Universaalne sõdur

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Universaalne sõdur

PostitusPostitas Rain » 20. Juuni 2012, 00:01

Universaalne sõdur
Universal Soldier (1992)

Luc Devreux (Jean-Claude Van Damme) ja Andrew Scott (Dolph Lundgren) on USA sõdurid, kes üksteist Vietnamis ära tapavad. Nende surnukehad külmutatakse ja toimetatakse rajatisse, kus teadlased nad kolonel Perry (Ed O'Ross) juhtimisel supersõduriteks moondavad.

Ülevaate lisas: Rassu

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Universaalne sõdur

PostitusPostitas Rasmus » 26. Juuni 2012, 00:34

Täitsa korralik film. Algul oli Dolphi vähe näha ja tundus, et ta on lihtsalt üks kõrvaltegelane, kuid filmi teises pooles läks asi paremaks ja Dolph muutus Van Damme kõrval peategelaseks. Dolphi üleminek kramplikust robotist karmi iseteadliku seersandi peale toimus võib-olla natuke liiga kiiresti, kuid Van Damme tuli talle kiiresti järgi (muutus robotist hoolivaks meheks), nii et saavutati taas tasakaal.
Spoiler :
Mulle tundus, et film oleks võinud lõppeda natuke varem (enne Dolphi naasmist), kuid arvestades tema lõplikku tapmist, kulusid need viimased 15 vms minutit täitsa ära. Väga äge surm (Y)

Hindeks 6/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Universaalne sõdur

PostitusPostitas brixxx » 07. September 2012, 15:31

Ilmselt hakkan ma varsti ''Universal Soldier'' filmiseeriat vaatama, olen selle filmiseeria vaatamist lükanud edasi kuna tunduvad seal olevad tegelased suht emotsioonitud, eriti Van Damme. See film meenutab ühte Kurt Russelli filmi ''Soldier'' (1998).
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist

cron