Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas LiveForThis » 29. November 2012, 18:35

Peame koolis kirjutama animafilmi stsenaariumi ja õnneks nägingi enne PÖFFi unes mingit painajalikku segu apokalüptilisest hallikast maailmast (nagu Metro 2033), peade maha lõikamisest ja Nõukogude sõjakuritegude koledustest.
(Y)
Nüüd viskasin pooleldi aretatud idee (inspired my Limbo) nurka ja võtan hoopis selle weird ass unenäo uueks looks :P

Nii juhtub kui Eesti ajaloo pimedates nurkades liialt palju aega veeta ja omatahtsi fantaseerida.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 16. Detsember 2012, 13:35

Nägin unes, et lugesin goal.com'ist, et Petr Cech ütles, et ta läheb Chelseast minema. Olin väga vihane. Üles ärgates oli kergendus suur. Pre-game ärevus vist.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 16. Detsember 2012, 20:35

Talvisel ja külmal ajal olin vanas majas, aknast välja vaadates oli näha eemalt lähenevat suitsu ning langevaid puid. Rööbastelt maha liikunud rongid liikusid järjest maja suunas, kuid kõik keerasid viimasel hetkel kõrvale. Napikad pääsemised tekitasid ägeda tunde, natuke oli hirmuäratav, kuid ma ei lasknud end sellest häirida.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 05. Jaanuar 2013, 11:31

Ärkasin mingi 8-10 korda, aga ükski kord polnud päriselt. Mingi mitme tasandiline kooma vms.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 05. Jaanuar 2013, 11:43

Suht sürr kombo erinevatest situatsioonidest oli. Üks, mis kumama jäi, oli see, et küsisin ühe arsti käest, et kui mina oleks arst ja mu sõber oleks arst, kas me saaks siis üksteisele Vicodini välja kirjutada. Lisaks olin BFMi vanas hoones tagasi, ainult et kui suitsupausile läksin, siis oli klassiruum haihtunud. Mingi Parnassus.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Zinera » 05. Jaanuar 2013, 13:50

Level kirjutas:Ärkasin mingi 8-10 korda, aga ükski kord polnud päriselt. Mingi mitme tasandiline kooma vms.


Inception, level 2?
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 05. Jaanuar 2013, 14:50

Maalisin kooli jaoks (mis pole absoluutselt kunstiga seotud ja mina pole mingi maalija) ühe pildi. Peale hindamist võisin endale jätta, aga raam tuli tagasi anda. Sõber küpsetas sama sündmuse korras koogi, seda pidid vist kõik tegema - ei mäleta. Igastahes oli ta ühe koogiosa peale pannud googly eyes, et ikka mina ka kooki sööks. What.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 07. Jaanuar 2013, 12:06

Nägin unes, et kohtusin vana sõbrannaga mingis klubis, rääkisime veidi ja hiljem nägin, et ta müüs kokaiini teistele. :|
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 15. Jaanuar 2013, 06:25

Oi, mis clusterfuck. Segmendid, mida mäletan: 1. tahtsin oma bändi teha (aitäh, Treme), olgugi et ma ühtegi instrumendi ei mängi. Võtsin siis suure gongi ette nagu Waters Pompeiil.
Siis, olin mingis pooleldi valmis pilvelõhkujas, kus tegutsesid nii mafioosod, stripiklubid kui ka valitsusevastane liikumine. Lisaks leidis aset episood, kus tuli välja, et väiksel osal populatsioonist on telepaatilised või mingid sedasorti võimed. Mul oli ka. Oskasin tule mitte millestki teha, veekeerise (algul väikse, kuna ma olin mingi noobil levelil) täiesti tühja kohta tekitada. Mäletan ka, et mulle allus arvuti voice-commandiga. Lisaks muutusin ma loo (?) lõpuks salaagendiks ja oskasin ka lennata. Huvitavad alged mõneks "x-mehed kohtub tasujatega" stiilis sci-fi paberüllitisele. Kes teab, kirjutajabloki lõpp?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 24. Jaanuar 2013, 02:23

Olin mingisugusel koosoleku moodi asjal kuskil suures klaasakendega koosolekuteruumis, ümberringi hulk pintsaklipslasi. Vahetasin väikesel telekal kanaleid ja sattusin mingi Adam Sandleriga telesarja episoodi peale, siis pidin kõigile seletama kes Sandler on. See oli väike osa unenäost, aga kõik oli väga Sandleri-põhine, mäletan.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 04. Veebruar 2013, 16:50

Esimene oli semi-õudusunenägu, ärkasin igatahes üsna rahutult üles, aga sisu ei mäleta. Teises olin mingi sõbra või kaaslasega, kelle nägu mulle kusjuures võõras oli, Helsingis. Kandsime mõlemaid selliseid raadiosaatjaga varustatud tumesiniseid prille. Oli mingisugune teema tulnukatega, kes ronisid mööda majaseinu üles ja iga kord, kui nad lähedal olid, hakkasid need jubinad meil peas aina eredamalt põlema. Üritasime end hoonete kõrgematel korrustel varjata, kuna neil oli raskusi kõrgustega. Kogu värk meenutas natuke seda luurajaämblike stseeni "Minority Report"-ist.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 20. Veebruar 2013, 14:07

Nägin unes, et olin suurema seltskonna (vist) sugulastega rannas. Pikutasin, kui järsku nägin musta suitsu ja lennukit alla kukkumas. Toimus plahvatus. Hakkasime kõik,millegipärast just üles jooksma. Tänava poole. Selgus, et olin Türil vanaema juures ja allotsas olev mets oli kadunud ja rannaks muudetud. Jõudsin teistest esimesena sündmuspaigale. Ees ootas üks teine sugulane, kes oli kodunt vist tulnud. Nägin rususid igalpool laiali + piloodi pea, mida vaatama jäin mõneks ajaks. Jõudsid ka teised. Keerasin selja ja istusin muru peale maha. Mingi koer ilmus minu juurde. Hakkasin teda paitama. Ta pani käpad mu jalgade peale ja ma paitasin teda edasi. Siis ärkasin üles..Väga ebameeldiv unenägu. Ebameeldiva tunde jättis.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas tuusla » 07. Märts 2013, 09:12

Ma ei uskunud, et ma võiks midagi fv-ga seoses näha, aga paljugi, mida siin ilmas ei usu.

Ühesõnaga ma ei tea, kas magasin või olin poolunes, aga kõik tundus nii reaalne.

Ma kõndisin kuskil kängus ja mustajaks põlenud puudega kõledas tühjuses (umbes selline: http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2012/ ... 5cyrmr.jpg ja selline: http://www.cadogancontemporary.com/imag ... _large.jpg). Ainult et see kõik oli lilla.

Ja kui viskasin korra pilgu üle õla, vahtis mind mingisugune olend. Pea alaspidi. Lihtsalt rippus keset tühjust taevast alla. Meenutas "Paani labürindi" tüüpi, kellel polnud silmi (http://gabtor.files.wordpress.com/2010/ ... poster.jpg). Vahaja näoga ninata-silmadeta olevus, miskipärast rippus suust välja punase vahuviiruga pikk ja terav keel. Erinevalt "Paani labürindi" tüübist oli tal juuksepahmakas. Ma olin täiesti kindel, et see on Ralf, kuni me suhtlesime metatasandil ja ta ütles, et on nüüd (!) uLtImAtEcRiTiC. Korraga oli kõik kadunud ja ma seisin mingil kaljul, tuul sasis hirmpikka lehvivat kleidisaba ja ma kortsutasin kulmu.
Siis jäin vist reaalselt magama, nii et rohkem ei mäleta midagi;)

Konkreetselt IRC tagajärg.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 12. Märts 2013, 12:24

Viimane kord nägin mitut rohkem ja vähem imelikku unenägu. Meelde jäi üks, sest panin kohe kirja. Olin kodus ja vesi oli mingis anumas. Panin tähele, et vesi oli kontamineeritud, aga mis veel ägedam - kõik bakterid, epiteelirakud ja muu praht oli ilusti värvunult nähtav ka palja silmaga. :irw: Muidu oleks nende nägemiseks vaja 100-1000x suurendust.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas LiveForThis » 12. Märts 2013, 13:54

Nägin paar päeva tagasi zombi teemalist unenägu. Seal kumas läbi nii The Walking Dead kui ka TWD mäng. Miskipärast kuulsin armsa Clementine`i häält kuskil sügaval metsas. Elavaid surnuid ma tegelikult ei näinudki, aga see kõhe ja meeleheitlik teadmine, et nad kuskil otse nurga taga luuravad oli kogu aeg olemas.

Igatahes mäletan, et oli päris huvitav liikumine. Pagesin mööda zombidest laastatud maapiirkonda. Olin kohutavalt hirmul. Huvitaval kombel avastasin ühe maja, mis oli ehitatud järsku künka külje peale. Maja nägi välja nagu mitmest tahust koosnev kera, mis on peenikese toru abil mäe külge kinnitatud. Heh :)

Kuna maja oli põhimõtteliselt maa kohal õhus, siis zombid sinna ligi ei pääsenud. Ronisin sinna sisse. Seest meenutas see mõne allveelaeva kitsaid ruume.

Siis saabus öö ja kuulsin TWD mängu Clementine`i häält. Jooksin paljajalu mööda öist metsaalust hääle poole. Jõudsin metsateele, aga hääle omanik oli juba kadunud. Aga siis lähenesid masinad mõlemalt poolt teed. Peitsin end tee äärde puu taha. Jälgisin küll toimuvat, aga enam ei mäleta mis seal öö varjus toimus. Tunne ütleb, et väike tulevahetus tuli siiski ära.


Ilmselged TWD sarja ja mängu mõjutused. :D

Pole ka esimene kord kui zombisid unes näos. Alati kipuvad need mul äärmiselt painajalikud olema.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist