Rumal pöörane armastus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas Rain » 04. Mai 2011, 23:14

Rumal pöörane armastus
Crazy, Stupid, Love. (2011)

Keskikka jõudnud Cal Weaveril (Steve Carell) on elu kui unistus - hea töökoht, kena maja, vahvad lapsed ja naiseks keskkooliaegne armastatu. Ent kui Cal saab teada, et Emily (Julianne Moore) on teda petnud ning tahab lahutust, kukub see "ideaalne" maailm kiiresti kokku. Veelgi hullem on see, et tänapäeva vallaliste seas tundub aastakümneid ühe ja sama naisega veetnud Cal saamatuse kehastusena.

Veetes oma õhtuid kohalikus baaris mossitades, kohtub ja sõbruneb Cal ülieduka naistemehe Jacob Palmeriga (Ryan Gosling). Jacob püüab Cali masendusest välja tuua ja sundida teda eluga edasi minema, avades ta silmad kõigele sellele, mida hetkel enesehaletsuses püherdav mees seni märganud polnud: flirtivad naised, mehised joogid ja stiilne riietus, mida kohalikust supermarketist ei saa.

Cal ja Emily pole aga ainsad, kes armastust võib-olla valest kohast otsivad. Nende 13-aastane poeg Robbie on hull oma 17-aastase lapsehoidja Jessica järele, too aga omakorda unistab Calist! Ning hoolimata Cali totaalsest muutumisest ja sellega kaasnevatest vallutustest on üks asi, mida muuta ei saa, tema süda. See juhib meest pidevalt tagasi algusesse.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 19. August 2011, 01:48

Had its moments, ütleme nii - mõned head kohad, palju keskpärasust ja ka hetki, mil ma silmad kinni pigistasin.

Küünilisus ja kohatine must huumor on nauding, mida viimase aja komöödiates napib. Näitlejate paraadist tõstaksin esile ehk kolm - Ryan Gosling, Emma Stone, Kevin Bacon - nemad tegid selle filmi nauditavaks (viimast näeme küll vaid episoodiliselt, ent siiski suudab ta meelde jääda. Lindhaegen keegi?)

Lõpp oleks võinud peale eepilist sisu-twisti olla (siit tuli vähemalt 2 punkti!), kuna siis poleks tegemist niivõrk tavalise rom-kom'iga, vaid millegi palju originaalsemaga, lisanduks täiesti teine sisu ning perspektiiv tervele filmile. Lõpuga rikuti (üldiselt) hea mulje, sest see oli tavalisest ehk veel kraadi võrra juustusem (vaata lõpetamistseremooniat).

Ehk kergelt "Halvast õpetajast" üle (just sisu poolest, nalju oli viimases ehk rohkemgi) ning paralleeli võib nende kahe vahele tõmmata veel sellega, et kummaski polnud hea mitte põhiliin (Diaz-Timberlake; Moore-Carell), vaid kõik ülejäänu nende kõrval.

6/10

Josh Groban polnud üldse hot (no homo).

Pilt Pilt
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas Zinera » 20. August 2011, 12:53

5/10

Ega ta midagi erilist küll ei olnud, "aasta parima komöödia" tiitel jääb seekord saamata. Sellel filmil tõesti olid omad hetked, mis andsid juurde teatud väärtuse, kuid nende vahepeal olid täesti sündmustevaesed kaadrid, mis tekitasid igavust ning tüdimust. Muidu sisu ja ideega võib rahule jääda, huumorit leidus ka, isegi ootamatusi, kuid see ei päästnud sellest, et vahepeal ikkagi igav oli.

Parimad palad:
Spoiler :
*David Lindhageni saaga läbi erinevate suhete.
*When I told you I had to work late, I really went to the new Twilight movie by myself. And it was so bad."
*Poisi sala/avalik armastus neiu vastu, mis tõesti oli väga armas.
*Steve Carelli feilid.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas Dream » 24. August 2011, 21:55

Tänavuste komöödiate nimekirjas kindlalt paremate hulgas. Võrdlus Bad Teacheriga on minu jaoks täielik blasphemy - paha õps oli ikka täiesti arulage, Crazy Stupid Love-i huumor oli selline, mis võiks ka vanematele kui 15 peale minna.

Kõik Emma Stone-i stseenid olid puhas kuld ja ta meenutas mulle tugevalt...mind ennast. Lahe igatahes!
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 24. August 2011, 22:25

Dream kirjutas:Crazy Stupid Love-i huumor oli selline, mis võiks ka vanematele kui 15 peale minna.

Kõik Emma Stone-i stseenid olid puhas kuld ja ta meenutas mulle tugevalt...mind ennast. Lahe igatahes!

Ega ikka ei olnud küll. Filmi temaatika oli selline, mis võiks ka keskealistele peale minna, samas huumor oli siia-sinna.

Tore, et tegelasega samastuda said.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas Ralf » 25. August 2011, 08:23

Kuidagi pessimistliku loomu ning kergelt downbeat tooni tõttu täitsa meeldis, samuti ei tekkinud vist kordagi tunnet, et üritatakse vägisi nalja teha (mis minu meelest oli kohati "Horrible Bosses" probleem) - jah, publiku reaktsioon või õigemini selle puudumine kannatas selle arvelt, ent samas suudeti tänu sellele vältida liigset banaalsustesse laskumist või üleliigse tongue in cheek dialoogi kasutamist. Karakterid sümpatiseerisid, elasin emotsionaalselt kaasa ja näitlejatevalik oli täitsa õnnestunud (ma ütlen seda iga filmi kohta, kus on Kevin Bacon). Siiras linalugu.

Spoiler :
Viimased 15-20 minutit läksid way liiga vikerkaarevärviliseks, kõigepealt see täiesti totakas kõne klassi lõpetamisel ja siis lootustandvad pilguvahetused kooliõues.

Mina teadsin juba kohe alguses, et Emma Stone'i tegelane on Steve Carelli ja tema kaasa tütar, miskipärast tundus see kole loogilisena, miks ta muidu seal filmis nii olulist tegelast mängiks; veel enam, et kõik teised tegelased kuidagi omavahel ühenduses on.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas Dream » 25. August 2011, 14:03

uLtImAtEcRiTiC, ok, võib-olla oli mu varasem statement natuke liiga järsk, aga mul olid lihtsalt tol hekel silme ees CSL-i seksistseenid vs Bad Teacheri dry humping... :)

Spoiler :
Kusjuures, kohe alguses öeldi ära,et Hannah on Cali ja Emily tütar. Mingi lause stiilis "have you called Hannah" vms. Lisaks Hannah-Nannah reference-id. Minu kaaslasele tuli see aga täieliku üllatusena. Natuke kadestasin isegi teda, ta sai oma whoa momendi kätte, kui Jacobit perele tutvustama hakati.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 25. August 2011, 17:25

RÄME SPOILER
Dream kirjutas:
Spoiler :
Kusjuures, kohe alguses öeldi ära,et Hannah on Cali ja Emily tütar. Mingi lause stiilis "have you called Hannah" vms. Lisaks Hannah-Nannah reference-id.
Spoiler :
Iirc, siis ei öeldud siiski: kasutati seda "nanna" vms varianti senikaua, kuni välja tuli.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas Ralf » 25. August 2011, 17:39

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:RÄME SPOILER
Dream kirjutas:
Spoiler :
Kusjuures, kohe alguses öeldi ära,et Hannah on Cali ja Emily tütar. Mingi lause stiilis "have you called Hannah" vms. Lisaks Hannah-Nannah reference-id.
Spoiler :
Iirc, siis ei öeldud siiski: kasutati seda "nanna" vms varianti senikaua, kuni välja tuli.

Minu meelest ka.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas kbong » 26. August 2011, 00:25

Ma jään napisõnaliseks (nagu alati) aga pean lihtsalt mainima, et tegemist on väga viisaka filmiga.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas homunkulus » 16. September 2011, 00:05

Väga heal tasemel komöödia suurepäraste näitlejatöödega. Isegi Julian Moore, kes mulle muidu kuigi meeltmööda pole, suutsin ära taluda. Seejuures tõepoolest mitte pelk lame naljafilm, vaid ikkagi päris hea elulise sisuga selline. Ehkki jah, lõpp kiskus seebiooperlikuks, aga samas oli ka koomiline.
See film peaks vast kõige enam kõnetama keskeas paare või neid kel läinud samuti kui peategelasel Calil ja ta naisel. Ilmselt peaks kõnetama teismelisigi, kes leiavad äratundmist nii Cali pojas kui tema lastehoidjas. Minus tekitas küll ühtaegu nii tugevat kaasaelamist ja kurbust kui sai ka südamest naerad. Kindlasti üle selle aasta seniste komöödiate. 10/9 (Y)
Sina jah! Sina! Toppisid mulle igasuguseid kapsalehti pähe, et...
Kasutaja avatar
homunkulus
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 20. August 2011, 12:39
Asukoht: Maa

PostitusPostitas Wisegirl » 13. Oktoober 2011, 21:55

Käisin täna Kosmoses vaatamas. Väike saal on väga mugav! (Kohe nagu liiga hea 2-eurose pileti kohta) Ning meeldivalt pime - oleneb olukorrast. Ma jäin 2 minutit hiljaks ning film juba käis... nii pime oli, pidin 5 minutit püsti seisma, et silmad harjuksid. :D

Mina sain oma whoa-momendi kätte!
Damn, Ryan Gosling, alguses vaatad, et pole ta nii kena midagi ning siis toob ta oma sarmi mängu. Väga kütkestav.
Hea hoogne komöödia, nautisin filmi peaagu üleni. Siis tuli lääge lõpukõne.
Analeigh, kes lapsehoidjat mängis (ja kes oli Ameerika supermodellide saates), sobiks välimuse tõttu suurepäraselt mängima Lolitat. Tal on ka selline olen-nii-süütu-ometi-natuke-paha omadus. Liiga alakaaluline teismelise rolli jaoks ja teatud valguses nägi jube vana välja... aga tegelase kohmetus oli kohati meeldiv ja nunnu.

Steve Carell meeldib mulle. Tubli.

Aah.. ja see "Dirty Dancingu" laul. Kuramuse kahju, et "Family Guy" vanamehenäss selle mu jaoks ära on rikkunud.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas Ronet » 16. Oktoober 2011, 00:11

Ma ei nimetaks seda komöödiaks per se, läheb rohkem The Kids Are Alright jms kategooriasse. Kerged tõusud ja mõõnad. Tsipa lühem võinuks olla, kuid üldjuhul oli tegu meeldiva filmiga. IRCus mainisin ka, et mulle meeldib Carell draama-komöödia vahepealsetes rollides. Jim Carrey oleks võinud sama teha.

Spoiler :
Whoa! Ma ei oodanud seda twisti üldse. Kuigi kui filmis on ainult 2 punapead, siis nad ju peavad sugulased olema. Ei mõelnud sellele üldse. Mõtlesin, et Nannah on kellegi vanaema..


Viimaseid "uudiseid" lugedes ajas see koht eriti naerma
Spoiler :
Pilt


7/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Detsember 2011, 03:35

Spoiler :
Nanna on ju ameeriklaste nimetus vanaemade kohta, ehm, ehm. Sellepärast ei pööranud nanna`le üldse tähelepanuraasugi. Üllatus oli aga täiega (Y)

kbong kirjutas:Ma jään napisõnaliseks, aga pean lihtsalt mainima, et tegemist on väga viisaka filmiga.


8/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Rumal pöörane armastus

PostitusPostitas Spellbound » 30. Detsember 2011, 03:54

Sel aastal ilmus ainult käputäis häid komöödiad ja Bad Santa kirjutanud kahe mehe writer-director tandemi teine film on kindlasti lõppeva aasta parimate seas koos 30 Minutes or Less`iga ja paljude vihatud Your Highness`iga.

Samas millega võrrelda? Just Go With It, The Hangover II, The Dilemma? Please...
Nojah, Paul, Bad Teacher, Horrible Bosses ja The Twilight Saga: Breaking Dawn on ka komöödiad, aga kui Paul* ja HB* välja arvata, siis jääb alles ju ainult mannetu rämps, mis pole ei naljakas ega romantiline, kuigi lubatakse ja lubatakse. Okei, TTS:BD ei tea, et on komöödia. See on vist andestatav.

*Paul ei olnud ootuspäraselt hea, aga parem muust kõntsast nagu What`s You Number.
*HB mõjus nagu komöödiaseriaal, mida vaatasin kolm osa järjest.

Väga tugev 8/10
Lõpp rikkus natuke üldpilti. Milleks selline lõpp? Kellele te moraali lugesite? Moraal oli juba selge. Siiski astuti august väärikalt välja ja liiguti kohe piinliku ja paari piisavalt terava naljaga edasi. Kõige tähtsam on aga see, et tegemist on tõesti romantilise komöödiaga.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 57 külalist

cron