Mehed mustas 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mehed mustas 3

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 12. Jaanuar 2012, 13:18

Mehed mustas 3
Men in Black III (2012)

Agendid J (Will Smith) ja K (Tommy Lee Jones) on tagasi... just õigel ajal. J on viimase 15 aastaga näinud sõnaseletamatuid asju, aga mitte miski, isegi mitte tulnukad, pole teda sedavõrd segadusse ajanud, kui tema tõrges kuivikust paarimees. Kui aga K elu ja Maa saatus kaalule pannakse, peab agent J reisima ajas tagasi, et asjad ära klattida. J avastab, et universumis on saladusi, millest K talle kunagi ei rääkinud - saladusi, mis paljastuvad siis, kui J lööb kampa noore agent K'ga (Josh Brolin), et päästa oma paarimees, agentuur ja inimkonna tulevik.

Osatäitjad: Will Smith ("Ma olen legend"), Tommy Lee Jones ("Ei ole maad vanadele meestele"), Josh Brolin ja Emma Thompson ("Armastus on see").

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas Rasmus » 24. Mai 2012, 20:53

Eelmiste osade vaatamisest on päris kaua aega mööda läinud ja ainuke asi, mida mäletasin, oli see mälukustutuspulk. Tegu oli täitsa tavalise actioniga ning paremaks küljeks loeksin pigem huumorit. Mingit erilist muljet ei jätnud, aga tasuta esilinastusel kõlbas vaadata küll.

Kinos on kõik alati parem ning see toob ka hinde 7/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 25. Mai 2012, 13:06

Korralik, aga mitte esimese kahe filmi tasemel. Enim häirivadki just vastuolud esimeste filmidega. Josh Brolin oli vahva, aga siiski päris mitte Tommy Lee Jones. Sisu on aetud liiga keerukaks, kuuvanglad, jube pahalane, täiesti kasutu O, kelleta film kannatanud ei oleks (oli K.'l naine ju olemas), ebavajalik
Spoiler :
lõputwist (selle väikse poisi asemel oleks võinud lõppeda pigem kas a) J. saab surma, kuna "there will always be death" vms, aga olevikus on ta ikka olemas, kõik on õnnelikud; b) K. tulistab Borisil taas käe otsast ja läheb uus ring või lihtsalt natuke pikem tapmine.
Hetkel taheti üle komplitseerida ja läks kohati liiga juustuks. Will olid solid as ever ja eks tema peal ride'ti terve film ka.

6,5/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas LiveForThis » 25. Mai 2012, 22:32

Kas kohvinarkarid on ka tagasi?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas Soprano » 25. Mai 2012, 22:54

LiveForThis kirjutas:Kas kohvinarkarid on ka tagasi?

Spoiler :
Jah.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas Spellbound » 25. Mai 2012, 23:06

Soprano kirjutas:
LiveForThis kirjutas:Kas kohvinarkarid on ka tagasi?

Spoiler :
Jah.


Faith in Men in Black restored!
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas LiveForThis » 25. Mai 2012, 23:09

Küsimus neile, kes on filmi näinud:
Spoiler :
Kas seekord on ka filmi lõpus stseen, kus inimkond pesitseb kusagil pisikese junni sees, nagu eelmise kahe lõpus?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas Soprano » 26. Mai 2012, 01:18

LiveForThis kirjutas:Küsimus neile, kes on filmi näinud:
Spoiler :
Kas seekord on ka filmi lõpus stseen, kus inimkond pesitseb kusagil pisikese junni sees, nagu eelmise kahe lõpus?

Spoiler :
Ei.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas Zinera » 29. Mai 2012, 10:20

7/10
Arvestades, et tegemist on juba kolmanda filmiga, siis tase äärmiselt langenud ei ole, film on sellegipoolest "see õige" mehed mustas. Vähemalt mulle meeldis, kuigi kohati oli vist üritatud liialt palju sisupöördeid ühte filmi toppida. Tommy Lee oli nii vanaks jäänud, aga Will Smith oma energilisusega korvas selle.

Spoiler :
Lõpp oli natukene läbimõtlemata, nii nõme, et Willi isa seal tegelikult oli, ja see muutis ju üldist arusaama ka filmist...Halb mõte.
Imelik tark tulnukas oli kahtlane, midagi ei saanud thetud, kuigi nii selgelt nägi tulevikku, hipide värk i guess.
O oli mõttetu, täitsa nõus kriitikuga.
Huvitav, miks Zed ära suri? Sellele ma pihta ei saanud, lihtsalt vanadussurm?
JA PITPULL SOUNDTRACKILE, kuhu jäi Will Smithi uus laul? (N)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas brixxx » 17. Juuni 2012, 18:50

Mulle meeldis film, kuigi teine film oli parem, esimest ma paraku üldse ei mäleta.

Aga sisu oli isegi huvitavam kui teisel filmil, aga kuna kolmandas filmis näidati vähe Tommy Lee Jonesi, siis meeldib teine rohkem, teises filmis oli K rohkem isiklike muresi, nagu ma ka mäletan, siis selle tüdruku Valguse, kes saadeti Maalt minema oli K tütar.

Kui võtta ainult kolmanda filmi sisu, siis oli see eelnevatest filmidest kõige huvitavam.

Filmis meeldis mulle kõik, mitte millegi üle pole nuriseda.

Eriti meeldis Tõpra Boriss, Boriss meenutas Antony Hopkinsi, aga arvasin, et see kindlasti pole Hopkins, kuigi see, kes mängis Boriss Jemanie Clement, ei teadnud ma üldse.

Eriti naljaks oli vaadata Josh Borlini rääkivat Tommy Lee Jonesi häälega.

Hindeks annan 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas Ralf » 03. September 2012, 00:43

Alustuseks tasub märkida, et "Men in Black" on üks mu lemmikkomöödiaid, mis igal vaatamisel naudingut pakub ja alati südamest naerma ajab... väga heade eriefektidega mõnusalt ekstsentriline ulmeseiklusfilm. Vaatasin nii toda kui paljukirutud järge enne kolmanda osa linastumist (ehk mõni kuu tagasi) üle ja jõudsin teise osa suhtes järeldusele, et see pole sugugi nii kehv kui ammusest ajast oli meelde jäänud - keskpärane, jah, ja avapauguga võrreldes parajalt lame, aga kindlasti mitte rämps, nagu olin endale aastate kaupa järjepidevalt sisendanud.

Ja tee mis tahad - see siin lihtsalt ei meeldinud ja mu ootused ei olnud teab mis kõrgel. Minu meelest oli näiteks süžee ebavajalikult keeruline. Kogu see Kuu peal asuvast vanglast plehku pannud pihukellukese ja J minevikku rändamise story oli väga half-assed. Esimese osa "ajame New Yorgi tänavatel inimesekostüümi kandvat limardit taga" lugu toimis näiteks minu arust kõvasti paremini, selle kaudu tuli tegelaste sarm paremini esile.

Head huumorit oli väga vähe, naersin ehk 2-3 korda.

Siin-seal leidus küll häid karakterimomente (pirukasöömine) ning Brolin oli fantastiline, aga uh... ma ei teagi, lihtsalt mingi magic oli puudu. Vähemalt lõpp tegi südame kergelt soojaks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas Forzelius » 09. September 2012, 13:37

Zinera:

Spoiler :
Rip Torni karakter kirjutati sellepärast välja, et tal oli seadusega probleeme 2010 ja peaks nüüd vangis olema, kui ma ei eksi.


Filmiga jäin rahule. Teadsin, et see tuleb peamiselt Brolini voodevill. Boris oli lahe villain ja üleüldse peab tegelasi kiitma, sest ka Stuhlbarg oma Scott Pilgrim'liku olekuga täitsa passis. Selgelt parem kui teine osa ja miinuseks võib ainult lugeda seda, et
Spoiler :
Tommy Lee Jonesi nii vähe näha oli.

Lõpp oli ka väga südamlik ja loodetavasti neljandat osa ei tehta. Kuigi MiB pole kunagi selle poolest silma paistnud, et duoloogia/triloogia täiuslik tunne tekiks, siis nüüd on ring küll koos ja igasugused järjed oleksid ebavajalikud. Imdb 7.1, RT 69% - imelik, et mul meelde oli jäänud, et see film pidi totaalne saast olema.

7.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas LiveForThis » 09. September 2012, 15:04

Vaatasin filmi umbes umbes tund aega kuni ta lõpuks kinni panin. Puudus igasugune säde, mis eelmises kahes niivõrd tugevalt tunda andis. MIB3 on igas mõttes haiglaselt tumm tammumine, kus puudub igasugune vähegi intelligentne tagamõte, mis filmi üldse elus hoiaks. On ainult kaks tegelast, kes läbivad erinevaid sündmusi. Väga vilets ja pealiskaudne stsenaarium.

Eelarve suhtes oli proloog väga vinge ja Boris samuti, aga kõik, mis sellele järgnes ajas une peale. :pööritus: Actionstseenide puhul oli endist huumorit ja sarmi isegi natuke tunda. Willis, Jones ja Brolin tegid head tööd, aga nende tegelased olid tühjad. Mul lihtsalt puudus igasugune põhjus seda filmi edasi vaadata. Kiirustamise maik oli kogu aeg juures. Ju siis see, mis produktsiooni ajal toimus andis filmile paraja põntsu.

Ei kavatse kunagi uuesti ka proovida, et ehk hakkab meeldima.
Windows 8-t tutvustav sarkastiline ja kiuslik klipp oli ka huvitavam (Y)

2/10

Tean jah, et ei tohiks anda hinnet kui ei ole filmi lõpuni näinud, aga selle ja enamike Jennifer Anistoni komöödiate puhul on küll väga ükskõik.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas Rain » 23. September 2012, 21:11

Täitsa lõbus oli, kuigi vahest oli natuke üksluisust tunda, aga siiski tore oli taas näha musti mehi uues kuues. Tase imo ka väga palju langenud polnud. 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mehed mustas 3

PostitusPostitas Rasmus » 04. Mai 2013, 10:50

Forza kirjutas:Rip Torni karakter kirjutati sellepärast välja, et tal oli seadusega probleeme 2010 ja peaks nüüd vangis olema, kui ma ei eksi.

Rip tegelikult tegi mingi uncredited rolli tulnukana.

Forza kirjutas:Lõpp oli ka väga südamlik ja loodetavasti neljandat osa ei tehta. Kuigi MiB pole kunagi selle poolest silma paistnud, et duoloogia/triloogia täiuslik tunne tekiks, siis nüüd on ring küll koos ja igasugused järjed oleksid ebavajalikud.

Here you go
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist

cron