Vastuvõetud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vastuvõetud

PostitusPostitas Cochrane » 30. Detsember 2007, 12:58

Vastuvõetud
Accepted

Bartleby Gainesil (Justin Long) on probleem: ta ei saa ühtegi kolledžisse sisse. Sarnases olukorras on ka tema sõbrad. Et mitte oma vanemate ees häbisse jääda, mõtleb noormees ise kolledži välja, laseb teha vastavad paberid ja kodulehe ning esmapilgul tundub pettus sujuvat. Aegamööda kasvab väike vale üha suuremaks ja ühel päeval avabki tema libakool ühes mahajäetud hoones uksed ja sealt astuvad sisse õpilased, kes samuti teistesse koolidesse sisse ei saanud.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas CyberRax » 07. Mai 2011, 15:52

"Office Space"'i kõrval teine stabiilne teos mu mitmekordset vaatamist kannatavate komöödiate nimekirjas. Sisu on muidugi küsitav (USAs on olemas community college'id mille staatus peaks minu arusaamist mööda olema analoogne meie kutsekoolidele - viletsam (teoreetiline) haridus ja seetõttu halvem maine kui gümnaasiumitel, aga (keskkooli)paberi saab mõlemast kätte) ning niikuinii laias laastus maha viksitud ('94 aasta "Camp Nowhere"'ist), aga meeldivad tegelased, mitmed päris humoorikad stseenid ja loo korralik sujuvus korvasid puudujäägid. 6,5/10
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Vastuvõetud

PostitusPostitas Forzelius » 03. September 2012, 00:30

Tuli kohe "The Beach" meelde ja "Camp Nowhere" saab kindlasti ka lähiajal vaadatud. Selliseid filme on vaja.

8.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Vastuvõetud

PostitusPostitas Pixie » 14. Jaanuar 2013, 12:16

Vaadata kannatas, aga siis kui väga pingsalt kaasa ei mõtle. Ainus hea osa filmist olid mõned vaimukad momendid. Enamus neist tänu Jonah Hill'ile, kelle tegelasi ma filmides reeglina ei salli. Siin peaaegu et parim osa. Niiet. Näitlemine oli tihti kaheldava väärtusega, põhiidee uskumatult rumal ning sündmuste käiguga ei suudetud kordagi üllatada - üks klišee järgnes teisele. Ilmselt suunatud vaatajaskonnale, kuhu mina ei kuulu. 4/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist

cron