Filmiveebi andekaimad postitused

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas Ralf » 19. September 2012, 21:24

Siia teemasse võiksime hakata koguma kuldaväärt postitusi, mis väärivad eraldi väljatoomist ja mida tasuks mälestada.

Forza kirjutas:
brixxx kirjutas:aga ma tean, missugused filmid meeldivad mulle ning mulle tundub, et ''Pulp Ficition'' sinna hulka küll ei kuulu


tra, vaata film ära, ja siis räägi sellest, kas see meeldib sulle või mitte. Sa vaatad nagunii nii palju sitta, et Pulp Fiction oleks kena värske greibimahl selle largo pasa asemel, mida sa liitrite kaupa jood. Lisaks, kui on näitleja, kes väga meeldib, siis võid vaadata ka tema "halbu" filme. Selle aja eest, mis sa siin foorumis virtuaalset masturbatsiooni sooritad, oleks sul PF kolm korda vaadatud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 19. September 2012, 23:57

LiveForThis kirjutas:Hakkasin seda "Hungeriga" võrdlema ja jõudsin järeldusele, et kui "Hunger" on McQueeni kui lavastaja jaoks äärmiselt tihedalt kombineeritud, siis "Shame`i" puhul võttis McQueen nõuks lavastada ainult ühe osa oma parimate omaduste kogutervikust. Tervikust, millest "Hunger" pealtnäha koosnebki.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas Forzelius » 27. Oktoober 2012, 22:17

brixxx kirjutas:Kuna Karl Madist kuulavad rohkem vanemad inimesed kui on filmiveebis, aga võibolla on siin erand, et kuulatakse, on nagu Ivo Linna muusika, et vahet pole, mis vanuses inimesed on kõikidele meeldib Ivo Linna.

Ma teen enne statistikat, kui palju on või kuulavad Karl Madist, et kas on üldse mõtet teha Karl Madise fännklubi.

Panna siia kirja, kes arvavad, et on mõttet teha ''Karl Madise fännklubi'' teema.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas lostinthemist » 20. November 2012, 16:29

brixxx kirjutas:Ma ei pea ennast küll rassisistiks, aga mind seriaali algusest alates häirib näitleja Lance Reddick, ta on liiga aafrika (etioopia) mustanahaline, meenutab etioopa pikamaa jooksjaid ning tal on kollased silmad. Kuigi veidige rohkem olen hooaja lõpuks Lance Reddickuga harjunud.


Appi kuidas ma naersin end laua alla.
:'D
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas Ralf » 26. November 2012, 13:00

Siiani üks "vaimukamaid" (+ Kidd'i vastus)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas Forzelius » 02. Detsember 2012, 01:22

brixxx kirjutas:youtubis on väga vähe videosid.

Ralf kirjutas:Need Pajusi hot-dogid, mida ma nii järjepidevalt tarbin, on muide üsna, ee, omapärase kujuga:

Pilt
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas Forzelius » 30. Detsember 2012, 09:14

adi kirjutas:Täiesti OFFTOPIC aga mis seal ikka, viimaste kommentaaride valguses peab meenutama neid kuldaegu kuidas sai ise kunagi PF'i nähtud.

Aastal 94 näitas TV3 uudised, et kellegi Quentin Tarantino film on võitnud Canne filmifestivali. Näidati umbes 30 sekundilist juppi kuidas veriste särkidega Samuel ja Travolta ja Tarantino kohvi jõid.
Kirjutasime nime üles paberile. Esitasime tellimuse oma Tallinnas käivale sõbrale kes siis läks kadaka turule, näitas nime paberil ja sai vastu CD plaadi. Maksis kui ma ei eksi siis kogu lõbu 25 krooni.

Ja siis me vaatasime seda filmi minu juures umbes 15 korda (ma olin ainuke arvutiomanik tol ajal oma sõpruskonnas). Siis müüsin plaadi edasi.


Andekas pole võib-olla õige sõna, aga siia teemasse ta sobib.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas Ralf » 03. Jaanuar 2013, 12:10

adi kirjutas:Kogu filmi ma kujutasin ette mis toimus stsenaristide toas kes selle filmi käsikirja valmis vorpisid.

Üks tegelane vaikselt norskab oma toolil, teine tegelane voldib paberist lennukeid ja üritab neid magavale kutile suhu lennutada, kolmas toksib juba tunde midagi oma nutitelefoni ja itsitab iga veidikese aja tagant, neljas ja viies mängivad laevade pommitamist ning kuues stsenarist, kõige noorem kogu seltskonnast, prillidega kõhnuke noormees - närib närviliselt pliiatsit ja vaatab pooltühja paberit oma ees esitades vahepeal ülejäänud seltskonnale küsimusi nagu "... siis Jack satub mõõgavõitlusesse ... ning ... ning ... pääseb kuidagi napilt? Mis arvate?" või "... siis Jack võtab nagu mastinöörist kinni ja lööb mõõgaga mingi teise nööri katki ja lendab kõrgustesse ... ning ... ning ... pääseb kuidagi napilt? Mis arvate?".
Stsenarist nr. 2 kes on ametis järjekordse paberlennuki tiibadele punaste viisnurkade joonistamisega tõstab korra pea, mühatab midagi nõusolevat ning lennutab punakangelased oma järgmisele retkele.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas adi » 03. Jaanuar 2013, 21:17

mille kohta ma seda viimast kirjutasin?
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas Rasmus » 03. Jaanuar 2013, 21:18

Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas lostinthemist » 08. Jaanuar 2013, 23:35

Väikesed lapsed, ärge niimoodi tehke - muidu kurjad moderaatorionud tulevad kallale!
Tegemist on kõige parema näitega sisulisest (ja igal muul moel) topeltpostitusest. :irw:

Teen ettepaneku lisada see pilt foorumi reeglite teemasse!
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas Forzelius » 29. Jaanuar 2013, 00:33

JazZ- kirjutas:Nojah noh... Alustan ikka endast!

Kohe, kui enda nime siin listis nägin, teadsin, et selle põhjuseks peab olema lisaks eeriku välja toodud "julges Soprano sünnipäevale tulla" üks järgnevatest:

a) Need seitse seriaalimängu pilti, millest pealtnäha mu viimase aasta postcount koosnebki, olid väga hästi valitud
b) Keegi avastas tänu mu tüütule propagandale Merlini
c) ONUPOJAPOLIITIKA!

Võite kolm korda arvata, milline variant (kahjuks) tõene on. Aga et sellesse korrumpeerunud foorumisse natukenegi õiglust tuua, pean shout-out'i tegema foorumlastele, kes seda kohta tunduvalt rohkem väärinud oleks:

ZeMonsta - 0lli mängu kommentaaridest välja tulnud positiivne tagasiside "Buffyle" ja "Angelile" moodustab selle valiku tegemise ajenditest tegelikult vaid väikese osa! ZeMonsta on foorumlane, kelle võib postituste sisu ja ülesehituse poolest liigitada eliitsesse 0ll-Jolt-IlseV klubisse, mille iseloomulikud tunnused on:

1) Vastava kasutaja uue postituse ilmumisega kaasaskäiv automaatmõte "Jess!"
2) Traditsioonilise arvustusvormile pisut teise nurga alt lähenemine
3) :)) - umbes selline näoilme

ZeMonsta postitusi lugedes tekib mul alati nostalgiline (minu) Filmiveebi algusaegade tunne, kui lisaks "Mis lugu praegu mängib?" ja "Mille peale kulutasid täna raha?" teemadele käis foorumis huvitav arutelu näiteks ka mõne seriaali üle. Erinavalt siis praegusest ajast, kus suurem osa diskussioonist on taandunud umbes järgmises vormis IRC'i:

(18:09:08) <Kasutaja_1> np: Supernatural.S08E06.HDTV.x264.LOL
(18:22:05) <Kasutaja_1> lol, see Dean seal surnuaias
(23:45:00) <Kasutaja_2> kuidas uus spn oli?
(02:13:02) <Kasutaja_1> <Kasutaja_2> kuidas uus spn oli? - 5/10
(02:14:15) <Kasutaja_2> ok


+ Hea maitse filmide ja seriaalide osas!

LiveForThis ja Spellbound - (ah, ma isegi enam ei ürita...)
Pilt

Kaksikute põhjalikud arvustused moodustavad ju väga suure osa filmiveebi kõigi postituste kogutervikust! ;-)

Forza - Mul on tunne, et Forza on nagu 18. sajandi helilooja, keda omal ajal ei osata hinnata ja siis umbes 2174. aastal leitakse vanadelt diskidelt tema postitused ning üsna peatselt hakatakse Forzakvootidestst uurimistöid kirjutama ja koolides Forzeliuse seminare lugema.
Nagu eelmine aasta vastavas teemas juba mainisin, teeb Forza oma jõhkra otsekohesuse ja vaenuliku olekuga mul pea alati tuju rõõmsaks. Lisaks on meil ju vaja kedagi, kes selle pagana Hendriku. paika paneks!

Juhul kui Hendrik seda viimast lauset lugema sattus ja hingepõhjani solvus, siis:
Spoiler :
Pilt


Ehk teisisõnu oleks ma üsna kurb, kui Forza jälle mõnda veidrasse kohta magama jääks ja seekord mõne hilisõhtuse bemarivennaga kokkupuute leiaks. (Mitte küll nii kurb nagu pärast Merlini viimast osa, aga ikkagi.)

Ja nüüd konkurentide juurde!

Soprano - Hall kardinal, kelle reeturilikku IRC'st IRL'i liikumist ma küll kunagi andestada ei kavatse! Vahet pole, kui tore inimene ta ka päriselt poleks...

Ultiasi - Nagu üsna mitmed juba maininud on, siis on ulti (koos Zinera ja eerikuga) täpselt see vajalik kriitik (ülbik), keda filmiveeb mingigi aktiivse arutelu üleval hoidmiseks vajab. Kohati tundub mulle ka, et ta võib isegi tore inimene olla... Aga selles viimases pole ma veel päris kindel.

0ll - Siinkohal on mul segased tunded. Olgu, teoreemi 0lli postituste lõbususest ja huvidusest pole ma kuidagi võimeline ümber lükkama. Lisaks on 0ll mulle natuke nagu virtuaalne vanem vend ja ma loodan, et kui ma sama vanaks elan, olen ka umbes sama lahe! Ok, loodetavasti ikka natuke lahedam.
Aga no see filmimuusikamäng, tuntud ka nime all "Kell on 4 öösel ja mul on nelja tunni pärast tähtis kontrolltöö, aga MA EI SAA IKKA ARU, KUS KURADI KOHAST SEE 6. LAUL ON?!" ... Ehk nende muhedate postituste taga varjab ennast ühtlasi ka kõikide mu akadeemiliste ebaõnnestumiste alatu süüdlane!

Rassu - OKEI, kust ma alustan???

Olen omanud privileegi (loe: jõudu, et rüperaali algupärane omanik sealt eest tõugata) Rassu eakaaslaste MSN'i vestluste lugemiseks ja enne noore Clipti välja ilmumist olin veendunud, et kõnealune põlvkond on leiutanud mingi oma keele, mis koosneb ainult emotikonidest ja sõnast "lol". Ehk Rassu võiks vabalt rulapargis nargomanidega tutvust sobitada selle asemel, et Filmiveebi andmebaasi kõigi Titanicu osadega täiendada, luukide mänge korraldada, päevad läbi IRC'is endast poole vanemate inimestega juttu vesta või "Mõrvari päevikuid" produtseerida.

Kindlasti ei saa mainimata jätta ka uLtImAtEcRiTiC'u nime reformi, mis on lugu, mida ma ka ilmselt enda lastelastele jutustada kavatsen:

Elas kord üks kuri moderaator, kelle nimi oli nii keeruline, et ka foorumi vapramad ja südikamad kasutajad seda eksimishirmus copy-paste'ima pidid. Kuigi administraatorid olid uLtImAtEcRiTiC'ule juba korduvalt teinud arglikke ettepanekuid nime parandamiseks, lükkas põikpäine must isand kõik pakkumised tagasi. Terror kestis mitmeid kuid, kuni lõpuks ilmus välja keegi julge uljaspea, kes oma staatust kaalule pannes võttis riski ja pöördus uLtImAtEcRiTiC'u kui lihtsalt "kriitiku" poole. Rahvas ohkas kergendatult, kuid valusad mälestused kogemata vale tähe juures shift'i kasutamisest jäid foorumlaste kollektiivsesse alateadvusse püsima... Kuni päevani, mil Filmiveebi leidis oma tee noor Rassu, kes segadust külvanud tähekombinatsiooni trotsides nimetüranni lihtsalt "ultiasjaks" hüüdma hakkas. Ja kui nad veel bännitud pole, kutsuvad foorumlased kriitilist moderaatorihärrat tänapäevani "ultiks".


Ja kui kõik see "Aww, ta on nii väike ja oskab kirjavigadeta kirjutada!" välja jätta, on Rassu lihtsalt naljakas (ja minuga veidral kombel üsna sarnase mõtlemisega) foorumlane, kelleta Filmiveebis väga igav oleks.

Hääl lähebki ilmselt Rassule (aga olen avatud altkäemaksudele!)

Siinkohal tänud veel kõikidele teistele filmiveeblastele, kes nimetamata jäid! Igal juhul oleks mu elu umbes 10 korda nukram, kui ma ei saaks iga päev lugeda, miks Defexeri süda järjekordselt murdunud on või mida Level mõnest uuest pasteedimargist arvab või millist Backstreet Boysi lugu CM-Girl hetkel kõige rohkem armastab või Ralfi ja Forza viimase wordzi mängu pingelisematest situatsioonidest või...

Vähemalt pääsesite seekord "...Jesus, does anyone?" tsitaadist.

Võtke heaks!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas Forzelius » 07. Veebruar 2013, 20:12

henrim kirjutas:Miks nad seda Plazas 48-fps 3Ds enam ei näita? miserable bastards!

Ostsin pileti ja läksin vaatama ootuses näha 48-fps ja 3ds. Forum Cinemas leheküljel oli ka ilusti kirjas eelviimane rida, „Kääbiku“ filmid on 3D-s, kasutades selleks uusimat kaamera- ja stereotehnikat. Filmid võeti üles Stone Street’i stuudios Wellingtonis ning kohavaated jäädvustati Uus-Meremaal. -- ei tulnud pähegi et nad julgevad seda näidata ilma 3dta, see on neil suur punchline ka--ilmselge samuti vaadates Peter Jacksoni videoblogi. Näitlejad olid meeletus naudingus ennast nii puhta kvaliteediga näha.

Niisiis, mina hilinesin, 30 minutit oli juba möödunud filmi algusest. Jooksin tulisjalu üles neljandale korrusele, läbi teismeliste kamba PÕMM (üks lendas pikali) läbi ja seal (Plazas teate) lõpus enne saali ust manööverdasin mööda kaht koridori nurka maksimumkiirusega, ja PEATUSIN, seisin veidras jahmatuses--tädid prillidega?kus nad on? Mitte ühtki tädi ei olnud näha. Jooksin sprintides tagasi alla, sihtisin üht kuju näis olevat töötaja kollases särgis, oligi, ja suunas mind ühe teise kollase tädi juurde kes teadis et enam ei olegi 3D. 3D enam ei ole. Vot nii, enam ei ole. Ma olin minestamas, tahtsin kohe kõik raha tagasi, 40 minutit oli filmist möödas ja sügavas masenduses, ja enesetapu mõtetega (tõsiselt), läksin siiski vaatama. suht kuri olin ikka filmi vaadates. Kuri film oli, olin tige kõigi tegelaste peale. Ja mind ajas närvi kui nad filmis nalja tegid... Fucking Plaza, and fucking Me. Ajaa, heli oli ka paigast ära, kõrgemad helid olid liiga tugevad ja valus oli kuulata, really the most cut-throat street tough front-line trenches experience in cinema I have ever had!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas Forzelius » 04. Aprill 2013, 12:11

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Px-l on sünnipäev täna ? On keegi uurinud ?

Spoiler :
<+Px> palju filmist erineb ?
Eriti mitte, põhiliselt sama lugu.

<+Px> galurung sa human revolutionit oled mänginud ?
Eks ta ikka on.

<+Px> Hendrik sa kuuldel ?
Ei, teda ei ole hetkel.

<+Px> mingit linki on ehk ?
Ikka!

<+Px> mis näitajad on arvutil siis rassu ?
<Rassu> ordi
<Rassu> ei tea täpsemalt

<+Px> keegi teab mis on porgandite kilohind ?
Nõmme turul peaks olema 0,70-1,20€.

<+Px> keegi siit ahjus on pelmeene teinud ?
Ei ole. :(

<+Px> Kuidas steamis nende 2 pakkidega lood on, saab ühe siis mõnele teisele kontole üle kanda ?
Küsi Levelilt.

<+Px> millal GoT pihta hakkabki ?
Hakkas juba mõned päevad tagasi.

<+Px> palju shogan maksis ?
No idea.

<+Px> Kuidas storyga human revolutionis lood on, tugev ?
Ikka.

<+Px> see russia edition steamis ei aktiveeru või mis ?
Jep.

<+Px> mis mänge Montreali hõlmalt tulnud on ?
http://bit.ly/YXXRYw

<+Px> GameKeysNow on safe koht iseenesest ?
Ei riskiks sinu asemel.

<+Px> kuidas sa arkham city said steamid ? Nende poes nagu ei näinud
Leti alt.

<+Px> borderlandis on vist 4-way co-op samuti võimalik ?
On küll, jah.

<+Px> see esimene osa liiga tüütuks ei muutu mingi hetk vms ?
Ammu tüütas ära juba.

<+Px> cochrane , läbid Borderlandsi singelplayerit hetkel ?
Cochrane?

<+Px> metro kohta oli ka mingisugust infot ?
Lademetes.

<+Px> Witcher 2e on mänginud keegi ?
Ei.

<+Px> World in Conflict vast päris asine ?
Ikka!

<+Px> Kes siit muidu Starcraft 2'e kohta midagi pajatada oskab ?
Hendrik.

<+Px> Keegi teab millal uus top geari hooaeg algab ?
Peaks peal olema hetkel.

<+Px> brixx ikka tegutseb foorumis jah ?
Ikka, jah.

<+Px> kellegil seda Eesti Ekspressi USA õlitehase lugu ei ole jagada ?
On, tahad?

<+Px> digiTV toimib teil ?
Jah.

<+Px> see avast on freeware ?
Mhmh.

<+Px> FC3es seda peakimist ei ole nurga tagant ?
Nope.

<+Px> ta vist ainult pulpi eest saanud ?
Nüüd Django Unchained ka.

<+Px> tarantino ei saanud lavastaja nominatsiooni btw ?
Sai.

<+Px> te selles oyua'st omate mingit arvamust ?
Ei oma.

<+Px> see sxode ka veel tegutseb ?
Pole ammu näinud, aga vast ikka.

<+Px> oot kes sind kinni sidus, politsei ?
Pead Forzalt küsima...

<+Px> oli seal midagi huvitavat ka muidu ?
Kindlasti!

<+Px> Tere hint <+Px> kuidas läheb ?
Pead temalt küsima, aga mul läheb hästi.

<+Px> mis enelin , see kelle fb sa ennem postitasid defexer ?
Just-just.

<+Px> Frenchmenid dubivad samamoodi kõik üle ?
Jah.

Mees, kellel on palju küsimusi ^^
Palju õnne, Px!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmiveebi andekaimad postitused

PostitusPostitas Forzelius » 10. Aprill 2013, 11:26

KÜSITLUS NR. 92 - SUVE OODATUIM FILM

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Kui üldse midagi, siis nendest Elysium.


Spellbound kirjutas:Elysium.


ajalugu!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist