Kõigi hirmude summa

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kõigi hirmude summa

PostitusPostitas Robert » 18. Märts 2005, 23:21

Kõigi hirmude summa
The Sum of All Fears

CIA andmeil on praeguseks vähemalt 20 riigil olemas tuumarelv. Külma sõja ajal toodetud tuumaarsenalide tagavaradest on kaduma läinud hulgaliselt selliseid, mille asukoht on ametlikel andmetel tänaseni teadmata. kui mõni selline peaks sattuma valedesse kätesse? CIA analüütik Jack Ryan (Ben Affleck) seisab silmitsi just sellise probleemiga, püüdes peatada vandenõu, mille eesmärgiks on sõjaline konflikt USA ja Venemaa vahel, millest on vaid samm Kolmanda maailmasõjani.
Film põhineb Tom Clancy bestselleril.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Storm » 18. Juuni 2007, 17:00

Juhtusin siis eile kanal 2 pealt seda isegi vaatama ja peab ytlema, et tegu oli positiivse yllatusega. Filmis oli nii p6nevust, romantikat kui ka m6nusaid erieffekte. Sisu ja syndmustik oli tublisti yle keskmise ning kan2itlejat66 oli v2ga hea. Mis mu NII VIHALE ajas, oli kanal 2 oma kuradi reklaamidega, t2nu millele film venis ja t2nu millele m6tlesin, et krt, panen korra silmad kinni ning teen j2lle lahti, kui film algab, kuid oh yllatust, j2in magama :vihane: Negatiivseid asju ei tulegi meelde, kahju ainult, et l6pu maha magasin...7/10
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

Re: Kõigi hirmude summa

PostitusPostitas damon » 24. Jaanuar 2013, 13:22

Ma ei teagi miks aga mulle see film meeldib. Olen seda paar korda näinud ja kui aeg ajalt TV pealt tuleb siis olen uuesti vaadanud. Pinevust suudetakse luua ja tegemist on pigem poliitika ja luurega kui liigse actioniga.
Võib-olla natuke film venib aga see on maitse küsimus.
Kasutatakse ohtralt venekeelt ja kuigi on veidi puine ja raiuv siis see on siiski parem kui et kõik venelased ja ukrainlased räägivad kohe perfektset inglise keelt.
Morgan Freemanil oleks võinud kandvamgi roll olla. Ciarán Hinds jättis päris hea mulje.

7/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist

cron