Seitse

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 28. August 2010, 03:01

Ikka ja jälle ülehinnatud. Spacey on muidugi tasemel. Not going to be a se7en,
6!
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Forzelius » 27. September 2010, 16:05

Umbes 3 aastat viimasest vaatamiskorrast ja ikka sama hea. Märkad ikka uusi detaile ning elemente. Voodi külge seotud kutt enam niimoodi ei ehmatanud, kuigi judinatega meenutan esimest korda. Kevin Spacey tegi 1995ndal kaks suurepärast rolli. Walkeri stsenaarium on super ja väga hästi kirjutatud, midagi mille poole püüelda.
Muuseas, mis värk nende lõputiitritega on, mingi visuaalne efekt nendega oli, kuid ära päris seletada ei suuda.
Atmosfäär ja muss ka muidugi überhea

10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kickflick » 27. September 2010, 16:36

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Ikka ja jälle ülehinnatud.


Olen nõus, et ülehinnatud. Aga samas see midagi väga halba ka ei olnud, mulle meeldis. Morgan Freeman meeldis mulle nagu alati. Brad Pitti karakter oli lahe, aga tema asemel oleksin ma pannud kedagi paremat Milli mängima, sest Pitt mängis kuidagi võltsilt. Kevin Spacey oli jah tegija, eriti tema monoloogi politseiautos oli väga põnev jälgida. Lõpp ei pakkunud mulle küll mingit üllatust, kuid selle eest oli osatud pinge korralikult üles kruvida.

Ahjaa, algus- ja lõputiitrid olid väga huvitavalt tehtud.

Se7en/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 09. Veebruar 2011, 05:41

hea CSI osaga seda küll ei võrdleks, pigem oli selles Wire in the Blood'i fiilingut. Unustasin täitsa ära, et Spacey siin mängima pidi ja see oli väga mõnus touch, et teda avatiitrites mainitud ei olnud. Lõpp oli kergelt aimatav, kuid mina nautisin seda filmi algusest lõpuni. Pittil olid 90ndatel ikka head rollid. Viimase kümne aasta jooksul paar head rolli ainult, IMHO.

9/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Seitse

PostitusPostitas CM-Girl » 21. November 2011, 00:27

Voodi külge seotud kutt oli parim. See stseen. (Y) Enim meeldisid Freemani ja Spacey osatäitmised. Pitti tegelaskuju käis vahepeal (oma kärsitusega) pinda. Mis lõppu puutub, siis lootsin, et näidatakse kasti sisu ka ikka. Oh well..

6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Seitse

PostitusPostitas Defexer » 29. Märts 2012, 00:12

Kunagi ammu olin telekast näinud kuid otsustasin taaskord vaadata ja imekombel oli ainult lõpp häguselt meeles. Morgan ja Pitt tegid head tööd ja nendevahelised dialoogid olid ikka asendamatud. Päris mitmel kohal ajas suu muigele ja nõustun samuti sellega, et veidi ülehinnatud tõesti. 8/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Seitse

PostitusPostitas lostinthemist » 23. Aprill 2012, 01:45

Ei tea jah.. nii veider. Ma olen seda filmi juba üle 5 aasta tahtnud näha. Eelkõige DVD-poodides on "Se7en" alati pilku püüdnud, aga miskipärast ma jõudsin vaatamiseni alles nüüd. Ma mäletan, et ma oleks vähemalt 3-4 korda äärepealt spoilerit lugenud lõpuüllatusest, kuid seda õnneks ei juhtunud. Ja samuti on mul hea meel, et ma ei ole lugenud kommentaare siin teemas. Peaaegu iga teine postitus sisaldab spoilerit.. jube... Õppige ometi see spoilerikastide kasutamine ära ükskord.

Fantastiline film. Lõputwist lõi tõesti väga pahviks ja seda ei osanud ette näha. Kogu müsteerium oli juba esimestest minutitest nii kaasahaarav ja paeluv. Dialoogid olid suurepärased ja mõned teatud teemad dialoogides andsid väga palju mõtteainet. Brad Pitt ja Morgan Freemani näitlejatööd olid igati tasemel.

9/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Seitse

PostitusPostitas brixxx » 27. September 2012, 02:10

Peale kahte Tarantino filmi sai lõpuks ka ühte head filmi vaadata. Huvitav müsteerium oli, kuigi siiski leian, et liiga kiiresti detektiivid lahendasid sarimõrtsuka idee. Kunagi kommenteerisin ''Zodiaci'' all, et film veidi venis ning liiga pika ajapeale oli lahendus viidud, et pinge kadus selle tõttu, ''Se7en''l püsis pinge koguaeg, aga siiski arvan, et veidi kauem oleks võinud mõrtsuka leidmine ja tema mõtte maailma leidmine aega võtta.

Siiski pean tunnistama, et ''Zodiac'' on veidi huvitavam ja veidi huvitavamad tegelaskujud ka, millegi tõttu vahepeal käis ''Se7en''is Brad Pitti tegelaskuju närvidele. Selles filmis samuti oleks eelistanud Brad Pitti asemel kedagi teist.

Ma olen Morgan Freemaniga mitmeid filme näinud ning pean tunnistama üks lemmikuid näitlejaid, aga pean tunnistama siin filmis mõjus ta veidi igavalt.

Huvitav miks ei suudeta teha filme, mis oleks algusest lõpuni huvitav, ''Se7en'' läks eriti huvitavaks viimased 45 min, filmi alguse eest oleks isegi pannud 5-6 punkti, aga filmi lõpp muutis filmi huvitavamaks, aga samas ei olnud filmis ka midagi väga erakordset, selle tõttu hindan filmi 7/10.

Muusika oli ka hea.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Seitse

PostitusPostitas Ralf » 28. September 2012, 15:20

Viimastel vaatamiskordadel on mind imestama pannud koht, kus Somerset väidab, et kohas, kus esimene ohver, leiti kauplusetšekke, millest ilmneb, et mõrtsukas käis mitu korda poes, et toiduvarusid täiendada. Rohkem seda teemat üles ei võeta, aga tegu on ju suurepärase juhtlõngaga. Kindlasti jäi keegi kahtlane mees, kes kümneid purke konserve ostis, kellelegi silma.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Seitse

PostitusPostitas brixxx » 28. September 2012, 15:56

Ralf kirjutas:Viimastel vaatamiskordadel on mind imestama pannud koht, kus Somerset väidab, et kohas, kus esimene ohver, leiti kauplusetšekke, millest ilmneb, et mõrtsukas käis mitu korda poes, et toiduvarusid täiendada. Rohkem seda teemat üles ei võeta, aga tegu on ju suurepärase juhtlõngaga. Kindlasti jäi keegi kahtlane mees, kes kümneid purke konserve ostis, kellelegi silma.

Hea tähelepanek, see jäi minulegi silma, et näitas konserve, aga sellele ei järgnenud mingit teema arengut.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Seitse

PostitusPostitas Pixie » 21. Märts 2013, 00:39

Üldiselt hea film haige mõrvari tabamisest, andekate näitlejate ja huvitava juhtumiga, aga vot lõppvaatus on see, mis minu silmis tõstis Se7en'i väärtust kõvasti. Ei osanud sündmuste pööret ette näha - mida plaanitakse ja kuidas teised sellele reageerivad. Eelnevalt olin mõelnud mitme stseeni juures, et miks tutvustati nii palju Mills'i ja Somerset'i mõttemaailma ja kus loo osas tegelaste-värk end ära tasub. Aga see, just nagu mitmed filmi jooksul poetatud tidbits, korjati kuskil üles ja kasutati ära. Kahju oli küll rikkuda FV skoori 7.7, aga minu poolt 10/10.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Seitse

PostitusPostitas Forzelius » 27. Juuni 2017, 02:29

Läks ma ei tea kui mitmendat korda juba. Jätkuvalt perfektne 10. Lemmik Fincheri film.
Üks märkus
Spoiler :
lõpp oli natukene etteaimatav. Tracy sai liiga palju mainimist Davidi poolt just enne väljasõitu mõrvapaigale. Lisaks näidati täiesti lambist lusikakaadrit. Vb sellepärast et mitu korda näinud ja tead, aga ikkagi tundus natukene nagu läbinäritav.
Suurepärane ka see, et Spaceyt tiitrites pole. Ma ei oska mitte kuidagi seda filmi faultida. Ta ei tee mitte midagi valesti.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist