Lootus tärkab

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Lootus tärkab

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Lootus tärkab
Hope Springs (2012)

Kay (Meryl Streep) ja Arnold (Tommy Lee Jones) on teineteisele pühendunud paar, ent pärast aastakümneid kestnud abielu tahab Kay kooselule vürtsi lisada ja abikaasaga uuesti teineteist leida. Kui ta kuuleb tuntud paarinõustajast (Steve Carell) väikeses Great Hope Springsi linnas, püüab ta oma skeptilist ja rutiiniga harjunud abikaasat nädalasele paariteraapiale meelitada. Kui jonnakat Arnoldit ainuüksi minema veenda on piisavalt raske, siis tõeline väljakutse ootab neid mõlemaid alles ees, kui nad oma magamistoa probleemidesse süüvivad ja püüavad uuesti leida sädet, mis neid kunagi teineteisesse armuma pani.

www.acmefilm.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Lootus tärkab

Postitus Postitas Ralf »

Mitte just kõige parema premise'i ja stsenaariumiga film, mille teevad meeleolukaks kaks väga head veterannäitlejat. Streepi ümbritseb endiselt mingi fantastiline kuma, mis teeb isegi kõige risumad klibud, milles ta mängib, üpris nauditavaks.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Lootus tärkab

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Film töötas küllaltki hästi, korralik lõpp (kuigi draamaversioon oleks ehk rohkem mõtlema pannud) ja humoorikad vanded. Tommy Lee oli kogu filmi kestel mõnus toriseja, lausa lust vaadata. Mõned naljad ka ("Three's the limit!") sekka, sobilik kodus vaatamiseks.

6,5/10
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 927
LiitunudCOLON 19. Detsember 2011, 12:53
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Re: Lootus tärkab

Postitus Postitas brixxx »

Väga hea film ning kindlasti üks parimaid komöödiad kuna häid komöödiad otsi tiku tulega taga.

Ma olen enne ka sarnase sisuga mini-seriaali vaadanud, kuigi seriaal läks teemas sügavamale ''Between the Sheets'' UK. Kui võrrelda filmi mini-seriaaliga, siis film oli leebem, pealiskaudsem ja tunnetele suunatud rohkem.

Eelmises postis mainitud, et Tommy Lee Jones oli terve filmi jooksul mõnus toriseja, siis see tuletas meelde filmis ''Grumpy Old Men'' Walter John Matthow tegelaskuju.

Hindeks 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
BUTTON_POST_REPLY