Tõsiselt hea film, pinget jagus küllaga. Lõpupoole hakkas mõnes kohas isegi "War of the Worldsi" meenutama. Ainult näitlejatöö oli kohati natukene shitty.
9/10
Moderaator: Meeskond
Lõpus olev stseen Impossibly Tall Creature'iga on muidugi klass omaette. Üks ikoonilisemaid stseene viimaste aastate filmidest (vähemalt minu jaoks).
adi kirjutas:Noh kuidas võtta, samas võimaldas see Army sissetoomine teha ühe kõige parema ja haigema twisti peale Usual Suspect'i
adi kirjutas:No too üks näide. Igasugused sixth sensid ja fight clubi twistid on ikka väga pussy'd võrreldes olukorraga kus ...Spoiler :
Ralf kirjutas:"The Misti" lõppu tuleb hinnata kasvõi põhjusel, et Darabont oli nõus stuudio antavast eelarvet loobuma tervelt poolest, et kasutada sünget ja mitte-Hollywood lõppu - mis sest, et eriefektid selle arvelt kannatasid.
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist