Viimane kindlus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Viimane kindlus

PostitusPostitas Cochrane » 22. Juuni 2006, 01:51

Viimane kindlus
The Last Castle

Kindral Irwing mõistetakse käsu eiramisest tulnud kaheksa sõduri surma eest kolonel Winteri sõjaväevanglasse. Vanglas valitsev karm kord ja ebaõiglased meetodid põhjustavad vangide hulgas rahulolemust ja nii algabki Irwingi juhtimisel vanglas mäss, mis omandab väikese sõja mõõdud.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Ralf » 22. Juuni 2006, 16:02

See on nagu actioni "Shawshank Redemption", kuigi neid filme ei maksaks üldse võrreldagi. Iseenesest tore teos ja meeldiv vaatamine. Robert Redford oli veits kehv valik minu arvates, talle ei sobi sellised rollid, kuigi sümpaatne oli ta karakter küll ning lõpulahing oli päris asjalik.

6,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Storm » 13. August 2006, 19:13

Fletchu kirjutas:see on nagu actioni "shawshank redemption", kuigi neid filme ei maksaks üldse võrreldagi. iseenesest tore teos ja meeldiv vaatamine. robert redford oli veits kehv valik minu arvates, talle ei sobi sellised rollid.



Vastupidi! Minu arvates oli ta just sobilik, kuna ta on selline rahulik ning s6bralik, ning teda hakati kergesti austama ning mis l6pus viis selleni milleni ta viis :P (vaadake filmi :wink: ).Mina v6taks seda rohkem, kui sellist draamat siiski. M2rulit kyll oli miskil m22ral, kuid kogu filmi idee (mis kaasas ka "LIPU") oli selline sygavam, m6tteline. Film ise oli t6esti p6nev, ning minu arvates oli l6pplahendus ka v2ga hea(Y).
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist