Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Zinera » 06. Juuni 2011, 20:37

Videviku saaga: Koidukuma - osa 1
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011)

Kinorekordeid purustanud Videviku saaga uues ja kauaoodatud osas jääb Bella Swani (Kristen Stewart) ning vampiir Edward Culleni (Robert Pattinson) abieluõnn üürikeseks, sest rida reetmisi ja õnnetusi ähvardab hävitada nende maailma.

Bella ja Edward sõidavad pulmareisile Rio de Janeirosse, kus nad viimaks oma kirele järele annavad. Peagi avastab Bella, et ootab last. Raske sünnituse ajal täidab Edward Bella soovi ja teeb temast surematu.

Nende tütre Renesmee ilmaletulek lükkab aga käima sündmused, mille käigus peavad Cullenid koos oma liitlastega vastu astuma Volturidele, sillutades teed võitlusele elu ja surma peale.

Põnev ja romantiline Koidukuma jätkab maailmakuulsa üleloomulikkusest ja kirglikkusest pikitud armastusloo jutustamist.

www.acmefilm.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Ralf » 03. November 2011, 21:24

Kui "Videvik" läbi saab, on uued vampiiriromantikad kohe kinolinal!

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Pixie » 03. November 2011, 21:39

Taylor Lautner olevat olnud unfinished cut'i vaadates pisarais.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Ralf » 03. November 2011, 21:55

Minu viga, zombiromantikad!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Spellbound » 03. November 2011, 23:41

Ralf kirjutas:Minu viga, zombiromantikad!


Tore ju :P Palmer sarnaneb kahtlaselt Stewartile ka veel.
Režissööri pärast tahaks loota, et tuleb midagi head, aga see pilt on lihtsalt liiga võigas.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Ralf » 04. November 2011, 02:07

Nekrofiilia forever!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Kaie » 19. November 2011, 19:56

Väga meeldis, see laul pärast Voltutri stseeni jäi nii kummitama ja ma ei leia ka seda kusagilt. Eriti meeldis see, et seal oli ka naermiskohti - kogu saal rõkkas. Huntide kogumine meenutas vägagi Narnia kroonikaid.
Kaie
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 32
Liitunud: 25. Juuni 2011, 18:53

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas lostinthemist » 21. November 2011, 15:24

Kõigepealt ütlen, et Twilighti filmid pole kunagi minu silmis nii õudselt kohutavad olnud, kui paljud räägivad. Pigem sellised.. enam-vähem harju keskmised. Sama arvasin ka "Breaking Dawn"i kohta, et mök, prolly tuleb suht keskmine film. Kuid pärast seanssi olin ma nii positiivselt üllatunud.
Näitlejatööd on tunduvalt paremaks läinud ja usutavad. Kristen Stewart oli endiselt väga kuum (ühes stseenis koguni nii meelierutav, et hüüdsin "uhuuu" üle kinosaali), samas Taylor Lautneri rollisooritus oli pmst sama. Esimene kolmandik filmist oli ausalt öeldes pisut igavavõitu, põhiliselt kogu mesinädala peatükk. Pärast seda aga kisus meeletult huvitavaks ja enne kui ma aru sain, viimased pool tundi olin meeletult filmi süvenenud ja silmad ekraanile naelutatud. Korduvalt käisid külmavärinad läbi. Lavastaja võttis filmi tegemisel tumedamad toonid - unenägu enne pulmi oli sünge ja veripunane. Samas nõustun eelmise kasutajaga, et huumorit oli seekord päris palju, et minagi jäin itsitama korduvalt nagu väike tüdruk.
Pärast filmi olin koguni nii positiivselt meelestatud, et laenutaks "Breaking Dawni" raamatukogust ja loeks sealt kohast edasi, kus film lõppes. Kuradi kaljuriidepuud, ma räägin. Nad tegid täpselt sama Harry Potteriga. Lõpp oli god tier awesome ja stiilne.
Kripeldama jäi see, et kui "Eclipse" toimus tõesti sündmuste jada poolest kuu aega enne "Breaking Dawn"i, siis tegelased olid välimuse poolest nii palju muutunud. Eriti vampiirid. Üks see äge vampiir oli päris paksuks läinud. Alice ka. Justkui oleks paar aastat filmide vahel möödunud. Vampiirid polnud kohati isegi kahvatud. Film saab miinuspunkti, sest Edward ei sädelenud päikese käes kordagi. Vähemalt mina ei mäleta seda. Aga kui ta tõesti sädeles ja mul jäi see kahe silma vahele, siis ma süüdistan selles Jacobit.

Tehniliselt siin filmis on olemas kõik, millest unistada võiks.
Nekrofiilia - check!
Inimene ja vampiir seksivad - check!
Vampiirid vs. libahundid - check!
Libahundid vs. libahundid - check!
Kristen Stewart on seksikas - check! (vähemalt esimeses kolmandikus)
Ja nüüd tuleb kõige olulisem

*drum roll pls*
Pilt

Jacob võtab särgi vihma käes ära - check!
Okei, zoofiiliat kahjuks polnud, samuti libahundi ja vampiiri vahelist seksi mitte, aga eks kõik need ülemised plussid korvavad ära. Parim Twilighti film seni. Mõtlen koguni reaalselt teist korda vaatama minna.
7/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Pixie » 21. November 2011, 19:34

Ega minulgi otseselt midagi saaga vastu pole, eelmine film jäi meelde halva kogemusena. Praegugi näitasid tegelased välja just neid omadusi, mida ma nende juures kõige vähem sallin. Nagu ikka, oli Jacob pidevalt vihane, Bella tuim ja Edward ängi täis. Olgu, Bella olukord on mõistetav. Kuigi pulmas ootasin rõõmsamat nägu, oleks see tema puhul vist liiga out of character? Siiani pole aru saanud, kas tegemist halva kirjutamise, näitlemise või lavastamisega.

Positiivseks osutus aga sünge toon, mida tasakaalustati huumoriga (naersin, kui Bella peale pulmaööd ärkas :D ). Kui kohustuslikust pulmast, mesinädalatest ja kogu shebang'ist edasi sai mindud, hakkas lugu tempot tõstma ja asjad muutusid tõsisemaks. Filmi viimased 15 minutit olid päris häirivad. Lõpp kujunes minu jaoks ootamatuks, aga ei pannud pikisilmi teist osa ootama. Fans gonna love, haters gonna hate - ma olen kuskil vahepeal. 6/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Ralf » 26. Jaanuar 2012, 16:33

Üpris suure Cronenbergi fännina osutus meeldivaks üllatuseks, et "Breaking Dawn"-i esimeses osas olid nõnda prominentsed just tema töödele omased teemad, mis tegi antud osast minu jaoks ka seni köitvaima järje "Twilight"-i seerias. Sellest hoolimata oli antud teemade (nagu moondunud lapse kandmine ja sellega kaasnevad tüsistused) käsitlus pinnapealne ja lihtsameelne ning taaskord kippus häirima liigne pikkus, mis on from the get-go olnud saaga filme läbivaks probleemiks. Mõistagi fännide jaoks on "mida rohkem, seda uhkem" suur boonus, kuid minu kui passiivse huvitunu jaoks oli suur osa stseenidest täiesti tühi filler-materjal. Jätkuvalt keskpärane, ent veidi tugevam kui varasemad järjelood (sedagi siis ainiti isiklike temaatiliste eelistuste tõttu).
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Weirdo » 26. Jaanuar 2012, 20:33

@lostinthemist, äge postitus! (Y)

Eriti lame oleks, kui Twilight'i filmidele järgneks veel terve saaga mingeid vaimuvaeseid vampiirifilme, mis on täpselt nagu Twilight (pilt on küll sisuliselt sama).
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Soprano » 26. Jaanuar 2012, 20:43

Weirdo kirjutas:Eriti lame oleks, kui Twilight'i filmidele järgneks veel terve saaga mingeid vaimuvaeseid vampiirifilme, mis on täpselt nagu Twilight (pilt on küll sisuliselt sama).

Palun väga :) http://www.imdb.com/title/tt1588173/
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Rain » 01. Aprill 2012, 23:10

Vaatasin ka siis selle müstiliselt minuni jõudnud filmi ära. Ütleme siis nii, et väga palju ketrasin edasi. Mitte just nii, et pool filmi jäi nägemata - põhisündmusi ma ei puutunud, aga näiteks mingid mälestused või romantiline jutt vms, mida oli väga palju ja mis tundusid väga venivad, jäid edasi kerimise nupu alla peitu. Lõpp oli üllatavalt hea. 6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Videviku saaga: Koidukuma - osa 1

PostitusPostitas Rasmus » 18. November 2012, 15:13

Sain ka siis lõpuks täies pikkuses ära vaadatud. Vahepealsed järjed meeldisid märgatavalt rohkem - olid tegevusrikkamad ja põnevamad. Samas kui Edward mulle muidu alati kohutavalt vastumeelne on olnud, siis "Koidukumas" ta mind üldse ei häirinud... siiski on Jacob igast otsast palju meeldivam tegelane. Filmi lõpp oli üsna häiriv.

7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist

cron