Eesti bänd Terminaatori fännklubi

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas brixxx » 05. Juuni 2012, 10:22

Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:Võibolla tõesti tõgavad, aga siis võiks selle lõpetada, see hakkab juba vaikselt närvidele käima, need on kaks erinevat asja ning Eesti bänd Terminaator on tunduvalt parem, kui filmiseeria, filmiseeria on suht mõtetu, see on üks filmiseeria, mis mulle absoluutselt ei meeldi.

OKEI, aga mina küll ei töganud. Lisaks tugevale vaimsele taandarengule on mul ka suured probleemid nägemisega ja ma ei vaevu kahjuks oma spetsiaalseid prille ette panema, et teemade pealkirjad sõna-sõnalt läbi vaadata; nüüd olen õnneks teadlik, et jutt käib Sal-Salleri rokkbändist ega sega rohkem Sylvester Stallone "Terminator"-ite kohta postitamisega. Vabandan!

OKEI, saan nüüd ise ka teada, et Terminaatori solist on Sal-Saller ja filmi ''Terminaatori''s mängib robotit Sylvester Stallone.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Sten » 05. Juuni 2012, 12:43

Kumb meeldib rohkem - Padar ja Päike või Saller ja Termikas?
Endale läheb peale Leppland ja Shannon
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas brixxx » 05. Juuni 2012, 15:01

Sten kirjutas:Kumb meeldib rohkem - Padar ja Päike või Saller ja Termikas?
Endale läheb peale Leppland ja Shannon

Saller ja Termikas, aga muideks, mis bänd see Päike on.

Aga aitab lollitamisest ja räägime teemast, kui te, kes räägite pidevalt filmist ''Terminaatorist'', rääkige edasi või parem veel rääkige seda nende filmide teemades, aga mina keskendun nüüd teemasse.

Mis Terminaatori laulud eriti ei meeldi?

1. Carmen
2. Lasud

Ei saa öelda, et need kaks laulu just halvad on, vahel meeldib ka neid kuulata, aga ''Carmenit'' olen liiga palju kuulanud ning ''Lasud'' on liiga kummaline laul.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 05. Juuni 2012, 15:11

"Lasud" mulle meeldib. NEK'i pealt üks parimaid.

Halvimad on minu jaoks "Muinasjutu mets", "See ei ole saladus" ja "Armudes üksindusse".
"Tänapäeva muinaslugu" ei meeldi ka eriti, aga see ei ole otseselt Termika laul, olgugi, et nad seda regulaarselt kontsertidel esitavad.
"Ballaad Jimmyst" on natuke liiga ära leierdatud, aga see ei tee veel lugu halvaks.
Ja NEK'i halvimad on kahtlusteta nimilugu ehk "Nagu esimene kord" ja Nexuse biidiga "Head ööd". :)

Tegelikult pole ükski neist lugudest midagi väga halba, lihtsalt eelistan veidi teistsuguseid...
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Sten » 05. Juuni 2012, 15:22

"Kuu on Päike" on sentimentaalse väärtusega
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Sten » 05. Juuni 2012, 15:24

brixxx kirjutas:
Sten kirjutas:Kumb meeldib rohkem - Padar ja Päike või Saller ja Termikas?
Endale läheb peale Leppland ja Shannon

Saller ja Termikas, aga muideks, mis bänd see Päike on.

Aga aitab lollitamisest ja räägime teemast, kui te, kes räägite pidevalt filmist ''Terminaatorist'', rääkige edasi või parem veel rääkige seda nende filmide teemades, aga mina keskendun nüüd teemasse.

Mis Terminaatori laulud eriti ei meeldi?

1. Carmen
2. Lasud

Ei saa öelda, et need kaks laulu just halvad on, vahel meeldib ka neid kuulata, aga ''Carmenit'' olen liiga palju kuulanud ning ''Lasud'' on liiga kummaline laul.


Anis Arumets and The Sun?
Eesti muusikat võiks ikka ju tunda
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas brixxx » 05. Juuni 2012, 17:08

Sten kirjutas:
brixxx kirjutas:
Sten kirjutas:Kumb meeldib rohkem - Padar ja Päike või Saller ja Termikas?
Endale läheb peale Leppland ja Shannon

Saller ja Termikas, aga muideks, mis bänd see Päike on.

Aga aitab lollitamisest ja räägime teemast, kui te, kes räägite pidevalt filmist ''Terminaatorist'', rääkige edasi või parem veel rääkige seda nende filmide teemades, aga mina keskendun nüüd teemasse.

Mis Terminaatori laulud eriti ei meeldi?

1. Carmen
2. Lasud

Ei saa öelda, et need kaks laulu just halvad on, vahel meeldib ka neid kuulata, aga ''Carmenit'' olen liiga palju kuulanud ning ''Lasud'' on liiga kummaline laul.


Anis Arumets and The Sun?
Eesti muusikat võiks ikka ju tunda

Tean Eesti muusikat, aga ei ole Tanel Padari bändi The Sun kunagi kohanud Eesti keelde tõlgituna.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Sten » 05. Juuni 2012, 17:15

Pilt
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 05. Juuni 2012, 17:17

Üks selline Termika laul, mis tihti silma ei jää, kuid samas tõsiselt hea on - Kiremõrvari päevik.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 05. Juuni 2012, 17:21

Sten kirjutas:
Spoiler :
Pilt

Pilt
Arnold approves
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 05. Juuni 2012, 17:26

:irw: Lol, kui hea poster. (Y)
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 22. Juuni 2012, 01:07

Noh, tegus brixxx, kus on uus küsimus? Olen juba mitu nädalat seda üksisilmi oodanud...

Saabusin tund aega tagasi Termika juubelituuri viimaselt kontserdilt Raplas. Bänd oli väga lõbusas tujus ja Trääfik jättis endast ka parema mulje, kui nad mulle muidu on jätnud.
Lugude valik oli täitsa normaalne, lugusid "Kaitseta" ja "Suudlused" polnudki varem lives kuulnud.
Uus laul ("Enne oli nii, kuid nüüd on teisiti" vms) oli ka täitsa okei, see lugu, mis ta pärast juurde rääkis, oli naljakas. Loodetavasti tuleb uuele plaadile (mida lubatakse selleks aastaks) tsenseerimata variant :D

Jaagup pingutas veits selle Rapla-värgiga üle. "Enam pole miskit teha sellega, nüüd mind ootab... Raplamaa", "Mälestused tolmust puhtaks pühin ma, ei suuda elada ma, Rapla, sinuta" ja kõik muu, mis mulle hetkel meelde ei tule. Aga kontsert oli äge nagu Termikas ikka (Y)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas brixxx » 22. Juuni 2012, 01:24

Rassu kirjutas:Noh, tegus brixxx, kus on uus küsimus? Olen juba mitu nädalat seda üksisilmi oodanud...

Saabusin tund aega tagasi Termika juubelituuri viimaselt kontserdilt Raplas. Bänd oli väga lõbusas tujus ja Trääfik jättis endast ka parema mulje, kui nad mulle muidu on jätnud.
Lugude valik oli täitsa normaalne, lugusid "Kaitseta" ja "Suudlused" polnudki varem lives kuulnud.
Uus laul ("Enne oli nii, kuid nüüd on teisiti" vms) oli ka täitsa okei, see lugu, mis ta pärast juurde rääkis, oli naljakas. Loodetavasti tuleb uuele plaadile (mida lubatakse selleks aastaks) tsenseerimata variant :D

Jaagup pingutas veits selle Rapla-värgiga üle. "Enam pole miskit teha sellega, nüüd mind ootab... Raplamaa", "Mälestused tolmust puhtaks pühin ma, ei suuda elada ma, Rapla, sinuta" ja kõik muu, mis mulle hetkel meelde ei tule. Aga kontsert oli äge nagu Termikas ikka (Y)

Kuna mul on hetkel ideede puudus küsimuste osas, siis võtan sinu jutust küsimuse üles.

Mis Terminaatori kontserititel oled käinud?

Mina ei ole ühelgi Terminaatori kontserdil käinud, aga ilmselt lähen Õllesummeril 6. juulil 22:15 Terminaatori kontseridile, Kuressaares pidi Terminaator esinema, aga lõpuks ei esinenud, esines ainult Gerli Padar & Glive, Traffic ja Tanel Padar & The Sun, neist esitajatest meeldis kõige enam Gerli Padar & Glive.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 22. Juuni 2012, 01:36

brixxx kirjutas:Mis Terminaatori kontserititel oled käinud?

Pean tunnistama, et olen käinud paljudel Terminaatori kontserititel, aga alati pean tunnistama, et saab tunnistada rohkem. Või tähendab nüüd tunnistasin valesti. Tunnistada tahtsin hoopis seda, et tunnistan, et tahaks käia rohkematel kontserititel, kuid samas pean tunnistama, et võimalusi on vähe, eriti siin, Eestis. Pean tunnistama, et UK elades, oleks võimalusi kontserititel käia rohkem, kuid samas, pean tunnistama, et Terminaator vist UK ei esine, heal juhul, Finland. See tuletab mulle meelde Terminaatori laulu, "Ebaõigalne", kus on ka sõnad, et "Tuhat tunnistajat väidavad, et olin mujal olnud" ja mina, tahaksin ka tunnistaja olla, sest mulle, nagu märgasite, meeldib mulle tunnistada.

Väga paljudel Termika kontsertidel olen käinud. Ette ei suuda ma küll loetleda.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 31. Jaanuar 2013, 00:42

Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist