafiliselt muidugi võimas hüpe tänapäeva suunas aga mängufüüsika on küll PlayStation 1 ajastus. Xbox 360 puldi D-pad on ka ikka erakordselt sitt.

Eile sai vaatamata kõikidele negatiivsetele omadustele ja vihasele tagasisidele ostetud uus SimCity, mida ma kohe terve päev mängisin. Neli kahetunnist sessiooni tegin, ühelgi korral serveritega mingeid probleeme polnud. Esimene error tuli alles täna hommikul, kuid see mure lahenes loetud minutite jooksul. Siiani on mäng positiivse mulje jätnud. Kaardid on ainult liiga väikesed ning maastiku kujundamise puudumise tõttu on suur osa niigi tillukesest kaardist kasutuskõlbmatu. Kui kellelgi on huvi, siis võiks koos filmiveeblastega ühise regiooni teha. Andke teada!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas Forzelius » 11. Märts 2013, 13:25

Piljard miniclipis (sest koolis playforiasse ei saa)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas Spellbound » 22. Märts 2013, 20:52

Pilt
Nii piiratud snaipriks olemisele pühendunud mängu annab otsida. Võimalusi ja teatavat vabadust tuleb ise tekitada, sest mängu juhised rikuvad põhimõtteliselt elamuse täiesti ära.
Kui tõesti mängida nii nagu juhistes kirjas, siis on see isegi alla 5 tunniga läbitav. Pärast esimesi missioone sai aru, et ohjad peab ikka enda kätte haarama ja ette antud soovitused nurka viskama.
Kui teha tõesti nii nagu mäng eeldab, siis iga uus missioon mõjub nii nagu eelmine. Seisad astangul ja tulistad ebamääraste motiividega vastaseid, aga asi ka lõbus ja huvitav oleks, siis tuleb ikka ringi liikuda ja maailma avastada (kaart on piiratud + hoiatus kui ületad piire (N) ) ja mitte seista ühe koha peal.
Spoiler :
Pilt

Väga lineaarne, piiratud ja kammitsetud gameplay.

Snaipriks olemine on kohati isegi väga lõbus. Kergemal raskusastmel ei pea jälgima tuule kiirust ega vastaste asukohta. Crosshair`i juures on väike punane täpike, mis näitab täpselt ära, kuhu sihtida. Kõrgemal raskusastmel on õnneks võimalus ise tuule kiiruse ja muuga arvestada, mis on hea, sest noh snaiprimäng ju lausa nõuab seda.

Eeldan, et Sniper Elite V2 ja selle tulevane järg on kordades parem kui see VÄGA ILUS (mitte väga, aga püüavad küll) koridoritulistamine snaipri stiilis.

Alustasin ka uue The Walking Dead mänguga: The Walking Dead: Survival Instinct ja see on päris JUBE.
Pilt
Graafiliselt vana nagu kulunud kalts, kuid on üritatud väga täpselt taasluua sarja visuaalset maailma.
Gameplay on kohmakas ja midagi head küll praegu pähe ei karga. Olen alles alguses ka, aga jah...Telltale lõi viimase aja parima jutuvestja ja seda on raske ületada. FPS kujul zombiemänge on juba küllalt ka. Sisuliselt on tegu eellooga sarjale ainult et nüüd näeme siis Merle ja Daryl`i lugu.
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas filmiarvustus » 23. Märts 2013, 00:45

Iga nädal mängin erinevaid lauamänge, tänaseks mänginud üle 2000 erineva, mis ka riiulitel.

Iga nädal mängin ka PS3 mänge kui vähegi aega. Hetkel treenin Mortal Kombat 9 võistluseks nii 23.03 kui 30.03.2013. Hiljem võtan taas osa ja kaitsen oma tiitlit Tekkenis. Võimalik näha ka EVO streamis suuretõenäosusega.

Suur fänn olin RPG ja fighting žanridel. Lauamängudes eelistan alati deckbuilding ja family game žanre.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas lostinthemist » 23. Märts 2013, 02:12

filmiarvustus kirjutas:Iga nädal mängin ka PS3 mänge kui vähegi aega. Hetkel treenin Mortal Kombat 9 võistluseks nii 23.03 kui 30.03.2013. Hiljem võtan taas osa ja kaitsen oma tiitlit Tekkenis. Võimalik näha ka EVO streamis suuretõenäosusega.


Oh, väga lahe! Ma lähen samuti 30. märtsil Mängude Ööle. Endalgi üks hea tuttav võistleb seal ja lähen talle kaasa elama. Ilmselt näen sind ka siis. :)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas Spellbound » 23. Märts 2013, 02:16

Mängude ööl olen kohal. Eelmine kord oli väga äge + loeng tundub huvitav. Parem käsi sidemetes ei luba mängida (hiirega aeglasemad mängud on OK, puldiga on võimatu ja näiteks Tomb Raider on väga vaevaline) ja ega MK-s minust võistlejat ei oleks ka :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas filmiarvustus » 24. Märts 2013, 00:03

Mängude päeval siiski ei võitnud, Martin Malm võitis mind kuidagi ime läbi pool finaalis, kuid kõik teised, kaasaarvatud turniirivõtija võitsin ära äärmiselt lihtsalt. Liiga palju oma sõbraga mänginud, tunneb liiga hästi. Kolmas koht siis seekord.

"Mängude Ööl" tahaks võidu ära viia. Eelmine aasta olime Martiniga kohe esimeses ringis ning siis tema võitis ning hiljem ka turniiri. Kui eelmine aasta olite seal, siis olin see kes Tekken 6 mängis ning kordagi ei kaotanud.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas ruut » 24. Märts 2013, 14:07

Uskuge või mitte, aga isegi praegusel päeval võib leida veel inimesi, kes mängivad Duke Nukem Foreveri multiplayerit.


Mängude Ööl hoian pöialt sõbrale, kellel on ka päris hea võimalus võit kotti pista. Lihtne see muidugi olema ei saa, ent mitte kellegi võit ei ole kunagi kivisse raiutud. Ise lähen lootuses, et lõbus on ning kui võtta arvesse, et seda eilne Videomängude päev oli, siis on ootused õigustatult kõrgel.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas Garli » 26. Märts 2013, 21:17

Võtsin Steamist tasuta Super Crate Box'i, väike ja lahe platformer.

Pilt

Ja tegin üle pika aja GTA: San Andreas'i jälle lahti, kus ma siis kilpkonnatempoga vaikselt 100% poole pushin. Hetkel ~89% peal.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas ruut » 29. Märts 2013, 23:22

Täna lõpetasin Tomb Raideri stooriga. Mis ma ikka öelda oskan, kohutavalt meeldis see mäng, lihtsalt võimatult hea asi.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas Spellbound » 30. Märts 2013, 18:17

Tomb Raider on ennatlikult ennustades koos BioShock Infinite`ga (just alustasin, haige haige kui hea) ja mais ilmuva Metro: Last Light`iga minu aasta mängud. Vara nii öelda, aga kõhutunne on küll selline.
Pilt

TR on gameplay, tegelase liikumise, maailmaga suhtlemise mõistes ja eriti just Lara karakteri osas võrratu näide tehnoloogia arengust ja sellest, kuidas on võimalik lugu jutustada.

BioShock lööb mõlemat pika puuga, sest noh... see on ju BioShock. Esimesed 2 osa on siiani vähemalt minu jaoks väga suurtes kõrgustes kui unikaalsed mänguelamused.
Spoiler :
Pilt

Kuigi Beyond: Two Souls
Spoiler :
Pilt

ja The Last of Us
Spoiler :
Pilt

on veel tulekul...
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas lostinthemist » 31. Märts 2013, 22:03

ruut kirjutas:Mängude Ööl hoian pöialt sõbrale, kellel on ka päris hea võimalus võit kotti pista. Lihtne see muidugi olema ei saa, ent mitte kellegi võit ei ole kunagi kivisse raiutud. Ise lähen lootuses, et lõbus on ning kui võtta arvesse, et seda eilne Videomängude päev oli, siis on ootused õigustatult kõrgel.


Ühesõnaga tuli välja, et mina ja ruut läksime pöialt hoidma samale sõbrale. :irw: Ning samuti selgus, et olen ruuduga enda teadmata väga mitu korda läbi Xbox Live'i mänginud Bad Company 2 võrgus. Eesti on ikka nii pisike.

Mängude Öö oli võimas üritus.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas LiveForThis » 04. Aprill 2013, 18:34

Kõikidele "Starcrafti" fännidele Kerrigani imekaunis cosplay. "Starcraft II: Heart of the Swarm" vaimus siis (Y)
http://kr.battle.net/sc2/ko/blog/2760796
'
Ma ise ei tea "Starcraftist" mitte mõhkugi, aga CG videod on ülituusad (Y) That is my real weakness.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist