Hull isa

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hull isa

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 13. Aprill 2012, 14:11

Hull isa
That's My Boy (2012)

Donny (Adam Sandler) sai teismelisena isaks ja kasvatas poega Toddi (Andy Samberg) üksikvanemana viimase 18. sünnipäevani, mil poeg välja kolis. Isa-poega pole teineteist näinud aastaid, kui Donny ootamatult poja pulma eelõhtul välja ilmub. Ta püüab kogu hingest pojaga suhteid siluda ning peab ühtlasi tegelema oma kehva kasvatuse tagajärgedega.

"Hull isa" on järjekordne teos Ameerika ühelt edukamalt koomikult Adam Sandlerilt ("Pulmalaulik").

http://www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Hull isa

PostitusPostitas brixxx » 21. Juuli 2012, 23:06

Lõbus komöödia oli, aga sisu ja tegevusliinid jäid veidi puudulikuks, kindlasti oleks saanud filmi huvitavamaks ja naljakamaks teha. Ja teiseks oli liiga palju paljast ihu ka. Nende põhjuste pärast annan 6 punkti 10st.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

7/10

PostitusPostitas Ralf » 30. September 2012, 23:55

Kuna tegu on Sandleri komöödiaga, siis võib aimata, et selles on nõmedaid ja idiootseid momente sama palju kui siilil on okkaid, aga üritades seda paratamatut tõsiasja eirata vaatan ma tõele näkku ja tunnistan, et meeldis. Väga.
Selliste situatsioonikomöödiate puhul, kus õnnelikku elu elava(te) inimes(t)e heaolu tuleb rikkuma keegi kaootilise iseloomuga tola, olen ma juba harjunud nägema, et suurem osa huumorist pumbatakse välja olukordadest, kus keegi ei taha selle tolaga tegemist teha ja ta lihtsalt rikub kõigi meeleolu. Nii on see olnud peaaegu alati. "That's My Boy" puhul oli värskendav, et veidral kombel suhtuti Han Solosse / Todd'i juba algusest peale üsna ükskõikselt, aga kui Donny välja ilmus, võeti ta kohe avasüli vastu, kuigi tegu oli totaalse tolgusega. Kas või see burrito lugu, mis on parajalt absurdne, aga lõpuks vaatavad ikka kõik Todd'i poole ja küsivad, et miks sa lihtsalt uut burritot ei ostnud, aga Donny tegudes ei avalda keegi kahtlust. Todd suisa kommenteerib, et jah, kõige ebausutavam osa selles loos (kes filmi näinud, saab aru). That's great comedy. :irw:
Iseenesest film polnudki mu jaoks liiga nilbe (mul on tavaliselt tugev vastumeel üleliia vulgaarsete naljafilmide suhtes), kui välja jätta tõsiasi, et kiputi tabusid šoki eesmärgil ekspluateerima. Kas või see intsesti teema. Sandleri pasunahääl hakkas, muide, väga ruttu närvidele käima - täiesti ebavajalik ja lihtsalt mitte eriti vaimukas.
See invaliidist strippari BJ moment läks IMO veits liiga kaugele.
Aga jah, üks parimaid Happy Madisoni produkte üle tüki aja.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist

cron