Donnie Darko

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Donnie Darko

PostitusPostitas Kaido » 04. Mai 2005, 13:43

Donnie Darko
Donnie Darko

Donnie Darko on keskkooli õpilane, kellel on mitmeid vaimseid probleeme. Tema psühhiaater arvab, et poiss põeb skisofreemiat.
Donnie ise aga usub, et ta on avastanud võimaluse ajas rännata, muuta asjade kulgu ja näha asju, mida teised ei näe ...

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Robert » 05. Mai 2005, 17:43

Suht sürrealistlik film on. Vahepeal oli veits segane. Aga muidu on päris lahe. Soovitan vaadata!
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tiina001 » 07. Oktoober 2005, 20:49

Ma vaatasin seda filmi, ja mulle väga meeldis.
Kuid kas teie saite sellest filmist 100 % aru, mida igatahes ei saanud, vist pean veel kord vaatama:S
tiina001
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 26. Aprill 2005, 18:49

PostitusPostitas CyberRax » 25. Oktoober 2005, 18:14

Robert kirjutas:Suht sürrealistlik film on. Vahepeal oli veits segane. Aga muidu on päris lahe. Soovitan vaadata!

Seda ta oli. Kel võimalust sel soovitan vaadata kinoversiooni ja mitte director's cut'i, kuna viimane, ehkki sisaldab hulgaliselt lisamaterjali, on oluliselt venivam ja vähemalt endale jättis seetõttu viletsama mulje.
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 25. Oktoober 2005, 21:26

Mulle eriti ei meeldinud. näitlejatevalik oli muidugi hea, aga sisu ümber nagu keerutas, ja igavaks kiskus.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Monk » 28. November 2005, 17:34

Minu meelest ka natuke segase võitu, eriti just lõpp. Sellest ma päris hästi aru ei saanudki. Kuid film ise on täitsa vaadatav, lõpp võiks ainult parem olla (arusaadavam).
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas kbong » 26. Detsember 2005, 02:10

Filmi nüüdseks vaadatud juba korduvalt ja võin käsi südamel öelda, et tegu on mu lemmikfilmiga. Tõesti näitlejad, stoori ja kõik on lihtsalt liiga tasemel. Esimest korda sai unise peaga õhtul vaadatud ja uni oli nagu naksti läinud, kui film lõppes vahtisin lihtsalt suurte silmadega ekraani, et wtf nyyd toimus.. :)
SÜRR
10/10
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Fletcher » 26. Detsember 2005, 02:37

nõustun kasutajaga kbong ja peaks veel lisama, et dialoog on väga intelligentne ja päris häid kilde on!
Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas ringooo » 23. Aprill 2006, 20:13

Jäin täiesti rahule.
Kohati humoorikas,põnev ja samas kõhedust tekitav.
Sünge ja samas helde.Sügavamõtteline ja kiiksuga.
9/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas JigSaw » 27. Aprill 2006, 19:25

Hästi hea film. Segaseks ei jäänud midagi (lõpust sain alles paar tundi hiljem aru). Huumor on ka siin filmis omal kohal ja väga head kiilud (smurfi papa oma eriti) Muusika on suurepärane, kahjuks pole veel soundtracki kuulnud.

10/10
Change one thing, change everything.
(Muudad Ãŧhe asja, muudad kÃĩik)..."The Butterfly Effect"
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas Priit » 18. Juuni 2006, 15:56

Vaatasin just ära ja esimene küsimus peas oli: WTF?!?!. 10 minutit vahtisin jalad seinal lakke ja siis alles sain poindist aru. Näitlejad olid head, muusika meeldis kah ja Frank jänesekostüümis oli tase. Mina annaks filmile 8/10, kuna natukene segane oli.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 20. Juuni 2006, 00:28

Tegu on tõesti väga, väga suurepärase filmiga ja eks müstikafilmid ("Chasing Sleep", "Identity") on mind alati paelunud kah. Jake Gyllenhaal tõesti on hea näitleja. Väga meeldejäävad tsitaadid, absoluutselt kõik filmis on omavahel ühenduses. Mitmekordsel vaatamisel märkab asju, mida enne ei märganud. Film pakub arutlust Donnie-fännidele veel siiamaani.

http://web.mit.edu/djh/Public/donniedarko/88reasons.txt

8,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas kbong » 20. Juuni 2006, 01:02

Richard Kelly pole ise ka kõik välja öelnud, mis filmis toimub.. just see teebki asja heaks, saab ise puzzle kokku panna ja mõelda ning analüüsida toimunut.

Spoiler :
Mina sain asjast niimoodi aru, et kui see lennukimootor kukkus sinna ajaauku ja hiljem Donnie tuppa, muutis see ajakäiku ja tekkis teine dimensioon (ehk siis see milles tegevus toimus). Kuigi seda ei näidanud, siis kindlasti ilmutas Frank ennast juba sellel samal õhtul, kui Donnie ärkas seal mägedes vms. alguses. Frank pidi Donniet juhendama tegudele, et lõppkokkuvõttes antud dimensioonis juhtuks sarnane olukord (lennukimootor kukuks sinna ajaauku) ja paralleeldimensioon kaoks.. Kindlasti segane, ma pole just parem enenseväljendaja. Palju aitas tegelikult filmi mõistmisel ka DVD extrad (pildid sellest raamatust, mille nime ma kahjuks ei mäleta, see, mis oli selle Roberta Sparrowi kirjutatud) ja rezishööri kommentaarid..


Krt, nüüd ajasite isu peale, tuleb uuesti vaatama hakata, juba mingi 10ndat korda :roll:
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mortena » 20. Juuni 2006, 10:34

See on üks väga väga hea film. Ilgelt huvitav ja hea sisu, näitlejad ja kõik muu. Segaseks ei jäänud küll minuarust. Lõpp oli hea. Meeldis! 10/10
Kasutaja avatar
Mortena
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 15. Juuni 2006, 22:00

PostitusPostitas Edvard » 27. Juuni 2006, 00:55

Okei, pärast selle filmi vaatamist, ma enam elu sees vist rahu ei saa. See on küll üks köige müstilisemaid ja mötlemapanevamaid filme üldse. 10/10
Pluss veel ülihea soundtrackiga :)
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist

cron