Tintini seiklused: Ükssarve saladus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tintini seiklused: Ükssarve saladus

PostitusPostitas Zinera » 08. August 2011, 20:47

Tintini seiklused: Ükssarve saladus
The Adventures of Tintin (2011)

Tintin (Jamie Bell) on kartmatu noor reporter, kelle järeleandmatus ja seiklushimu viib teda üha uute sekelduste juurde. Filmis jõuab Tintin jälile Sir Francis Haddock'i varandusele, ning asub seda otsima koos põgenenud vangiga ning detektiivide Thompsoni ja Thomsoniga. Kas nad leiavad aarde ja pääsevad erinevatest lõksudest?


Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Tintini seiklused: Ükssarve saladus

PostitusPostitas Kaido » 31. Oktoober 2011, 19:40

väga huvitav film oli kusjuures, vürtsitatud mõnusa huumoriga. Soovitan!

7/10
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

Re: Tintini seiklused: Ükssarve saladus

PostitusPostitas homunkulus » 07. November 2011, 11:10

Teostus ja visuaal meisterlik, aga stoori mind ei kõnetanud. Ju siis pole koomiksite, või vähemalt Tintin'i seikluste fänn. süžee ehk liiga hollywoodi malli järgi (lõpu osas suur piuh-pauh-põmm, siuh-viuh jne. taga-ajamine).

Kokkuvõttes 5/10 puhtalt teostuse ja visuaali eest.
Sina jah! Sina! Toppisid mulle igasuguseid kapsalehti pähe, et...
Kasutaja avatar
homunkulus
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 20. August 2011, 12:39
Asukoht: Maa

Re: Tintini seiklused: Ükssarve saladus

PostitusPostitas 0ll » 08. November 2011, 01:53

Lasin peast läbi vanad lemmikmultikad ja panin tähele, et neis kõigis on mingi suure sõpruse-armastuse ja/või kasvamise-arenemise lugu. Siin midagi taolist polnud ja äkki selles oligi häda. Mind vaatajana visati kuhugi sisse... tegelased ja nende mured jäid kaugeks. Kahjuks ei olnud ka seikluse osa piisavalt põnev, et mind täielikult kaasa haarata.
Tabasin ennast pidevalt mingeid 3D ja muid visuaalseid detaile uurimas. Kuigi tõenäoliselt oleks seda teinud ka siis, kui film pisut põnevam oleks olnud. Sest kõik see, mis puudutas varje, valgust ja selle murdumist (klaasi/läätsemoonutesed jne), oli imekena. Spielbergil on valgusega kogu aeg mingi oma erisuhe olnud ja siin sai ta moodsa tehnika võimalusi kasutades pea piiramatult eksperimenteerida.
"Tintini" lähim sugulane on üks Spielbergi enda lapsuke, "Raiders of the Lost Ark" nimeks. Üks kole mõte tuli pähe: kui Indiana Jonesi seiklused ei oleks ühed suurimad lemmikud lapsepõlvest ja näeksin seda triloogiat (fu "Crystal Skull") homme esimest korda... siis kas see meeldiks mulle "Tintinist" rohkem või vähem?

Käisin vaatamas eestikeelset versiooni ja tahaks asjaosalisi kiita. Hea töö! Viimane nii kena dublaaž oli "Jääaja" esimesel osal.

6/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Tintini seiklused: Ükssarve saladus

PostitusPostitas Spellbound » 21. Detsember 2011, 21:51

Nii vähe vastukaja? Really?
Spielberg ja Jackson ikkagi ju....

Suutsin filmi meie kinodes maha magada. Kuidas? Loll on loll. Nüüd on täpselt selline olukord, kus film alles linastub alles nüüd USA-s ja meil juba möödas :))

Brrip FTW
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Tintini seiklused: Ükssarve saladus

PostitusPostitas brixxx » 28. Märts 2012, 11:20

''The Adventures of Tintin'' trailerit olen ma kinos mitu korda enne filmi algust näinud ja tundus huvitav ning see kord vist teen erandi ja vaatan joonisfilmi, tavaliselt mulle joonisfilmid ei meeldi, vähemalt need, mis ma ise olen valinud. Mulle meeldib rohkem joonis seriaale vaadata ehk multikaid. Üks põhjus on kindlasti lavastaja Steven Spielberg, kelle filmid on ühed mu lemmikud, kahjuks ei ole viitsinud veel vaadata ''Super 8'', aga seda tahaks ka kindlasti kunagi vaadata.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Tintini seiklused: Ükssarve saladus

PostitusPostitas Kidd » 28. Märts 2012, 13:46

Tintin did sucksuck
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Tintini seiklused: Ükssarve saladus

PostitusPostitas wichky40 » 01. Aprill 2012, 16:54

päris korralik joonisfilm tehtud viimase aja jooksul,oli kõikke sisu ja huumorit
wichky40
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 13. Jaanuar 2011, 01:46

Re: Tintini seiklused: Ükssarve saladus

PostitusPostitas CM-Girl » 10. Aprill 2012, 00:56

Võimas seltskond kokku aetud.Ikka väga head näitlejad valitud, film ise on veidi üle keskmise. Kapten ja Thompsonid olid tüütud. Mõni naljakas koht oli. Naljakaim oli tagaajamine (kuskil lõpupoole).

6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Tintini seiklused: Ükssarve saladus

PostitusPostitas brixxx » 11. Aprill 2012, 11:31

Ma võtsin kätte ja vaatasin, siis kolmanda enda poolt valitud joonisfilmi ja see on teine enda poolt valitud joonisfilm, mis ma lõpuni vaatasin. See oli kindlasi huvitavam kui ''Batman: Gotham Knight'', mis mulle üldse ei meeldinud.

Trailerit vaatades tundus, et Tintin on laps, aga tegelikult oli noor ajakirjanik. Huvitav oli see, et Tintinil ja Sakharine/Red Rackhamil olid väikesed ninad, aga ülejäänudel olid suured ninad.

Mina ei ole seda multikat näinud, aga film meeldis ja sisu oli väga huvitav.

Minu arust filmis oli mõned stseenid teiste filmidega sarnased:
Spoiler :
kui kapten Haddock meenutas tema vaar isa võitlusi laeval, siis see meenutas ''Kariibi mere piraate'', kui Tintin ühe mootorratta rattaga mööda pesunöört sõitis, siis see meenutas ''Pärsia Printsi'', kui käis Haddocki ja Sakharine vahel tõstukite võitlus, siis ''Transformereid'' ja kui Haddock ja Sakharine pidasid mõõga võitlust, siis ''Sherlock Holmesi''.

Filmis oli hea muusika, mis kajastus traileris ka, mille tõttu ma siiski vaatasin joonisfilmi, sisu tundus huvitav ning, et lavastaja oli Steven Spielberg.

Eile mõtlesin, et hakkaks vaatama joonisfilme, pidin peaaegu vaatama ''Kung Fu Pandat'', aga läksin siiski magama, võibolla vaatan täna, tahaks midagi teistsugust vaadata kui ma tavaliselt vaatan ja mõtlesin, et hakkaks joonisfilme vaatama kuigi endale tunduvad joonisseriaalid huvitavamad.

Lemmik tegelane filmis oli Kapten Haddock/Sir Francis Haddock.

Hindeks annan 10/10 kuna olen vähe joonisfilme vaadanud ja need, mida olen näinud on ''The Adventures of Tintin'' kõige huvitavam.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Tintini seiklused: Ükssarve saladus

PostitusPostitas Ralf » 09. August 2012, 23:11

Sõna seiklus(ed) tekitab minus alati suurt skeptitsismi, sest niivõrd harva saab näha seda pealkirjas või žanriliselt kasutavat filmi, mis tõesti vastab ootustele ning jätab koheselt mulje, et saad tõepoolest osa, noh, seiklusest. "The Adventures of Tintin" on üks väheseid viimaste aastate filme, mis sellega laitmatult hakkama saab ja seda muidugi tänu Spielbergile, kelle aastakümneid läbiv oskus tuua kinolinadele tõeliselt haaravaid kangelaslugusid pole üldse raugenud ning kes kannab enda filmidele omast hoogsust ja tempot ka "Tintin"-isse. Üsna lihtsa aardejahiloo ümber on motion capture'i abil maalitud tõeliselt kirev ja sageli vahelduv scenery - esimest korda tekkis mul tunne, nagu Zemeckise poolt armastatud tehnika filmile tõesti juurde annab. Kõik need erinevad eksootilised kohad poleks live actionis lihtsalt nii meeldejäävad, saturatsiooni julge üleskeeramine ning rohke valguse ja pimeduse vahelduv kasutus teevad sellest ka päris märkimisväärse visuaalse elamuse. Soovitatav vaadata HD's. Suurepärane koguperefilm.

Pidasin samuti Tintinit umbes 12-13aastaseks poisiklutiks. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist

cron