Bernie

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Bernie

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 12. Juuni 2012, 22:46

Bernie
Bernie (2011)

Väikeses Texase linnas alustab matusetalitaja sõprust rikka lesega, aga kui ta viimaks naise tapab, püüab ta iga hinnaga jätta muljet, nagu naine oleks veel elus.

Jack Blackiga peaosas oleva Ida-Texase kriminaalloo "Bernie" teemal hakkas Richard Linklater ("Dazed and Confused", "Before Sunrise", "The School of Rock", "Before Sunset") enda sõnul kirjutama juba kümme aastat tagasi.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Bernie

PostitusPostitas Garli » 25. August 2012, 16:58

Minu arust ei ole see film komöödia nagu IMDb's märgitud on. Rohkem krimidraama, kus siin-seal veidike musta huumorit, aga mina isiklikult isegi ei kõkutanud mitte kordagi selle vaatamise ajal. Siiski hea film ja minusugusele Linklater'i fännile vägagi meeltmööda teos.

7/10

muutsin hinde seitsmeks
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Bernie

PostitusPostitas KiiZ » 25. August 2012, 21:59

Jack Black on alati naljakas, aga film polnud tõesti väga komöödia. Mulle väga peale ei läinud, küllaltki igav film.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Re: Bernie

PostitusPostitas Ralf » 26. August 2012, 10:25

Film pole tõesti just suurem asi, kuid tõestab järjekordselt, et Jack Black peaks tegema lõpparve nende lollide komöödiatega ja mängima rohkem sellistes rollides.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Bernie

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Oktoober 2012, 00:18

Film ei ole tõepoolest eriline komöödia, pigem draama, meenutades mingil määral Intouchables'i. Aga sellega, et see suurem asi ei ole, ei nõustu ma kuidagi. Väga kaasahaarav vaatamine, tõsieluline ning kõigele lisaks jagasid kommentaare näitlejate asemel linnaelanikud. Jack Blacki senini elu roll. Vähemalt sel korral on rotteni 92% õigustatud.

8/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Bernie

PostitusPostitas Zinera » 27. Oktoober 2012, 23:26

7/10

Jack Blacki parim rollisooritus, mida siiani näinud olen, ka Shirley MacLaine ja Matthew McConaughey tegid head tööd. Komöödiat siin tõesti ei olnud, pigem biograafiline draama, mille keskmes lihtne ja sõbralik mees, kes
Spoiler :
laseb ennast naisel ära kasutada ning kui mõõt täis, siis teeb, mida enamik samas olukorraks ette võtaks. Osavalt teeseldud, et naine elus oli, kohtus oli Bernie roll veenvam, kui vastasadvokaadi oma, kes mingit show´d ainult tegi. Inimesed uskusid ka pärast süüdimõistvat otsust ja peategelase ülestunnistust, et Bernie ikkagi ei teinud seda...uskumatu, aga tõsi...
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Bernie

PostitusPostitas Garli » 08. Mai 2014, 14:41

Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Bernie

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 09. Mai 2014, 01:28


:D Päris kummaline uudis.

Väga hea film endiselt, mingi kuu aega tagasi or so vaatasin osaliselt uuesti.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist

cron