Kool

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Kool

PostitusPostitas JazZ- » 06. Jaanuar 2013, 00:38

Oh jah, see ülemine gif pärineks nagu minu toa varjatud kaamera ülesvõtetest.

Ehk taas on käes see eriline aeg aastas, kui ma üritan terve semestri materjali paari päevaga selgeks saada... Mis näeb paraku 80% ajast välja umbes nii:

"OKEI, õutne essee, täna kavatsen ma su alistada! Nii, mis need teemad nüüd olidki? Mkay, vaatame siis Moodle'ist..."
alustan brauserisse soovitud lehekülje sisse trükkimist: "M..."
Firefox: merlin | tumblr (!!!)

"Okei... Mida ma üldse teha tahsin? Ahjaa, tänks, ustav veebisirvija! Mul oli ju vaja YouTubest kõik Merlini kohta käivad naljakad videod ära vaadata... Peaks midagi süüa võtma, viimane kord oli juba 5 minutit tagasi... OKEI, ma hakkan kohe õppima, aga enne pean selle Solitaire'i lõpuni mängima - kõik teavad, et Solitaire'i pooleli jätmine toob 7 aastat ebaõnne! Integraalid... graalid .... "Merlinis" oli midagi "graalist", peaks Wikist selle kohta täpsemalt lugema..."

Vahel ma tõesti loodan, et mutant-zombie-tulnukad korraldavad meile sissetungi - igal juhul näib see pilt tunduvalt helgem kui 300-leheküljeline matemaatilise analüüsi õpik mu laua peal. :|
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kool

PostitusPostitas LiveForThis » 06. Jaanuar 2013, 02:13

Kombineerides ZeMonsta gifi ja Jazzi igati veenva jutu jõuan igati sarnase tulemuseni ka enda puhul (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kool

PostitusPostitas Spellbound » 06. Jaanuar 2013, 02:20

Su avatar juba jõudis. wapppaaaaahm!!!!!!!!!
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Kool

PostitusPostitas ZeMonsta » 06. Jaanuar 2013, 11:27

JazZ- kirjutas:"OKEI, õutne essee, täna kavatsen ma su alistada! Nii, mis need teemad nüüd olidki? Mkay, vaatame siis Moodle'ist..."
alustan brauserisse soovitud lehekülje sisse trükkimist: "M..."
Firefox: merlin | tumblr (!!!)

"Okei... Mida ma üldse teha tahsin? Ahjaa, tänks, ustav veebisirvija! Mul oli ju vaja YouTubest kõik Merlini kohta käivad naljakad videod ära vaadata... Peaks midagi süüa võtma, viimane kord oli juba 5 minutit tagasi... OKEI, ma hakkan kohe õppima, aga enne pean selle Solitaire'i lõpuni mängima - kõik teavad, et Solitaire'i pooleli jätmine toob 7 aastat ebaõnne! Integraalid... graalid .... "Merlinis" oli midagi "graalist", peaks Wikist selle kohta täpsemalt lugema..."


Hahaa, endalegi tuttav mõttekäik. (Y) (välja arvatud Merlini osa..)
“Nii, 10 minutit olen ainult õppimisega tegelenud, nüüd olen küll väikse pausi ära teeninud...”

CUT TO:
INT. VÄIKE TUBA – ÖÖ
Möödunud on 5 tundi. ZEMONSTA istub laua taga, vahtides pingsalt arvutiekraani. Lauda pole sinna kuhjatud raamatute alt peaaegu nähagi. Siin ja seal vedelevad pesemata kohvitassid.

ZEMONSTA
(haigutades)
Ai kurja, ei mäletagi, millal viimati nii põnevat Mahjongi mängitud sai. Täitsa lõpp kui pingeliseks kujunes. Aga aitab küll nüüd lullilöömisest, homseks eksamiks ju vaja veel õppida. Ei tea mis see kell ka on?

ZEMONSTA vaatab kella ja tardub õudusest.

ZEMONSTA
Ei. See pole võimalik. Ei ei ei. EEEEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!
(nutu äärel)
Ma enam nii ei tee! Ma luban! Kui ma ainult sellest eksamist läbi saan, siis hakkan alati nädal aega varem õppima! Ei mängi enam tobedaid arvutimänge! Ei vaata enam Youtubest ständ-appe! Ei kirjuta enam foorumitesse igasugust jama, mis parajasti pähe turgatab!
(rahunedes)
Hmm. No mis seal ikka. Kui nii võtta, siis ega vist suurt enam päästa anna. C’est la vie!
(klõpsab Solitaire’i lahti)

FADE TO:
BLACK
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ohjah, integraalidest ei mäleta enam tuhkagi - mingid kapsarauad vist olid. Kui keegi praegu mulle mõne kõrgema matemaatika ülesande praegu nina alla pistaks, jääks lolli näoga vahtima. Baka esimesel aastal sai ju küll õpitud, aga seda nalja pole pärast enam vaja läinud.
(Hetkel pilku ÕISi heites tekib tunne, et things are about to change..)

Tegelt mulle meeldis matt... isegi natuke kahju on, et enam ei õpetata. Uuel semestril saab see-eest rakendusstatistikaga mässama hakata.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Kool

PostitusPostitas raiz » 03. September 2013, 19:19

Tuleb välja, et siia teemasse pole ammu postitatud. Eks ma siis üritan natuke taaselustada siis.
Nüüd, kus september äsja alanud ja seega ka kooliaasta. Mina ise olen juba teist päeva ametlikult abiturient, mis tähendab ka seda, et iga päevaga tuleb aina lähemale need kuupäevad, mis sisaldavad 10ndike retsimist, õpetajate päeva, eksameid, lõpetamist ja veel tuhat vähemolulisi asju.
Oh joy, oh joy..
Filmiveeblastele aga seniks, kes koolis taas käib, ägedat kooliaastat!
raiz
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 214
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 18:32

Re: Kool

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 26. Veebruar 2014, 19:54

Keegi enam koolis ei käi või? Eksameid pole tulemas vms?
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kool

PostitusPostitas Rasmus » 26. Veebruar 2014, 20:07

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Keegi enam koolis ei käi või?

Ma täna käisin, suht lahe koht.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kool

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Veebruar 2014, 01:46

Ei käi jah enam. Füüsiliselt mitte, aga tehniliselt küll.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kool

PostitusPostitas lostinthemist » 27. Veebruar 2014, 02:43

Käin ikka koolis, vahetusüliõpilane Ajou University's Lõuna-Koreas. Mis eksamitest siin rääkida on, kui kahekuune talvevaheaeg kestab ikka veel ning kevadsemester algab alles 3. märtsil. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Kool

PostitusPostitas Ralf » 27. Veebruar 2014, 02:45

Ei käi koolis juba ammu, olen väike koll, kellel pole haridust :!:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kool

PostitusPostitas Forzelius » 27. Veebruar 2014, 11:54

Jäi pooleli.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kool

PostitusPostitas Zinera » 27. Veebruar 2014, 13:48

Eksamid tulevad alles mais-juunis, nii kaua on elu täis õnne ja rõõmu. 8)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Kool

PostitusPostitas Kickflick » 27. Veebruar 2014, 15:59

Forza kirjutas:Jäi pooleli.


Appi, miks nii?
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kool

PostitusPostitas Rasmus » 01. September 2015, 14:21

Kõik FV-lased on kooli lõpetanud, kuidagi tühjaks see teema jäänud. Aktusel esitas üks neiu kümnendast klassist Birgiti euroloo, "Uus saab alguse" vms (peaks vist kooli algust sümboliseerima või midagi). Enivei, ürituse highlight oli see, et üks kutt paralleelklassist tõstis selle südantliigutava ballaadi ajal hetkeks välgumihkli õhku, mille peale enamvähem kogu saal naerma puhkes. Esireas istunud direktor ja muud seesugused tegelased ilmselt tagapool aset leidnud naljast aru ei saanud, nii et sellest võis esineja suhtes vähe ebaviisakas mulje jääda. Märkasin ka seda, et uuel direktoril on huvitavalt monotoonne hääl, võiks vabalt lastele unejutte lugeda.

Ekoolis ka uus (või uuendatud) kujundus, õnneks mitte last.fm-i tase.
inb4 aasta aega vaikust.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kool

PostitusPostitas Kadii » 25. September 2015, 09:00

Ma käin kahekümnendat aastat järjest koolis. Ma absoluutselt enam ei viitsi ja mott on nii maas. Aga ma ei tea, mis minuga juhtub kunagi kooli lõpetamisele järgneval sügisel, kui ei pea enam kooli minema, ilmselt aju jookseb lühisesse.

Niiet pmst, kids don't stay in school.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist