Palgasõdurid 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Palgasõdurid 2

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 09. Märts 2012, 18:45

Palgasõdurid 2
The Expendables 2 (2012)

Maailma kõige kangemad palgasõdurid on tagasi ning seekord on asi isiklik...

Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ja Hale Caesar (Terry Crews), pluss rühma uued liikmed Billy the Kid (Liam Hemsworth) ja Maggie (Yu Nan) saavad kokku, kui salapärane Mr. Church (Bruce Willis) palkab nad näiliselt lihtsa operatsiooni läbiviimiseks.

Ots tundub Barney ja tema vana kooli palgasõdurite jaoks kerge võimalusena raha teenida ning nad võtavad selle kõhklusteta vastu. Ent kui plaan ebaõnnestub ja üks nende seast jõhkralt tapetakse, peab rühm otsima võimalust kättemaksuks võõral maal ning võitluses ülekaaluka vaenlasega. Lisaks sellele peavad nad kätte saama suurema koguse plutooniumi, mis võib ohustada valedes kätes jõudude tasakaalu kogu maailmas. See pole aga midagi, võrreldes nende põhilise eesmärgiga: karistada julma vastast, kes mõrvas ühe nende vennaskonna liikme. Õiglus plaanitakse jalule seada nii nagu vaid need mehed seda suudavad...

www.solariskino.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Px » 03. Mai 2012, 23:14

The Expendables 2 trailer #2 .

Van Damme on villain, lahe.
"Olemusi ärgu paljundatagu ilma vajaduseta."
Kasutaja avatar
Px
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 182
Liitunud: 05. August 2008, 23:38

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas brixxx » 13. August 2012, 12:09

Kui kinos sai näha seda trailerit, siis olin kindel, et tahan seda näha ja tundub tunduvalt huvitavam kui esimene film.

Juurde annab muidugi palju see, et seal näitlevad Jean-Claude Van Damme ja Chuck Norris ning et tegevuses on ka Bruce Willis ja Arnold Schwarzenegger.

Eelmine nädal vaatasin kaks uuemat Van Damme filmi ära, muidu olen näinud ainult enne 1995.aasta filme Van Dammelt. Van Damme on päris vanaks jäänud ning tal on ka muhk peas ning nägu tundus kuidagi paistes. Eelmine nädal uurisin veidi neid märuli staare, siis Van Damme on neist kõige noorem, aga tundub vanem kui Sylvester Stallone, Steven Seagal, Chuck Norris ja Dolph Lundgren (arvasin, et see näitleja on kümme aastat noorem). Muideks Van Damme filme vaadates avastasin uue märulistaari Scott Adkins.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Rasmus » 13. August 2012, 12:48

Van Damme ongi ainuke neist, kellel seda vanaks jäämist nii tugevalt tunda on. Kui alguses kuulsin, et tema ka teises osas kaasa lööb, siis ei tundnud teda postri pealt äragi. Sellest Van Dammest pole enam eriti midagi järgi. Bruce Willis on teine selline, kes nähtavalt vanemaks on jäänud. Peamiselt väljendub see selles, et tal pole enam juukseid peas.

Samas mõned neist on ikka täpselt samasugused nagu aastaid tagasi. Chuck Norris pole minu meelest üldse muutunud, Dolph ja Arnie on ka üsna samad nagu vanasti, Sly on jäänud küll märgatavalt vanemaks, aga tema puhul see ei häiri.

Ootan teist osa küll huviga, kuna IMDb hinnang on hetkel 8.1 ja üldse kõik viitab sellele, et tuleb oma eelkäijast parem. Nüüd on vist piisavalt mõttetut möla aetud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas brixxx » 13. August 2012, 13:54

Rassu kirjutas:Bruce Willis on teine selline, kes nähtavalt vanemaks on jäänud. Peamiselt väljendub see selles, et tal pole enam juukseid peas.

Sly on jäänud küll märgatavalt vanemaks, aga tema puhul see ei häiri.

Bruce Willise ja Sylvester Stallone-ga on teine lugu kuna nendel näitlejatel olen alati silma peal hoidnud ning vaadanud nende uuemaid filme, eriti Bruce Willis, sest minule siiski Bruce Willis ei ole täielik märulistaar tal on tavalisemaid rahulikemaid filme ka, mis meeldivad rohkem. Teiseks Bruce Willis tahab vist ise olla kiilakas kuna minu arust on ta ikka päris pikka aega ilma juusteta olnud ning talle sobib ka rohkem ilma juustega olek kui juustega.
Spoiler :
Pilt Pilt Pilt
Üks pilt ka suure habemega Bruce Willisest filmist ''What Just Happened'', minu meelest teeb habe Bruce Willise vanaks.
Pilt
Siin näha poolenisti habe aetud.
Pilt

Vaatasin korra selle filmi castlisti ja avastasin siin mängib ka Scott Adkins, need kaks Van Damme filmi ''Assassination Games'' ja ''The Shepherd: Border Patrol'', mis ma vaatasin mängis ta ka mõlemas nendes, väga huvitavaid hüpega lööke jagab Adkins. Mul on selline tunne, et vaatan mõne 21saj Van Damme filmi veel.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Rasmus » 17. August 2012, 14:54

Filmi algus oli kohe väga võimas. Solarise heli andis asjale kõvasti juurde ning muutis selle veel ägedamaks. Uued liikmed (Nan Yu ja Liam Hemsworth) sobisid ka filmi; alguses Hemsworthi osas veidi kahtlesin, kuid pärast filmi nägemist saan täitsa aru, miks teda vaja oli. Van Damme mängis oma rolli suurejooneliselt välja, oleksin teda tahtnud ainult veidi rohkem näha. Statham hakkas selle filmiga isegi veidi meeldima; Chuck Norris, kelle suhtes olin varem ükskõikne, oli minu meelest isegi filmi kõige lahedam tegelane.
Palju verisem kui esimene osa ja see on sellise filmi puhul ainult plussiks. Lisaks meeldis ka see, et pidevalt naerdi iseenda üle -
Spoiler :
Dolph Lundgren on ju päriselt ka keemiat õppinud, Chuck Norris räägib enda kohta fakte, Arnie ütleb "I'll be back", hiljem Willisele "Yippee ki yay" ja kui Norris temaga liitub, siis küsib umbes "Who's next? Rambo?" jnejne.
Adkins oli jälle Van Dammega pundis. Ma olen üsna kindel, et just Van Damme see oligi, kes Adkinsit endaga sellesse filmi kaasa tahtis võtta. Vähemalt ei võtnud ta seekord oma lapsi filmi. Sly ja Van Damme lõpuvõitlus oli tõsiselt hea ning selle lõpplahendus samamoodi (arvestades, et Van Damme pole vist mitte kunagi ära surnud :))).
Siiski ma filmi üle ei kiidaks, sest puhtalt nende nimetatud asjade peale suurepärast filmi ei tee. Hea - seda kindlasti, aga kas aasta parim actionfilm (nagu paljud loodavad või arvavad) - ei oska öelda. Eks see oleneb sellest, mida selliselt filmilt tahta. Kui võrrelda samade meeste viimaste aastate filmidega, siis Sly "Rambo" ja eile vaadatud JCVD "Assassination Games" on ikka paremad.

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Ralf » 17. August 2012, 22:07

Muljet avaldada ei suutnud, kuid reedeõhtuseks pingemaandamiseks sobis üsnagi kenasti. Süžee oli täiesti suva (mingi totakas plutooniumivarguse teema) ning märul polnud nii suurejooneline, kui olla võinuks ("T2" tuli välja enam kui 20 aastat tagasi ja sealsed tulevahetused teevad antud filmi omadele iga kell silmad ette), aga respect, et suudeti ühte filmi organiseerida nii suur seltskond usinate Eesti telekavaatajate ammuseid kangelasi. Kusjuures Chuck Norrisest mul oli täiesti savi, pole ju teda väga ammu kuskil hoope jagamas näinud ja minu silmis on ta pigem mõttetu netiikoon kui tinarahemanajast jõumees. Selleks hetkeks, kui ta välja ilmus, olin ma juba unustanud, et ta seal olema pidi ning mõjus ta mulle pigem kui tavaline toi teiste musklimägede kõrval, mitte "märulistaar". Ei võtnud end nii tõsiselt kui avapauk, mis oli meeldiv, mõnusalt oli ka vihjamisi teostele staaride hiilgeaegadest - selline nauditavalt tongue-in-cheek. Tuletas ka meelde, et ju siis ei maksagi eriti imestada, mis selle plutooniumi ja seda jahtivate pättide täpne taust on või miks teatavad asjad seletuseta aset leiavad, kuigi publiku suhtes lugupidav stsenarist võiks muidugi üritada selliseid detaile arvesse võtta.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas rakitic14 » 21. August 2012, 22:40

Nan Yu on vist kõige halvem näitleja terves ajaloos, iga asi mis tema suust tuli oli naeruväärne ja kuidagi nii vale. Huumorit üritati teha, mis üldse välja ei tulnud. Märulina ise oli vinge.

5/10
rakitic14
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 84
Liitunud: 28. Detsember 2009, 02:18

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas brixxx » 07. September 2012, 11:09

Enne filmi vaatama minnes, teadsin, et film on ülesehitatud pigem märulistaaridele kui heale sisule, aga filmi vaadates sain isegi positiivse üllatuse, et oli isegi päris asjalik sisu ja kindlasti 100 korda parem kui esimene film, isegi ei mäleta, millest esimene film oli, nii palju mäletan, et Bruce Willis ja Arnold Schwarzenegger said kirikus ühes stseenis kokku Sylvester Stallonega.

Mulle väga meeldis film, märulistseenid olid head, seda filmi vaadates tekkis mõtte, miks ei või mõni film olla ainult märuli stseene täis.

Natuke tuli üllatusena, et Bruce Willis ja Arnold Schwarzenegger ei olnudki nii palju tegevuses, oleks lootnud, et Chuck Norris oleks rohkem olnud tegevuses. Chuck Norrise tegelaskuju meenutas filmis ''Red'' John Malkovichi rolli. Mind veidi häiris tüüpiline Chuck Norrise heatahtlik olek.

Ja jälle oli Van Damme ja Atkins ühes bundis, see kord halbade pool, olen vist Rassuga ühel nõul, et Van Damme kutsus Atkinsi filmi. Aga nende kahe näitleja koostööd on siiski huvitavam vaadata filmides: ''Assassination Games'' ja ''The Shepard: Border Patrol''. See oli vist ainuke film, kus oleks tahtnud näha, et halb tegelane oleks võitnud kakluse. Minu jaoks mängis veidi igavalt Van Damme kurjamit, eriti huvitavalt mängib Van Damme kurjamit filmis ''Replicant'', aga seal oli ta ka pigem psühhopaat.

Enne ma kirjutasin küll, et Van Damme on neist märulistaaridest kõige vanemaks jäänud, aga enam nii ei tundu, ilmselt selletõttu, et olen viimasel ajal väga palju Van Damme filme vaadanud, nüüd tundub Sylvester Stallone on palju vanemaks jäänud, aga see ei häiri. Muideks kas te soovitate filmi ''Rambo''t vaadata.

Mind veidi häiris, et Randy Couture oli nii tagaplaanil alati, oleks rohkem teda esiplaanil näha tahtnud, üldiselt mind veidi häiris, et Jason Statham oli nii esiplaanil.

Filmis olid head naljad. Eriti meeldis see kui
Spoiler :
inimtühjas linnas ründab neid sõjavägi, siis Sylvester Stallonil on jäänud üks kuul, ta tulistab ning siis lastakse kõik maha ja siis ei saa keegi aru, kes seda tegi ning siis selgub, et selle taga oli Chuck Norris.


Peale seda filmi vaadates sain üheks õhtuks jälle tagasi filmi vaatamise huvi, viimased kuu aega olen ainult seriaali ''Dallas''t vaadanud. Eile vaadasin, siis teise 2012.aasta Van Damme filmi ära ''6 Bullets'', mis oli Van Damme seisukohalt parem film kui ''The Expendables 2'' ning ka sisu poolest, aga elamuse seisukohalt on siiski parem ''The Expendables 2''. Siis vaatasin poole peale ka ühe 1996.aasta Arnold Schwarzeneggeri filmi ''Eraser'', see tundus küll väga igav film.

Kui võtta kõik filmis osalenud märulistaarid v.a Bruce Willis, minu jaoks ei ole Bruce Willis märulistaar, temal on ainult üks filmiseeria, mis on märul ''Visa hing'', teised filmid on rahulikumad ja sügavamõttelisemad, selle tõttu arvan, et Bruce Willisel on selles filmis näitlevates näitlejates kõige rohkem huvitavamaid filme, aga samas on ka palju imelikke filme, hetkel tulevad kolm filmi meelde: ''Catch 44'', ''Setup'' ja ''Perfect Stranger''. Aga hetkel tundub kõige rohkem häid märulifilme on Van Dammel, kuigi need on kõik suht sarnased, siis meeldib selline stabiilsus, et on suht sarnased rollid Van Dammel, hetkel meeldivad kõige rohkem: ''6 Bullets'', ''Until Death'' ja ''In Hell''. Olen isegi hakkanud nautima sellised tüüpilisi Van Damme filme, isegi meeldivad rohkem kui vanad 90ndate Van Damme filmid. Ning on hakkanud vanemana isegi rohkem meeldima kui noorena Van Damme.

Hindeks 9/10, oleks lootnud, et osad näitlejad oleks rohkem olnud tegevuses ja esiplaanil.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Ralf » 07. September 2012, 11:21

brixxx kirjutas:tekkis mõtte, miks ei või mõni film olla ainult märuli stseene täis.

Pilt

brixxx kirjutas:Muideks kas te soovitate filmi ''Rambo''t vaadata.

Jah, aga see on äärmiselt vägivaldne. Tunduvalt rohkem, kui "Natural Born Killers".
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas brixxx » 07. September 2012, 11:37

Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:Muideks kas te soovitate filmi ''Rambo''t vaadata.

Jah, aga see on äärmiselt vägivaldne. Tunduvalt rohkem, kui "Natural Born Killers".

Ma olen kaks korda alustanud ''Rambo'' vaatamist ja alati olen jõudnud vaadata 20min, minu jaoks on liiga vägivaldne ja natuke on jube vaadata, kuidas süütuid tapetakse seal, aga kuna ''Palgasõdurid 2'' oli juba nii vägivaldne, siis ehk nüüd suudan lõpuni vaadata. Aga hetkel siiski arvan vaatan ühe teise Sylvester Stallone komöödia märul filmi ära ''Avenging Angelo''.

Lugesin forumcinema kodulehelt, mida Sylvester Stallone filmi kohta ütles: ''“Mõnikord, kui olen võtetel karakterist väljas, siis vaatan ümebrringi ja märkan, et jumal küll, siin on ju Terminaator ning John McClane. Me kõik teeme filmi ühel ajal ja töötame koos meeskonnana nagu me oleks pidanud seda aastaid tagasi tegema. Aga äkki on ikkagi hea, et ootasime nii kaua, sest nüüd on see seda igati väärt!”, arutles Sylvester Stallone.'', siit tekkis mõte, et võiks ühte filmi koondata märulistaaride kõige kuulsamad rollid kokku, et sellest tuleks taoline film nagu ''The Avengers'', aga realistlik.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas brixxx » 09. Oktoober 2012, 11:18

Varsti tuleb juba kolmas osa ''The Expendables 3''.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Rasmus » 09. Oktoober 2012, 15:52

No seda veel küll kindlalt väita ei saa.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas brixxx » 09. Oktoober 2012, 16:51

Rassu kirjutas:No seda veel küll kindlalt väita ei saa.

Ei saa, aga on plaanis vähemalt tegema hakkata, avastasin selle kui uurisin Nicolas Cage filme.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas RockabillySarin » 10. Oktoober 2012, 14:23

Kuradi hea actionfilm.
Alguses toimunud lahing oli juba nii jõhker, et suu vajus kohati lahti, kohati naerule.
Norris oli veidi üle pingutatud ja need Terminaatori Mcclane naljad.
Muidu hea tihe võigas tapmine one liner naljadega!
Täielik nauditav Pohmakafilm (teksti/sisu oleks võinud isegi vähem olla ja tapmist rohkem!).
Ootan huviga kolmandat osa.

7/10

Lausa kurb vaadata, et märulimeistrid nii vanaks jäänud.
Kahjuks tänapäeva näitlejatest ei oskagi kedagi nende rolli ja huumorisse asendada.
(Arnold Schwarzenegger,Sylvester Stallone,Bruce Willis jne).
Minujaoks sureb külmavereline actionžanr koos nendega, vähemasti hetke seisuga.


Pikka iga kangelastele!

Pilt
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 77 külalist

cron