Piraaja 3DD

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Piraaja 3DD

PostitusPostitas Zinera » 28. Aprill 2012, 22:19

Piraaja 3DD
Piranha 3DD (2012)

Peale Victoria järves juhtunud katastroofi rajavad eelajaloolised piraajad endale tee äsja avatud veekeskusesse. Peagi leiavad veeparki lõbutsema tulnud teismelised end surmaohus ning nende ainsaks võimaluseks on piraajadele ise vastu astuda. Niisiis peabki tahtejõuline ja usin Maddy (Danielle Panabaker) koos oma sõpradega üritama need verejanulised inimsööjad peatada enne, kui on liiga hilja.

Ülevaate lisas: Rasmus

Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Piraajad 3DD

PostitusPostitas Ralf » 04. Juuni 2012, 02:01

Film oleks ilmselt oluliselt nauditavam olnud, kui tegijad oleks rõhku pannud uutele ideedele või proovinud näiteks keskkonda muuta, sest tegu on põhimõtteliselt esimese osa palju labasema ja b-movielikuma kordusega. Kuigi tegijatel on ilmselge arusaam esimese osa tugevatest külgedest, ei ole eelkäija tabavust ja vaimukust kuigi lihtne taasluua ning vanade juba suhteliselt edukalt kasutatud trikkide uuestikasutamine ja võimendamine (nüüd tehti terve film 3D kaameratega, nn guest stare on rohkem) ei anna kahjuks alust järje koheseks kiitmiseks. Koomiliselt töötavad kaks asja päris hästi - Ving Rhamesi tegelane ja tema meelemustus ning David Hasselhoff, kes paistab iseenda kehastamist vägagi nautivat ja üks "Baywatch"-i algustiitreid parodeeriv moment on lihtsalt kuldaväärt. Kes otsib midagi totrat pohmelliga vaatamiseks, see peaks rahulduma küll (väga lühike film, lõputiitrid rulluvad 70 minuti peal), aga esimest osa näinuna siit midagi uut või jalustrabavat ei leia. Üks nendest otse-videolaenutusse fiiliga magedavõitu järgedest, milles peegeldub ilmselge lugupidamine esimese jao vastu, aga mis ei vaevugi kuidagi originaalne olema. Tasub märkida, et esimese osa teatav süngus (minu arust oli sealne überšokeeriv ranna-massistseen filmi üldisest toonist hoolimata üsna kole ja tõsine) on täiesti kadunud, rõhutakse just absurdile.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Piraajad 3DD

PostitusPostitas Rasmus » 06. Juuni 2012, 00:08

Ralf kirjutas:Tasub märkida, et esimese osa teatav süngus (minu arust oli sealne überšokeeriv ranna-massistseen filmi üldisest toonist hoolimata üsna kole ja tõsine) on täiesti kadunud, rõhutakse just absurdile.

Spoiler :
Samas see koht, kui Maddy kasuisa Chet (David Koechner) veeparki sealt ülevalt vaatab ja näeb, mis ta teinud on, on üsna tõsine ja kurb. Kuigi esimese osa tasemele siiski tõesti ei küündi.
Spoiler :
Muide, kuidas see lint vms suutis Chetilt pea otsast tõmmata? Või ei olnud see lint?

Mulle meeldis. Esimene osa oli küll igast küljest parem, aga mulle siiski meeldis. Ühe korra ehmatasin ka päris korralikult ja piraajade eest põgenemine oli suht pingeline. Hoffi naljad olid üle kõige (Y)
Spoiler :
Kui Maddy vee alla tõmmati, siis meenus kohe "The Final Destination" ja vannistseeniga vihjati nähtavalt "A Nightmare on Elm Streetile".

Minult 6/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Piraajad 3DD

PostitusPostitas Sten » 06. Juuni 2012, 01:33

cmon.. filmi kuldsed momendid olid ainult vana ja halli Davidi seltsis.. rippuv mehetiss icc
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Piraajad 3DD

PostitusPostitas Ralf » 06. Juuni 2012, 06:51

Rassu kirjutas:
Spoiler :
Muide, kuidas see lint vms suutis Chetilt pea otsast tõmmata? Või ei olnud see lint?

Lint jah. See oli üsna jabur.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Piraajad 3DD

PostitusPostitas Rasmus » 26. Detsember 2012, 17:39

Endiselt kõige lõbusam 2012. aasta film. Ühtlasi vist ka ainuke, mida olen üle ühe korra vaadanud. Also, avastasin, et filmi lõpus on veel apsud ja paar lisastseeni.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Piraajad 3DD

PostitusPostitas Pixie » 14. Jaanuar 2013, 12:12

What? Film ongi mõeldud osaliselt komöödiana? :shokeeritud: Vaatamise ajal naersin küll, kuid ainult selle pärast kui halb ekraanil nähtu oli. Hindekski oleks pannud 3 piraajat 10-st. Aga nüüd tuleb kõik üle mõelda, kui mitte isegi uuesti vaadata. :irw: Minu jaoks oli kõige parem osa David Hasselhoff ja Rannavalve üle nalja tegemine, ülejäänud näis liialt rumal.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Piraajad 3DD

PostitusPostitas Rasmus » 14. Jaanuar 2013, 16:16

Kui sellest midagi muud, kui komöödiat oodata, siis võib küll päris korralikult pettuda. Samas ei saa täiesti kindel ka olla, et see nii läbi ja lõhki komöödiana mõeldud oli - mõned hetked pidid ilmselt ikka tõsised olema, kuid teostus andis lihtsalt soovida...
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Piraajad 3DD

PostitusPostitas Rasmus » 07. Detsember 2014, 00:06

Vaatasin täna oma lemmikfilmi 10. korda ja otsustasin selleks puhuks oma mõtted arvustuse näol kirja panna.

http://oudusfilmiblogi.blogspot.com/2014/11/piranha-3dd-2012.html
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Piraaja 3DD

PostitusPostitas Rasmus » 01. Oktoober 2016, 19:44

Olen juba ammu tahtnud selle filmi tegevustikku seltskondliku joomismänguga siduda ja otsustasin selle idee eile ka praktikas ära proovida, aga minu sügavaks kurvastuseks jõudsin juba 10-15 minutiga sellisesse joobeastmesse, kus jätkamine tundus ebaterve valikuna. Ei julenud filmi isegi päevikusse kanda, kuna millegipärast voolasid need napid 70 minutit seekord kuidagi märkamatult kiiresti mööda.

Joomismängu reeglid:
  • joome siis, kui on random peokaadrid
  • joome siis, kui on random veekaadrid
  • joome siis, kui keegi on alasti
  • joome siis, kui keegi sureb
  • joome siis, kui keegi teeb rumala otsuse
  • joome siis, kui on jump scare
Tulevikule mõeldes võiks lisada ka järgmised nõudlused:
  • joome siis, kui on halb 3D-efekt
  • joome siis, kui Hoff võtab päikeseprillid eest
Ehk siis antud filmi kontekstis:
  • joome filmi algusest lõpuni
Pilt

NB! Antud postitus ei propageeri väheselgi määral alkoholi tarbimist.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Piraaja 3DD

PostitusPostitas mjölnir » 01. Oktoober 2016, 20:26

Rasmus kirjutas:Olen juba ammu tahtnud selle filmi tegevustikku seltskondliku joomismänguga siduda ja otsustasin selle idee eile ka praktikas ära proovida, aga minu sügavaks kurvastuseks jõudsin juba 10-15 minutiga sellisesse joobeastmesse, kus jätkamine tundus ebaterve valikuna. Ei julenud filmi isegi päevikusse kanda, kuna millegipärast voolasid need napid 70 minutit seekord kuidagi märkamatult kiiresti mööda.

Joomismängu reeglid:
  • joome siis, kui on random peokaadrid
  • joome siis, kui on random veekaadrid
  • joome siis, kui keegi on alasti
  • joome siis, kui keegi sureb
  • joome siis, kui keegi teeb rumala otsuse
  • joome siis, kui on jump scare
Tulevikule mõeldes võiks lisada ka järgmised nõudlused:
  • joome siis, kui on halb 3D-efekt
  • joome siis, kui Hoff võtab päikeseprillid eest
Ehk siis antud filmi kontekstis:
  • joome filmi algusest lõpuni
Pilt

NB! Antud postitus ei propageeri väheselgi määral alkoholi tarbimist.


Mina joon ainult puhast vett...
(N)
Kuri keel on teravam kui nuga.
Varga vastu pandi vanasti luuavars ukse taha, röövlile pandi luuavarrega vastu pead!
Avengers assemble!
Kasutaja avatar
mjölnir
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 79
Liitunud: 29. November 2015, 22:08
Asukoht: Avengers

Re: Piraaja 3DD

PostitusPostitas Rasmus » 01. Oktoober 2016, 20:31

mjölnir kirjutas:Mina joon ainult puhast vett...
(N)

Sinu intelligentsiga inimene ei tohikski midagi muud tarbida. Pealegi võib sellise filmi ja niivõrd intensiivse joomise puhul ilmselt isegi veest mürgistuse saada. ;-)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Piraaja 3DD

PostitusPostitas mjölnir » 01. Oktoober 2016, 20:35

Rasmus kirjutas:
mjölnir kirjutas:Mina joon ainult puhast vett...
(N)

Sinu intelligentsiga inimene ei tohikski midagi muud tarbida. Pealegi võib sellise filmi ja niivõrd intensiivse joomise puhul ilmselt isegi veest mürgistuse saada. ;-)

Ma mõtlesin tegelikult püha vett.
Kuri keel on teravam kui nuga.
Varga vastu pandi vanasti luuavars ukse taha, röövlile pandi luuavarrega vastu pead!
Avengers assemble!
Kasutaja avatar
mjölnir
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 79
Liitunud: 29. November 2015, 22:08
Asukoht: Avengers


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist