Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaasist)

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Garli » 27. November 2012, 14:43

South Park 16x09-14
Kaks head episoodi - Halloween (16x12) ja presidendivalimised (16x14). Muu üsna igav ja halb.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Forzelius » 29. November 2012, 01:13

Go on S01E10

Aasta episood nr 1000. Sari ise on tõusujoones, jätkan vaatamist.

EDIT: 999. siiski.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas CM-Girl » 30. November 2012, 23:45

Hawaii Five-0 3x08
Family Guy 11x04
Teen Wolf 1x05
Wipeout (US 2008) Season 1
Criminal Minds 8x09
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Forzelius » 03. Detsember 2012, 05:09

Sons of Anarchy S01E11

Tunne on, et 1. hooaja lõpp saab olema vägev. Isiklikul tasandil mulle ilmselt üks asi ei meeldi, kuid sarjale endale saab ta väga kasuks olema. Mõnus The Shieldilik vibe on. Kui The Shieldis tegid politseinikud kohati gangbangeritega koostööd, siis siin vastupidi. Ja kogu see male camradery. Hea sari.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas LiveForThis » 04. Detsember 2012, 20:30

Seni viimane How I Met Your Mother. Naersin end pidevalt pisikeseks herneks. Seda pole ei selle ega ka eelmise paari hooaja jooksul juhtunud.
Kena osa (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas JazZ- » 04. Detsember 2012, 22:00

LiveForThis kirjutas:Seni viimane How I Met Your Mother. Naersin end pidevalt pisikeseks herneks. Seda pole ei selle ega ka eelmise paari hooaja jooksul juhtunud.
Kena osa (Y)


Eh, selle kõige viimase osa jooksul ei naernud ma vist jälle peaaegu kordagi, AGA sama ei saa öelda eelviimase kohta, mis andis põhjust arvata, et mu huumorimeel on lõpliku taandarengu saavutanud. Igatahes see keskkooli Lily ja (CM-Girli lemmik) Joe Manganiello Frog Lake'i videoklipp ajasid küll rohkem naerma kui hea maine säilitamiseks kasuks oleks tulnud.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas LiveForThis » 04. Detsember 2012, 22:30

Jah, mul jälle selle eelmisega erilist muiet ka ei tekkinud ;-)
See üksteise võrdlemise idee on vist juba läbi käinud ja oli minu jaoks liiga läbi näritud. Tänase osa puhul olin õnnelik, et üle pika aja sai HIMYM-i ajal ka hobuse moodi hirnuda.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas CM-Girl » 06. Detsember 2012, 14:08

666 Park Avenue 1x01
Talking Dead 2x01
Titanic 1x01
Criminal Minds 8x10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas 0ll » 07. Detsember 2012, 04:06

Pöffiga paralleelselt jõudsin põhimõtteliselt kõigi oma sarjadega kenasti järje peale (ainult "Treme" jätsin jõulumaiustuseks). Lisaks mõned uued asjad. Ehk siis võib (suhteliselt armetu) 2012. aasta sügishooaja kokku võtta. "Sügispiloodid 2012" säästu-jätkuosa vms.

Vegas - proovisin 2 osa. Ei ole ammu midagi nii vanamoodsat näinud. Pidevalt meeletud infopommid - hea tahtmise korral oleksin võinud juba peale pilooti peategelase biograafiat kirjutama hakata. Samas ei ole mingit tahtmist nende tegelastega pikemalt aega veeta. Lahe seltskond näitlejaid (Quaid, Chiklis, Moss, O'Mara), aga kahjuks on tegemist "pensionäridelt pensionäridele" tüüpi sarjaga.

Nashvillle (2 osa). Piloot sai kriitikutelt kõvasti kiita, aga minu arust ei tohiks üks korralik avaosa päris selline olla. Korraga üritati käima tõmmata kõik 12 teemaliini, ei lastud hingata. Megaseep selle kõige paremas mõttes. Mitte minule, kuid sama asja võiks ka palju hullemini teha.
Lauldud laulud olid täitsa kenad. (üldse on kantri viimasel ajal aina rohkem meeldima hakanud, ma ei tea kas peaks muretsema) Näiteks piloodi lõpus kõlanud The Civil Warsi pala "If I Didn't Know Better" kaver - SPOILER. Kui selline kantri-blues peale läheb, siis võite bändi kodulehelt tasuta kontsertalbumi alla laadida. Rändom trivia: bänd ise läks kuu aega tagasi (ajutiselt?) laiali.
Või näiteks tulevase kantri-superstaari (0lli topelgarantii) Kacey Musgraves'i pala "Undermine" - originaal ja sarja versioon. Või näiteks see spetsiaalselt sarja jaoks kirjutatud klassikaline kantrilugu "Back Home".
Spoiler :
Also, ma olen üsna kindel, et meie kohalik geenius Ott Lepland näppas selle loo põhimeloodia, muutis kergelt tempot ja tonaalsust, keevitas juurde mittemidagi ütleva ballaadikäigu ja nüüd esitleb seda oma loominguna. Isegi loo sõnumi ja pealkirja jättis samaks. Classy. Eestlased, ämmairait? Nüüd tahaks teada, kes sellest kambast Nashville'i vaatab? Vean kihla, et Marvi Vallaste :?

Ehk siis sarja vaatama ei hakka, aga aeg-ajalt kuulan lood üle - äkki leian midagi head.

Vaatasin ära ka palju peksa saanud tulnukate sitkommi "Neighbours" piloodi. Ausalt öeldes ootasin midagi palju-palju hullemat. Halb, aga vähemalt mingi omapära ja erinev energia. Ennem vaataks seda kui BigBangi või Kahtepoolt.
Samuti CBSi praeguseks juba katkestatud sarja "Partners" piloodi, et näha, kas tegemist on tõepoolest selle sügise kõige hullema sarjaga. Mul on hea meel teatada, et see vastab tõele: tõeliselt halb sari ühe äärmiselt eemaletõukava tegelasega. Null nalja, kohutav pa$k.

Nüüd lühidalt nendest, mida esimest korda kunagi ammu oktoobris vaatasin.
Esialgu mõtlesin, et proovin veel "Gooni" ja "New Normalit", aga see hoog läks üle.
Vaatasin lisaks paar osa CBSi "Elementaryt", aga loobusin ka sellest. Liiga tavaline, lahendamist vajavad lood igavad. Aga kui keegi sunniks mingit CBS/USA kanali krimkat vaatama, valiksin kindlasti selle.
"Last Resort", mille pilooti kõvasti kiitsin, vaatasin kuuenda osani ja siis andsin alla. Ei viitsi isegi pikalt põhjendada. Lihtsalt mitte hea. Oleks pidanud algusest peale taipama, et siin ei ole sarjaks piisavalt materjali. Tegelaste lollid valikud ajasid ka närvi.
Arrow - vaatasin ka 6 osa, jääb igast otsast natuke puudu. Natuke kehvad näitlejad, natuke (kohati rohkem kui natuke) kehv dialoog ja natuke igav märul.
Mindy Project - 8 osa ja rohkem ei viitsi. Huumorit jääb väheks ja kõrvaltegelastega ei osata midagi peale hakata. Messina on lahe kuju, võiks kuskilt mingi uue tööotsa leida.

Ja viimasena... kokku 10 osa "Ben & Kate" ehk minu silmis ainus vaatamist väärt uus sari. Mingeid suuri ideid ei tasu siit otsida. Lihtsalt hästi klappivad tegelased ja mõnusad loomulikud esitused. Pea iga osa lõppedes on näol mingi totakas irve ja südames hea soe tunne - umbes nagu Parks & Reci 2-3 hooaeg. Ainult et siin on pisut vähem nalju, samas kompensatsiooniks sellevõrra suurem "nunnufaktor".
Ei ole kindlasti kõigi maitse, aga isegi need, kes siit enda jaoks midagi erilist ei leia, peaksid aru saama, miks see sari mõnele teisele meeldida võib. Kui ei saa, siis järelikult pole hinge. Selline lihtne test ;-) Ahjaa, paari nädala pärast tuleb teade sarja katkestamisest...

Ei olnud hea sarjasügis.
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas hint » 07. Detsember 2012, 12:07

Sügishooaja algusega(tegelt algas probleem juba suvel) on mul tekkinud on ikka meeletu kogus vaatamata jooksvaid episoode. Kogunenud on kuskil 150 vaatamata episoodi oma aktiivsete sarjade peale. Lisaks on mul pooleli veel oma 10-kond erinevat sarja, mida takkajärgi sai vaadatud. Mul oleks vaja aeg seisma panna paariks nädalaks, saaks järjele jõutud ja seejärel uuemate sügissarjadega tutvuda. Või paariks kuuks ja saaks kõik pooliku kraami lõpetatud.

Nii-palju olen tähendanud, et Misfits on ikka päris sitaks ära läinud see hooaeg. Ja Dexteri hooaeg vist peak'is paar episoodi tagasi ja kisub nüüd ainult alla tagasi.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas CM-Girl » 08. Detsember 2012, 22:23

Wipeout (US 2008) Season 2
Wipeout Australia 1x02
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Forzelius » 09. Detsember 2012, 00:09

It's Always Sunny S08E08

fu, üks naljakamaid osi imo üle pika aja. Charlie kandis väga tugevalt välja oma peategelase rolli.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas 0ll » 13. Detsember 2012, 23:22

Eelmisel nädalal unustasin ära, et sai vahepeal ka uusi briti sarju vaadatud. Isegi hooaegade kaupa.

Pilt
Kaheosaline miniseriaal A Mother's Son - rahulikus väikeasulas leitakse noore neiu laip. Ema hakkab koletus teos kahtlustama oma poega. Käis kah - 6/10

Pilt
Kuueosaline Cuckoo ehk "Andy Samberg Inglismaal". Peretütar saabub peale eneseotsinguid tagasi koju, vanemate üllatuseks (isa jaoks eriti ebameeldivaks) kaasas maailmakodanik/looduslaps, kes kutsub ennast Cuckooks ja plaanib kirjutada 21. sajandi tähtsaima kirjandusteose, mis pakub lahenduse kõigile maailma probleemidele vms. Sari tegi enam-vähem neid asju, mida sellisest sünopsisest oodata võis. Mõnus kerge, kohati ebamugav huumor. Hea muusika ... kolmanda osa spoiler
Kogus täitsa korraliku numbri vaatajaid ja tõenäoliselt saab teise hooaja. 7/10

Pilt
Kaheksatunnine Hunted, kus Melissa George on eraspioonifirma agent Sam Hunter :pööritus:. Algas täitsa kenasti, kuid võttis aina jaburamaid pöördeid. Lõpus juba paar Ladina-Ameerika seebisarja väärilist lüket. Uut hooaega ei tule, aga autori sõnul pole nende tegelaste seiklused veel lõppenud - OKEI. 5/10
Nautisin Guardiani (Julia Raeside) arvustusi - "The duck-pout closeups. There are so many in the first episode I found myself involuntarily throwing bread at the screen."

Pilt
Pluss tänaõhtune "The Scapegoat", mis ei olegi sari nagu ma algul arvasin. Vaid hoopis telefilm - uusversioon samanimelisest romaanist ja filmist. Mitte eriti loogiline doppelgänger lugu, aga kokkuvõttes meeldiv vaatamine. Stiililt ja ülesehituselt meenutas tüüpilist Poirot' osa (miinus Poirot). 7/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Forzelius » 14. Detsember 2012, 03:52

American Horror Story S02C09

Lihtsalt suurepärane osa. Koogi võttis muidugi
Spoiler :
McDermott
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Detsember 2012, 01:35

The Big Bang Theory 6x09, 6x10
Hawaii Five-0 3x09
Family Guy 11x06
Mike & Molly 3x08, 3x09
The Cleveland Show 4x04, 4x05
Bob's Burgers 3x06-08
The Simpsons 24x06, 24x07
Criminal Minds 8x11
Wipeout (US 2008) Season 3
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist