Kinos magama jäämine

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Kinos magama jäämine

PostitusPostitas Robert » 28. Mai 2006, 00:05

Kas oled kunagi kinosaalis magama jäänud? Ma jäin ükskord ühe PÖFFi seansi ajal. Mingi vene film oli, mis oli NII igav, et lihtsalt täesti uni tuli peale ja magasin poole filmi maha. Aga kuna oli hiline aeg, siis polnud ka ime.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nestonia » 28. Mai 2006, 00:46

Constantine´i ajal oli silmade lahti hoidmine tõeliseks väljakutseks!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas p4cman » 28. Mai 2006, 14:39

Kodus jah, aga kinos küll mitte.
Kasutaja avatar
p4cman
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 56
Liitunud: 20. Jaanuar 2006, 00:16

PostitusPostitas lostinthemist » 28. Mai 2006, 15:18

Kui vaatasin kinos "Väikest Tibu", siis jäin umbes 5-ks minutiks magama.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas CyberRax » 28. Mai 2006, 16:24

Ei ole. Kui kinno sai vaatama midagi mindud siis ikka kraami mille kohta *teadsin* et see vaadatav on.
Samas kodus ikka aeg-ajalt tuleb ette, mitte küll igavusest aga sellest et kipun hilja õhtul/öösel vaatama ja asend on kah selline lesiv :)
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Asko » 28. Mai 2006, 18:03

Kinos pole küll kunagi magama jäänud. Samas kinos ma ei käi ka just väga tihti. Kodus on ikka päris mitu korda juhtunud, et jään magama. Aga seda ka ainult mõnda filmi mitmendat korda vaadates. Esimest korda filmi vaadates pole küll kunagi magama jäänud.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaido » 28. Mai 2006, 21:02

2 korda :D
Üks kord siin Saksamaal kui ma Münchenis Münchenit vaatasin. Esimsed 15 minti nägin ja viimased 15 nägin
Kunagi paar aastat tagasi jäin Eestis ka..
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Robert » 28. Mai 2006, 22:42

A kui kodukinost rääkida, siis hilja telkut vaadates on juhtunud seda väga-väga palju kordi.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 29. Mai 2006, 10:03

Kodus olen mitu korda jäänud. Kinos kunagi mitte. Ei lähe vaatama selliseid filme, mille ajal on tõenäosus agama jääda...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Taavi » 29. Mai 2006, 13:15

Mul on üks isiklik kogemus olnud - Matrix Revolutions. Käisin seda Kosmoses vaatamas kunagi ja lausa kaks korda suutsin magama jääda. Ja tegelt ega see suurem asi ei olnud ka ...
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 29. Mai 2006, 14:24

Kinos magama jäämine ei sõltu ainuüksi filmist, vaid ka sellest kui hästi välja puhanud oled. Ma polnud kaks päeva korralikult välja puhanud, seepärast jäingi "Väikest Tibu" vaadates magama.
"Sõjajumalaga" oli enam-vähem sama lugu. Suikusin paariks minutiks ja ärkasin ehmatudes üles (mees rääkis naisega telefoni kaudu ja mehe selja tagant tulistati vms.) Kõvad lasud olid.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas crackhead » 29. Mai 2006, 17:47

päris magama pole filmi vaadates iial jäänud, kõige lähedasem kord oli kuskil veebruaris või märtsis kosmose väikeses saalis "Münchenit" vaadates, ja mitte filmi igavuse, vaid 1,5 tunni uneaja tõttu eelmisel ööl ja hommikul pohmelli rohuks joodud rohust nimega fervex, millel on uimastav toime
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas virsikukompott » 29. Mai 2006, 21:23

Häbi öelda, aga, korraks u. minutiks suigatasin Da Vinci Koodi ajal... :D
�ge kunagi usaldage looma, kes koguaeg irvitab.Tal on midagi plaanis.
Kasutaja avatar
virsikukompott
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 68
Liitunud: 25. Oktoober 2005, 18:09
Asukoht: Tallinn

Re: Kinos magama jäämine

PostitusPostitas Rasmus » 31. Detsember 2015, 18:02

Kaks korda. Esimene kord oli HÕFFi ajal, filmiks hispaanlaste "La isla mínima". Nägin liialt vähe, et filmi kohta mingit objektiivset arvamust omada, aga sel puhul polnud magama jäämine küll filmi süü. Pigem oli asi selles, et parasjagu oli käimas juba HÕFFi kolmas päev ja ma olin filmide vaatamisest suhteliselt väsinud, ning mainitud teos oli piisavalt vaikne, et mitte minu und segada. Ja nüüd nädal tagasi jäin "Macbethi" ajal magama, juba umbes kümnendal minutil. Ei oskagi täpselt öelda, miks ma seda filmi vaatama läksin, aga sain saalis ikka väga kiiresti aru, et tegu pole millegi sellisega, mis mulle meeldida võiks. Dialoogi ei suutnud ka absoluutselt jälgida, nii et otsustasin magamise kasuks. Lõpust nägin umbes 15 minutit ja sellest mulle täitsa piisas.

Uue "Mad Maxi" ajal tukkusin ka natuke (seda magamise alla ei arvesta) ning "Devil's Due" ajal üritasin sama teha, aga pidevad jump scare'id ja nendega kaasnev tugev heli muutsid uinumise võimatuks. Kunagi jäin vist ühe "Harry Potteri" ajal ka magama, või vähemalt ma mäletan, nagu oleksin jäänud, kuid sel puhul oli asi pigem selles, et olin filmi jaoks liiga noor ega saanud mitte midagi aru. Aastaarvu järgi võis näiteks "Azkabani vang" olla.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kinos magama jäämine

PostitusPostitas Ralf » 02. Jaanuar 2016, 22:03

"Transformers: Revenge of the Fallen" ajal magasin suurema osa sellest Egiptuse lahingust maha.
Kui Tartus "In Time'i" vaatamas käidud sai hinti ja paari teise inimesega, siis mina ja hint, olles kõvasti viina joonud selleks hetkeks, jäime kohe alguses magama. Kuuldavasti hint norskas nii kõvasti, et saalis olla selletõttu naerupahvakuidki kostunud.
HÕFFil olen paljude seansside ajal maganud, samuti kõrge joobeastme tõttu. Kui "Tetsuot" ja selle kolmandat osa järjest näidati südaöö paiku mõne aasta eest, siis tudisingi 3h jutti.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Järgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron