Lammutaja Ralf

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lammutaja Ralf

PostitusPostitas Soprano » 07. Juuni 2012, 20:16

Lammutaja Ralf
Wreck-It Ralph (2012)

Filmi keskmes on 30 pikka aastat ühes mänguautomaadis kohusetundlikult pahalase rolli täitnud Lammutaja Ralf (John C. Reilly), kelle ülesandeks mängu sees on... lammutada kõike, mis ette juhtub. Seda ainult selleks, et välja saaks ilmuda mängu kangelane Parandaja Felix (Jack McBrayer), et kõik tema poolt lõhutu ära parandada. Ralf on aga õrna hingega, vääriti mõistetud tegelane, kes on tüdinud olemast paha. Ja mida suuremaks tüdimus tõuseb, seda suuremaks muutub ka soov...kangelaseks saada. Ja seda iga hinna eest. Olgu selleks kasvõi vaja omaenda mäng hüljata, et teistesse mängudesse kangelase rolli otsima minna. Kuidas see tal õnnestub, see selgub kinodes...

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Lammutaja Ralf

PostitusPostitas Ralf » 07. Juuni 2012, 21:39

Muidugi õnnestub. :))
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Lammutaja Ralf

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Juuni 2012, 14:19

See pole aus. Algul "Politseiauto Pelle", mis on Selveris siiamaani müügil ja nüüd siis "Lammutaja Ralf". Üllatavalt sobilikud kooslused ka veel (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Lammutaja Ralf

PostitusPostitas Soprano » 08. Juuni 2012, 20:12

Tundub huvitav treileri põhjal.

LiveForThis kirjutas:See pole aus. Algul "Politseiauto Pelle", mis on Selveris siiamaani müügil ja nüüd siis "Lammutaja Ralf". Üllatavalt sobilikud kooslused ka veel (Y)

http://www.imdb.com/title/tt2258387/
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Lammutaja Ralf

PostitusPostitas Ralf » 08. Juuni 2012, 20:18

Kui see Solarisse tuleb, siis ma ostan laste combo, et omale Ralfi mänguasja saada, just watch me :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Lammutaja Ralf

PostitusPostitas Rasmus » 08. Juuni 2012, 20:40

Soprano kirjutas:Tundub huvitav treileri põhjal.

LiveForThis kirjutas:See pole aus. Algul "Politseiauto Pelle", mis on Selveris siiamaani müügil ja nüüd siis "Lammutaja Ralf". Üllatavalt sobilikud kooslused ka veel (Y)

http://www.imdb.com/title/tt2258387/

minu film
Pilt
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Lammutaja Ralf

PostitusPostitas Defka » 08. Juuni 2012, 21:09

Ralf kirjutas:Kui see Solarisse tuleb, siis ma ostan laste combo, et omale Ralfi mänguasja saada, just watch me :irw:
Tuleb-tuleb, ega ta tulemata jää :).
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

5/10

PostitusPostitas Ralf » 08. Veebruar 2013, 08:00

Pakub hulgaliselt äratundmisrõõmu videomänguentusiastidele ja voice acting on üldiselt väga hea, aga mu vaimustus lõppes sama kiiresti kui mu lihamäest nimekaim jõudis kosta, et on tüdinud olemast paha. Põhjus? Disney astus ühe asjaga täiega ämbrisse: nad suutsid fantastilise ja nii palju erinevaid võimalusi pakkuva idee ära raisata täiesti lameda ja tühja loo peale, ehk siis mis oleks võinud olla tempokas ja visuaalselt mitmekülgne seiklus läbi erinevate ruumiliste mängumaailmade oli hoopis üksluine pihkutagumine (mitte sõna otseses mõttes, sest kes iganes Ralphi disainis, ei kinkinud talle selliseks tegevuseks just parimaid kämblaid) kuskil tilu-lilu vahukommimaailmas, kus meie kangelased püüdlevad keskse maailma iseärasusi silmas pidades tühjade eesmärkide nimel ning vahepeal kaklevad kupeldajanimega King Candy'ga (täiesti null antagonist). Viited vanematele ja uuematele mängudele olid sellegipoolest toredad, selles osas ei saa kurta. Pean ütlema, et "Hotel Transylvania"-s leidus hulga rohkem meelepärast.

PS. Ralphi füüsilise profiili, täpsemalt siis kehaehituse, juures oli midagi häirivat, ehkki tegelane ise ei olnud iseloomu poolest vastukarva. Andis kerget vägistaja/naistepeksja vibe'i või nii, ühesõnaga nii palju on meil siis ühist, hä hä.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Lammutaja Ralf

PostitusPostitas CyberRax » 23. Veebruar 2013, 18:50

Pean tunnistama: "ma pole tegelikult 'paha', see on lihtsalt mu töö" lähenemine on mulle alati istunud. Istus klassikalises videomängus "Dungeon Keeper", istus vanas heas multikasarjas "Pinky and the Brain", istus "Despicable Me"'s, istus "Cabin in the Woods"is. Oli seega oodata, et istub ka "Wreck-It Ralph"is. Ning istuski. Mõnus animatsioon, mõnusad reaktsioonid ("When did videogames become so violent and scary?!?!?") , parajalt intrigeerivad maailmad (olgu, Sugar Rush polnud just kõige-kõige, aga Hero's Duty rokkis küll täiega) ja oli paar twisti mida ette ei näinud. Hääle andnud näitlejad tegid väga tubli töö, eriti kiidaks Silvermani.
Kannatab mitmekordset vaatamist, naljad pole pahad ja üleüldse - üks parimaid "videomängu" filme mis seni näinud olen. 7/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Lammutaja Ralf

PostitusPostitas Ralf » 23. Veebruar 2013, 19:28

CyberRax kirjutas:"When did videogames become so violent and scary?!?!?"

See koht tegi südame väga soojaks. Mäletame ju isegi, kuidas telekamängude ajastul piirdus nendes leiduv vägivald sind tappa üritavate silmadega seente lömmihüppamisega, nüüd on nii, et rebi pea maha koos selgrooga, peksa päid haamriga sodiks (looking at you, "Manhunt") ja võib ka libusid tuppa kutsuda "kuuma kohvi jooma". Rääkimata Almadest ja muudest hirmutavatest kujudest.

Hero's Duty episood on üks kõige lummavamaid asju, mida olen näinud arvutianimatsioonides.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Lammutaja Ralf

PostitusPostitas filmiarvustus » 01. Märts 2013, 14:00

Tervist hea lugeja.

"Wreck-it Ralph" on animatsioon, mis teeb mõnusa nostalgia retke lapsepõlve, kui oled 20+ aastat vana. Film näitab ja tuletab meelde palju huvitavaid mänge ja aegu, kui kogu graafika oli meie endi kujutlusvõime. Film pakub vaatajale uut lähenemist animatsioonile, minnes välja klassikaks saanud tüüpmudelist. Tegijad üritavad meiega leida sideme hoopis läbi ilusa eneseleidmise loo ja usu taastamise kohta, mitte päris toore huumoriga. Näitlejad teevad mõnusat tööd, seega keegi ei tohiks kurta kvaliteedi üle. Tõsi, ei tasu oodata hitti lastele, kes kõik armusid ära "Lightning McQueeni"...
Ise andsin filmile julge hinde 6/10.

Täispikka ja põhjalikumat arvustust saab lugeda siit: http://filmi-maailm.blogspot.com/2013/02/wreck-it-ralph-2012-noorte-mangurite.html.
Kindlasti ärge kartke avaldada oma mõtteid nii siin kui ka blogis. Tänan juba ette.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 115 külalist

cron