Skorpionikuningas 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Skorpionikuningas 3

PostitusPostitas Rasmus » 11. September 2012, 16:55

Skorpionikuningas 3
The Scorpion King 3: Battle for Redemption (2012)

Skorpionikuninga Mathayuse (Victor Webster) kuningriik on langenud, kuid tal on võimalus oma võim veelkord taastada ja tunda hiilgust, mis talle kunagi tuttav oli. Selleks peab Mathayus hävitama kurja türanni ja tema kummitussõdalased.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Skorpionikuningas 3

PostitusPostitas ruut » 11. September 2012, 18:24

Ehk siis... a sequel of a sequel of a prequel of a sequel of a remake?
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Skorpionikuningas 3

PostitusPostitas Rasmus » 12. September 2012, 18:19

Teine osa on minu teada veel omakorda esimese osa prequel. :irw: IMDb's on see sõnastatud nii -
So this is a sequel (SK3) to a spin off (SK1) which has a prequel (SK2) made all of which were spin offs to a sequel (Mummy 2) to a remake (Mummy)


Esimest olin kunagi ammu näinud ja mõtlesin selle ka ära vaadata, kuigi teadsin, et midagi head siit ei tule. Polnud see esimene osagi mingi meistriteos. Selle osa plussiks on päris mitu tuntud näitlejat (Billy Zane, Ron Perlman) ja võib-olla siis ka huumor, mis tihti ei töötanud, aga vähemalt naeratuse näole tõi. Egiptus (jumalad, vaaraod jnejne) on mu jaoks üleüldse üks ajaloo kõige huvitavamaid teemasid, nii et mulle veel üks pluss. Muidugi pole tegu "hea filmiga" selle kõige otsesemas tähendus, aga ajaviiteks täitsa vaadatav ja muud kui meelelahutust siit otsida mõtet polegi.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist

cron