Tasujad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tasujad

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 19. November 2011, 19:01

Tasujad
The Avengers (2012)

"Tasujad" on kinoajaloo suurim superkangelaste kogunemine, kui ühes filmis saavad kokku Marveli legendaarsed kangelased Raudmees (Robert Downey Jr), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth), Kapten Ameerika (Chris Evans), Kullisilm (Jeremy Renner) ja Must Lesk (Scarlett Johansson). Kui ootamatu hädaoht ähvardab kogu maailma julgeolekut, saab salajase rahuvalveorganisatsiooni direktor Nick Fury (Samuel L. Jackson) aru, et tohutu katastroofi ärahoidmiseks on vaja erilist meeskonda.

Filmi lavastajaks on Joss Whedon ("Serenity", "Buffy the Vampire Slayer", "Firefly") ning selle aluseks on Marveli koomiksisari The Avengers, mis ilmus esmakordselt aastal 1963 ning on muutunud aja jooksul tõeliseks koomiksimaailma institutsiooniks.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Tasujad

PostitusPostitas brixxx » 01. Mai 2012, 00:53

Vaadatav film oli, aga midagi erilist küll ei olnud, meeldivad rohkem sellised ühe kangelase filmid rohkem kui kõik kangelased koos.
Spoiler :
Filmis häiris kaks asja kapten Amerika suhtes, et esialgu liiga palju ülbitses Tony Stargiga ning et terve filmi jooksul juhtis ta kangelasi. Häiris, et Bruce Banners oli nii tagasihoidlik ja hajameelne.

Meeldis, et sai palju tegevuses vaadata Nick Fury-t, ootan juba ''Nick Fury'' filmi.

Huvitav oli vaadata, lõpulahingus, küll võttis kaua aega Selvigul toibumine.

Maad hävitama tulnud robotid ei olnud üldse ilusad ja huvitavad, robot sõdurid meenutasid veidi filmis ''Battleship'' tulnukast sõdureid, muideks ''Battleship'' on tunduvalt parem film, seda vaataks isegi veel, aga hetkel kahtlen, kas viitsiks veel vaadata ''The Avengers''.

Seda filmi vaadates tundus, et Iron Man on teiste kangelastega võideldes nõrgim, aga oma osavusega ja lendamise oskusega päästis ta maailma halvimast.

Kuidagi igavalt oli film süžee ülesehitatud, liiga palju arutleti, kuidas vastane hävitada.
Spoiler :
Nendest kangelastest tundus, kuidagi oluliselt vanem ja elu küpsem Tony Stark, kuigi kui tegelikult vaadata, et Robert Downey Jr. ja Mark Ruffola on suhteliselt sama ealised, 2 aastat noorem Mark Ruffola, näeb tunduvalt noorem välja. Ühtin arvamusega, mis peale minu postitust vastati Robert Downey Jr. teemas, et ta oskab vananeda. Viimasel ajal olen rohkem jälginud Robert Downey Jr. ja tema ealiseid näitlejaid, siis pean küll tunnistama üks vanemaid väljanäegemisega 60ndatel sündinud näitlejatest ta on, aga siiski üks lemmikuid näitlejaid, tegelikult meeldivadki vanemad näitlejad, enamik lemmik näitlejaid on sündinud 40ndatel.

Hindeks annan 6/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Tasujad

PostitusPostitas 0ll » 01. Mai 2012, 23:10

Pilt
aplaus saalis

Viimaste aastate suured suvefilmid (ja eriti koomiksifilmid) on mind reeglina külmaks jätnud. Hakkasin juba muretsema, et äkki olen taoliste linateoste jaoks liiga vanaks jäänud. Tuleb välja, et veel mitte - lihtsalt filmid olid kehvad. "Thor", "Kapten Ameerika" jt olid (minu arvates) tuimalt kokku traageldatud lood: suhteliselt fantaasiavaesed märulistseenid, igavad tegelased ja dialoog. Tekkis tunne, et lavastajad polnud südamega asja juures. Marvel/Disney võtsid Whedoni ja selle kirju kangelaste kambaga suure riski... ning see tasus ära.

Enne kui kiitusest vale mulje tekib, panen piirid paika: selle filmi puhul on peamised märksõnad siiski lõbus ja hoogne. Whedon ei proovigi teha nö suurt kunsti, isegi mitte Nolani "sünge Batmani" tasemel kergelt ühiskonnakriitilist kriminaalpõnevikku. "Tasujad" paigutub pigem sinna "Autod muutuvad robotiteks" alamžanrisse, täpsemalt selle žanri absoluutsesse tippu.
Samal ajal on Whedon filmilooja, kes tõesti hoolib oma tegelastest ja ka siin on ta kõigile maksimaalselt "sisu" andnud - täpselt nii palju, kui formaat lubab. Nad kõik toimivad nii indiviidide kui ka ühise üksusena. Teadsin (loe:lootsin), et Whedon suudab tegelased suhtlema panna, ja selle pärast eriti ei muretsenud. Hoopis rohkem kartsin märuliosa: kuidas need niivõrd erinevate võimetega superkangelased ühiseks löögirusikaks koondada. Need hirmud osutusid täiesti asjatuteks - film troonib üliefektselt lavastatud lõppumöll, mille üleminekud olid sujuvad ja loogilised. Ei tekkinud kordagi "miks mulle praegu seda tegelast näidatakse?" tunnet.
Teatud stseenid (mõned repliigid, tasujad ringkaitses jm) võivad eraldi vaadatuna ära teenida sildi "juustune", "lapsik" või "liiga koomiksine", aga omas hetkes/kontekstis toimivad nad suurepäraselt.

Mulle on alati Robert Downey juuniori Iron Man meeldinud. Kui vaadata intervjuusid, siis tundub, et Downey ei pea Tony Starkiks saamise nimel just eriti palju pingutama. Pigem on ta ennast seni isegi tagasi hoidnud. Tavalised kurikaelad jäävad talle selgelt alla, see ülemeelik arrogants klapibki paremini jumalate ja geneetiliselt muundatud üliinimestega...
Teise meeldejääva rollisoorituse pakkus Mark Ruffalo, kes on seni ekraanile pääsenud Hulkidest (selgelt) parim. Samaaegselt tagasihoidlik ja jõuline, mõnusa kuiva huumorimeelega tegelane. Väga hea leid ja nägemus (Whedon) ning vähemalt sama hea teostus (Ruffalo)

Mis veel... eriefektid on eeskujulikud! Iron Mani rüü kokkupanemist/lahtivõtmist võiksingi vaatama jääda. Isegi võlts-3D polnud kõige hullem. Filmi esimeses pooles tast suurt tolku polnud, aga mida rohkem materjalist arvutiga genereeritud, seda efektsem tulemus. Nii et kartma ei pea. Usun, et mõlemad varsioonid töötavad võrdselt hästi.

"Tasujad" võib vabalt jäädagi selle aasta parimaks 1)komöödia-, 2)koomiksi- ja 3) märulifilmiks. Loodan, et mitte, aga isegi kui nii peaks juhtuma, ei ole põhjust väga kurvastada. Suurte suvefilmide hooaeg algas vägevalt.

8/10
Kui võtta aluseks Soprano poolt juurutatud "Thor on 8/10 vilm" skaala, tuleks hindeks 22/10 Pilt

edit:võtsin kaheksalt plussi ära
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Tasujad

PostitusPostitas Soprano » 01. Mai 2012, 23:53

0ll kirjutas:Kui võtta aluseks Soprano poolt juurutatud "Thor on 8/10 vilm" skaala, tuleks hindeks 22/10 Pilt

:irw: , mu "ametlik" hinne Thor'le oli muidu 7/10, aga Portman lisab igale filmile punkti juurde. jeee
Aga Avengers's teda pole, nii et... 21/10? Ülehomme näeb.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Tasujad

PostitusPostitas brixxx » 02. Mai 2012, 10:29

0ll kirjutas:Teise meeldejääva rollisoorituse pakkus Mark Ruffalo, kes on seni ekraanile pääsenud Hulkidest (selgelt) parim. Samaaegselt tagasihoidlik ja jõuline, mõnusa kuiva huumorimeelega tegelane. Väga hea leid ja nägemus (Whedon) ning vähemalt sama hea teostus (Ruffalo).

Minu arust parim Hulk on seni Eric Bana, aga muidugi on see ainuke film ''Hulk'', mida olen näinud, aga ega ''The Avengers''is Hulk ei kutsu uut ''Hulk''i ka vaatama.

Mina pean tunnistama, mind häiris Bruce Banneri tagasihoidlik hoiak, isegi mõjus ülbena.

Teiste tegelastega jäin rahule, aga nagu ma ka enda postituses mainisin, siis häiris natuke ka kapten Ameerika.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Tasujad

PostitusPostitas Defexer » 03. Mai 2012, 15:03

Kuna üldiselt sellised ulmekad ei tõmba siis selle peaks kindlasti ära vaatama justnimelt selle gifi pärast.

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Tasujad

PostitusPostitas brixxx » 03. Mai 2012, 15:08

Defexer kirjutas:
Spoiler :
Pilt

Minu arust seda näitlejannat filmis ei näe.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Tasujad

PostitusPostitas Soprano » 04. Mai 2012, 04:33

Kirjutan 0ll'i arvamusele alla, võtab kõik teemad kenasti kokku. Kindlasti peab kordama ja veel kord rõhutama, et viimasel kolmandikul toimuv action on täiesti hull ja OMG momentidest pungil - lihtsalt fantastiline meelelahutus. Lõpumöll on parim, kui kõikides nende oma filmides kokku... lihtne matemaatika. Üks koht teenis saalis suure aplausi, saab nalja jne. Hulk'st on raudpoltjolt parim versioon siiani.
Spoiler :
Hulk loobib Loki't :irw:
Hulk lööb Thor'i ekraanist välja (Y)

Eriti heaks teeb just see, et kõikidel tegelastel on oma roll täita ning kõik saavad võrdselt ekraaniaega. Pole mingeid pikki planeerimisi, Kapten jagab ülesandeid lennult jne. Ühesõnaga tegevus kulgeb väga loomulikult. Treiler "rikkus" ära ainult ühe stseeni paljudest lahedatest, kui
Spoiler :
Hulk püüab Iron Man'i.

See nüüd öeldud, siis esimesel kolmandikul ei saanud eriti hästi vedama ning alles esimese suurema möllu ajal (kui kõik on koos) läheb korralikult käima. Samas enne seda on ka paar lahedat väiksemat vastuseisu: Thor vs Iron Man.
Ma polnud eriti vaimustuses ka Loki'st, loodetavasti järje jaoks vihjatud villain on huvitavam.

Lähen vaatan kindlasti korra veel, hetkel on emotsioonide põhjal 9-/10


Defexer kirjutas:Kuna üldiselt sellised ulmekad ei tõmba siis selle peaks kindlasti ära vaatama justnimelt selle gifi pärast.

Ikka see gif...
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Tasujad

PostitusPostitas Jolt » 04. Mai 2012, 14:01

I'll just add to the chorus...
Parim Marveli film, mis lendab väga kõrge kaarega üle senimaani vändatud keskpäraste ja üllatavalt üheülbaliste sissejuhatuslugude. Ühtäkki oleks Marvel nagu paisu tagant pääsenud. Ja kuigi ma ei ütleks, et "Tasujad" korvab kogu senise reserveerituse, siis sobivalt eepiline kulminatsioon on see küll, juba viis filmi kestnud ühtse filmiuniversumi punumisele.

0ll pani raami väga hästi paika - tegu on tõesti mõnusalt kerge meelalahutusega, kus alates mingist punktist üleskrutid tempo ei rauge kuni filmi lõpuni. Ja võrdlus "Autod muutuvad robotiteks" on ka täkkesse, kinosaalis kõiki neid money-shot'e sisseahmides vilksatas endalgi peast läbi sama mõte, ajee. Viimaks ometi on keegi andnud michaelbaypalju raha mingile režissöörile, kelle loodud visuaalid ja action toetub tugevalt kehtestatud karakteritele ja heale stsenaariumile. Mistõttu suudan mina ka kõike seda absurdeelarvel vändatud asja rahutundega nautida. Nii et mehed, saan teie Transformers 2-3 kiitmist nüüd poole jagu rohkem aru (jejep, esimeses filmis on minu jaoks jätkuvalt mingi mõnus säde ning seda ma ei materda).

Ja kuigi actionit on siin filmis tõesti kogu raha eest (film koosnebki umbes kolmest pikast actionstseenist, mille vahel on väiksemad actionssteenid), siis hinnangu lükkab nii kõrgele kõik tüüpselt josswhedonlik, mida "Tasujates" on kuhjaga.
Välja zoomides võiks öelda, et "Tasujad" toimib nii tohutult hästi just seepärast, et peab kinni screenwriting 101 reeglitest. Ja seetõttu võiks selle eeskujuks seada sisuliselt kõigile teistele suvise meelelahutuse eest raha taotlevatele filmidele. Tegu on tõesti antud nišši tipp-tootega. See, et Whedon mõistab karaktereid ega ürita neid väänata vastavaks sisus nõutule vaid laseb asjadel loomulikult voolata, tegelaste kokkuklapist tulenev meeskonnadünaamika ja lõpmatult palju teravat ning humooriküllast dialoogi on - põhjusega - juba kiita saanud. Aga põhjendan enda vaimustust veidi pikemalt (poole aasta pärast, kui järmise postituseni jõuan, olete ehk läbi lugenud).
Huumor töötab just seepärast, et Joss Whedon oskab seda väga õiges koguses ja väga õigetesse kohtadesse doseerida. Pärast iga actionstseeni, kus põnevust on kruvitud sedavõrd palju ja pikalt, et kogu publik on juba mitmekümneks sekundiks hingamise unustanud, maandab Whedon kogunenud pinge vaid hetkega. Huumor ja pinevus on nii mõnusaks kontrastiks teineteisele, et kumbki särab teisega vahetult vastandudes veel enamgi. Seejärel asub Whedon uuesti põnevust juurde kruttima. Ja selline lihtsa, kuid ääretult hästi toimiva, rütmi peale on üles ehitatud suur osa filmi actionist. Nii ei muutu pinge ilmaski ülekoormavaks ja alati on tunne, et sündmused lähenevad mingile kulminatsioonile, läbi kuidagi väga selgelt tajutava progressi.
Teiseks suudab Whedon huumoriga vastuvõetavaks muuta paljud asjad, mida ei tohiks filmiuniversumis kohe kuidagi toimida. Whedon läheneb üllatava läbinägelikkusega sisuliselt kõiksugustele aspektidele, mis paratamatult paberilt tselluloidile ümber tõlkides moonduvad millekski filmi reaalsustunnet lõhkuvaks. Ta laseb karakteritel, läbi mõnusalt terava dialoogi, nende asjade kohale laternad riputada, tihti veel enne seda kui miski vaatajat häirima hakkab. Ja see muudab kõik, sest kui me nüüd totramate kohtade üle naerame, siis me naerame karakteritega kaasa, mitte nende üle.
See on ka selge, et filmi kangelased tunduvad vaid sedavõrd võimsad, kui raske ülesanne neile kanda antakse ja kuivõrd suuri ohvreid peavad nad tooma (wow, ma ei suuda siiani pooleldi uskuda, mida Marvel Whedonil teha lubas). Joss Whedon on oma eelnenud töödega demonstreerinud, et teab seda väga hästi. Ja ikkagi, väga mõnus oli näha, et kuigi me tegelikult teame sarnase filmi puhul ette, mis lõpptulemus on, suudab Whedon hoida tempo nii kõrgena, pinge nii püsivana, ohud nii lämmatavana, et pidevalt on tunne nagu kohe-kohe lööbki läbi filmi pühkiv kurjuse laine peategelaste peade kohal kokku ja saavutab võidu.
Also, Hulk oli tõesti kuld.
Spoiler :
Sopranogi poolt mainitud Loki tüüpiline paatosest pakatav pahalase kõne, mida nii totaalselt undercutib see, kuidas Hulk tüüpi poole sõna pealt tuuseldama hakkab, oli ikka totaalne LOL moment.


Ahjaa, kurtma peaks ka. Ärge ära ehmatage, "Tasujad" algab üksjagu kesiselt. Esimesed minutid ja kogu see põgenemine, mis saab katalüsaatoriks ülejäänud filmi sündmustikule, on kuidagi... liimist lahti. Dialoog kõlab kunstiliku ja kohmakana, kõik tundub häirivalt juustune. Ja siis keset üht täisti konkreetset stseeni - mida me oleme näinud juba nii mitmes teises filmis, vägagi identsel kujul - flipitakse asi kummuli ja sealt edasi on tegu pea'et täiusliku actionfilmiga.
Mu salateooria - millesse ma küll liiga tõsiselt ei usu - on, et Joss Whedon näitas meile filmi tiitritele eelnevaga milline "Tasujad" oleks võinud olla, kui too oleks Zak Penni stsenaariumi alusel tehtud. Whedon vajas mingit sündmust, mis lükkaks filmi käima ja varem paberile pandu sobis piisavalt hästi. Sealt edasi sai karakteritega juba palju lahedamaid mänge mängima hakata.

8/10 (sama nagu Sopranol, vahetu emotsiooni põhjal tahaks tegelikult 9/10 panna, aga hoian ennast teise vaatamisele tagasi).
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Tasujad

PostitusPostitas Soprano » 04. Mai 2012, 15:37

Jolt kirjutas:Ahjaa, kurtma peaks ka. Ärge ära ehmatage, "Tasujad" algab üksjagu kesiselt. Esimesed minutid ja kogu see põgenemine, mis saab katalüsaatoriks ülejäänud filmi sündmustikule, on kuidagi... liimist lahti. Dialoog kõlab kunstiliku ja kohmakana, kõik tundub häirivalt juustune. Ja siis keset üht täisti konkreetset stseeni - mida me oleme näinud juba nii mitmes teises filmis, vägagi identsel kujul - flipitakse asi kummuli ja sealt edasi on tegu pea'et täiusliku actionfilmiga.
Mu salateooria - millesse ma küll liiga tõsiselt ei usu - on, et Joss Whedon näitas meile filmi tiitritele eelnevaga milline "Tasujad" oleks võinud olla, kui too oleks Zak Penni stsenaariumi alusel tehtud. Whedon vajas mingit sündmust, mis lükkaks filmi käima ja varem paberile pandu sobis piisavalt hästi. Sealt edasi sai karakteritega juba palju lahedamaid mänge mängima hakata.

Kusjuures mul käis vaatamise ajal läbi sarnane mõte, et filmi esimene ja teine pool oleks nagu 2 eri filmi. Loomulikult pole algus halb, aga natukene oli küll liimist lahti ja lõpumöllu ajal tabasin end mõtlemast, et miks küll terve film ei võinud nii lahe olla. Äkki Whedon tegigi targalt, sest kui film oleks algusest lõpuni 100% jizzfest, siis me ei elaks vaatamist üle. :)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Tasujad

PostitusPostitas Kidd » 05. Mai 2012, 08:18

Peab ütlema, et üks väheseid filme, kus 3D oli päris mõnus, lisaks veel imax ja tulemus väga ilus. Samas oli filmis palju idiootsust ja tarbetutult juustuseid fraase ja ülearust poseerimist. Tasakaalustamiseks oli õnneks aeg-ajalt päris normaalset huumorit. Ning miks peab Raudmehe rüüga kogu aeg mingeid trikke tegema, ma ei imestaks kui järgmises filmis kärtsu peeru peale rüü selga hüppab...

Aga no hüva 8/10 ikkagi.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Tasujad

PostitusPostitas Defka » 05. Mai 2012, 11:14

Kidd kirjutas:Ning miks peab Raudmehe rüüga kogu aeg mingeid trikke tegema, ma ei imestaks kui järgmises filmis kärtsu peeru peale rüü selga hüppab...

Need sobivad ju Tony stiiliga kokku, peer samas ei sobi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Iron_Man%27s_armor
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

Re: Tasujad

PostitusPostitas Soprano » 05. Mai 2012, 14:29

Kidd kirjutas:Ning miks peab Raudmehe rüüga kogu aeg mingeid trikke tegema, ma ei imestaks kui järgmises filmis kärtsu peeru peale rüü selga hüppab...

http://www.youtube.com/watch?v=6UJyRxgOkig
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Tasujad

PostitusPostitas Ralf » 07. Mai 2012, 16:16

Minule osutas tõelise üllatuse ekraaniaja jaotus tegelaste suhtes ning filmi üldine ladusus, minu silmis väiksemagi kaaluga karakterid nagu Hawkeye said palju särada ning kangelased, kes varem tundusid isegi individuaalfilmi olemasolule vaatamata üsna tühised (Captain America), olid seekord tõeliselt väärtuslikud, motiveeritud meeskonnaliikmed. "The Avengers"-is tulevad ju Captain America tugevad küljed oluliselt paremini esile, kui tema enda filmis "The First Avenger", minu silmis on see märk heast filmist. Päris lootusi aga ei täitnud, ootasin midagi suursugusemat, kus ohutunne on tugevam ja tegelaste ahastus ning visadus selle võrra suurem, kuid muidu igati hea blockbuster. Ma ei ütleks, et lõpuaction nüüd nii jalustrabav oli, sama asja sai juba 5 aastat tagasi ja paremini tehtuna nähtud ("Transformers"), aga mõnusalt lammutamist on küll - ja vähemalt seekord ei üritatud jätta muljet, nagu hävingu käigus ei hukkunud ükski tsiviilisik. Teatud kohad vajasid tsuti lihvi, näiteks:
Spoiler :
Oli veidi multifilmilik, et Loki ajupesust vabanemiseks oli vaja väikest kolksu pähe...
...aga ma saan sellistest tõrvatilgakestest aru... et karaktereid ja süžeed oli niigi palju ja see oli suudetud 140+ minuti sisse suurepäraselt ära mahutada. Hulk mulle NII palju muljet ei avaldanud, Iron Man oli ikka etem (Y) Kuigi Ruffalo oli sitta kanti meeldiv; täheldasin, et ta kehakeel oli kohati väga sarnane minu omale.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Tasujad

PostitusPostitas Ronet » 07. Mai 2012, 16:58

Kaotasin oma 3D süütuse The Avengers'ile. Mul on väga hea meel, et ma nii kaua ootasin. Ootasin küll midagi enamat sellest 3D'st üldiselt, aga partner oli õige. :)
Mul oli vist terve filmi jooksul kerge naeratus näol. Marveli fänni märg unelm ikka..
Tegelaste ekraaniaeg oli tõesti väga hästi jagatud. Selles osas fails The Expendables täiega.

Spoiler :
Hawkeye/Black Widow ja Hulk/Thor vaheline keemia oli väga hästi suurele ekraanile toodud.
Jolt'i ülevaadet lugedes hakkasin arvama, et Whedon tappis mõne Avengers'i liikme ära, aga tapeti hoopis filme ühendav lüli, kelleks oli Phil Coulson. Kes temast väga puudust tundma jääb, saab Coulson'it "Ultimate Spider-Man"'i animasarjas näha (hääle annab sama näitleja).


Pelgasin alguses Bruce Banner'i recastimist, kuid Ruffalo sobitus teistega väga hästi. Usun, et isegi paremini kui seda võimalusel oleks Norton teinud.
Captain America kostüüm vajab veel kohendamist/uuendamist live action'i jaoks.

"Terve vald oli kokku aetud..." ^^ - 10/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 112 külalist

cron