Mida põnevat sinuga juhtus?

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas lostinthemist » 01. September 2011, 20:32

Siia teemasse võiks kirjutada põnevatest ja lõbusatest seikadest või äpardustest, mis filmiveeblastega juhtunud on.

Näiteks täna käisin Solarise toidupoes ja ostsin endale kirsimahla. Tagasiraha sain mingi 13 senti. Ühes käes mündid, teises käes tšekk. Tahtsin tšekki prügikasti visata, aga järgmine hetk oli hoopis kuulda suurt müntide klõbinat...
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 01. September 2011, 22:25

Küsisin täna Hesburgeris väikest Coca-Colat ilma jääta ja rohelise kõrrega, et näha, mis näo see teenindaja teeb, aga ju siis tehakse talle veidramaidki palveid, sest kutt ei liigutanud näolihastki, pani rohelise kõrre vups sisse ja kõik. :))
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Forzelius » 02. September 2011, 02:01

Ralf kirjutas:Küsisin täna Hesburgeris väikest Coca-Colat ilma jääta ja rohelise kõrrega, et näha, mis näo see teenindaja teeb, aga ju siis tehakse talle veidramaidki palveid, sest kutt ei liigutanud näolihastki, pani rohelise kõrre vups sisse ja kõik. :))


Kui ainult ilma jääta võtta, siis ei ole see tavaliselt nende jaoks mitte mingi probleem. Kui aga (üks sõber teeb alati nii) küsida, et kas saaks burgeri vahelt hapukurgi ära võtta, siis kutsutakse alati floor manager kohale.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 02. September 2011, 02:32

Forza kirjutas:
Ralf kirjutas:Küsisin täna Hesburgeris väikest Coca-Colat ilma jääta ja rohelise kõrrega, et näha, mis näo see teenindaja teeb, aga ju siis tehakse talle veidramaidki palveid, sest kutt ei liigutanud näolihastki, pani rohelise kõrre vups sisse ja kõik. :))

Kui ainult ilma jääta võtta, siis ei ole see tavaliselt nende jaoks mitte mingi probleem. Kui aga (üks sõber teeb alati nii) küsida, et kas saaks burgeri vahelt hapukurgi ära võtta, siis kutsutakse alati floor manager kohale.

Kusjuures 80% juhtudest antakse ikka jääga, isegi kui väga selgelt rõhutad, et seda seda ei soovi. Pole seni selle pärast vinguma hakanud, võib jääga kah.

lostinthemist kirjutas:Tagasiraha sain mingi 13 senti. Ühes käes mündid, teises käes tšekk. Tahtsin tšekki prügikasti visata, aga järgmine hetk oli hoopis kuulda suurt müntide klõbinat...

Kahju et Sopranot - vana juuti - kaasas polnud, ta oleks prügi sisse sellele kohe järele karanud. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Soprano » 02. September 2011, 03:24

Ralf kirjutas:Kahju et Sopranot - vana juuti - kaasas polnud, ta oleks prügi sisse sellele kohe järele karanud. :irw:

wtf random... Saan aru küll, et reede ja värki, aga ära ikka viinaga üle pinguta. Ime seda parem mõõdukas koguses oma rohelisest kõrrest, muidu lõpetad nagu su isa. :irw:
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas lostinthemist » 02. September 2011, 10:20

Aajah, kirjutaks ka siia ka sellest, mis minuga mõned päevad tagasi keskturul juhtus. Jututoas rääkisin juba, kuid foorumi lugejad seda ei tea.

Igatahes, müün keskturul peale tomatite ja kurgi ka kibedaid pipraid. Üks klient soovis osta kibedat pipart ja tahtis veenduda, kas pipar on ikka kibe, nagu ma väidan. Rääkis mu nõusse, et murrab ühe pooleks ja proovib, kas on kibe. Murdiski ühe punase pipra pooleks, maitses seda keelega ja ütles pettunud näoga: "Ei ole üldse kibe ju."
"Ee.. peaks olema, proovige hammustada ühte tükki."
Klient võttis seejärel ampsu piprast, mille peale ta ei teinud suurt nägu. Ütles veel: "See ei ole üldse kibe pipar, see on ju nii mahe." Ta võttis teise pisikese ampsu ka ja vangutas pead kurja näoga, et mida ma valetan.
Siis mu kannatus katkes.. ütlesin: "No ei saa olla, see peaks olema kibe."
Krabasin selle pooleks murtud pipra teise poole ja võtsin kiiruga ühe ampsu ja...
Pilt

Trolliti lihtsalt väga edukalt ära. Klient igatahes sai naerda ja ütles, et töötab kokana ning teeb hästi vürtsikaid toite. Sellepärast ta nägu suurt ei muutunudki proovimisel. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas adi » 02. September 2011, 18:46

olin poes. mingi suvaline isa koos pojaga oli joogilettide vahel
poeg (umbes 10) küsib isalt kas ta võib suure coca võtta
isa ütleb "ei, väikse võid võtta"
poeg mõtleb hetke ja ütleb isale "ok, aga tagasi sõidad ise"



tõsilugu, ise kuulsin pealt
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas CM-Girl » 04. September 2011, 12:34

See juhtus küll jupp aega tagasi aga mõtlesin selle siiski siia kirja panna.
Olin Türi säästumarketis. Õhtune aeg, vähe ostjaid. Turva jälgis mind, olin suure käekotiga. Sõber maksis ostude eest ja mina panin ostud enda kotti. Turva seisis sealsamas aga kas ta oli pime või mõtles millegile mulle, kui järsku ta küsib et ma koti lahti teeks, vaatas koti sisse ja kutsus mind teise ruumi, sõber tsekki ka ei võtnud, ütlesin, et kauba eest makstud. Läks veidi aega, aga õnneks lasi minema ja politseid ei kutsunud. Krt kui vihane ma olin. Nagu tõsiselt, ise seisis seal kassa juures ja ei näinud... :x
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas lostinthemist » 11. September 2011, 16:16

Reedel oli kõige eepilisem korea keele tund eales. Avastasin, et istusin LiveForThis ja Spellboundi kõrval. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas LiveForThis » 11. September 2011, 16:41

Mulle tuli lostinthemist`i kohalolek ka täieliku üllatusena. Tegelikult mõtlesin juba eelmine tund, et miks see pikk tüüp mind vahetevahel vaatab. Aga samas ilgelt fun on enda kõrval tuttav nägu avastada. Antud juhul siis mitte nägu, vaid kasutaja.

Pole nagu mõelnudki, et meid nii hästi on võimalik ära tunda. Pole ka harjunud sellega, et keegi pöördub mu poole FV kasutajanimega. :P
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas lostinthemist » 11. September 2011, 16:55

Eelmine tund hakkasin looma peas väikeseid seoseid ja mõtlesin pidevalt endamisi, kas need olete tõesti teie. Nagu, kui palju on Balti Filmi- ja Meediakoolis kaksikuid, kes kannavad prille? :))
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas LiveForThis » 11. September 2011, 17:00

Jep, we are one of a kind.

Tegelikult me peaksimegi olema BFM-i esimesed kaksikud, fuck yeah

Üllatav oli sind just Korea keeles näha. Arvasin kogu aeg, et jätkad jaapaniga. Tahtsime ise ka jaapani keelt võtta, aga tunniplaan ei lubanud.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Forzelius » 12. September 2011, 00:19

CM-Girl kirjutas:See juhtus küll jupp aega tagasi aga mõtlesin selle siiski siia kirja panna.
Olin Türi säästumarketis. Õhtune aeg, vähe ostjaid. Turva jälgis mind, olin suure käekotiga. Sõber maksis ostude eest ja mina panin ostud enda kotti. Turva seisis sealsamas aga kas ta oli pime või mõtles millegile mulle, kui järsku ta küsib et ma koti lahti teeks, vaatas koti sisse ja kutsus mind teise ruumi, sõber tsekki ka ei võtnud, ütlesin, et kauba eest makstud. Läks veidi aega, aga õnneks lasi minema ja politseid ei kutsunud. Krt kui vihane ma olin. Nagu tõsiselt, ise seisis seal kassa juures ja ei näinud... :x


Seda on paljudega juhtunud, ma usun. Endalgi paar korda ette juhtunud, kuigi sinna nö "ruumi" ei ole mind küll kunagi viidud. Mõnikord võiks, tho. Tahaks näha, kuidas see seest välja näeb.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 12. September 2011, 00:44

Forza kirjutas:Seda on paljudega juhtunud, ma usun. Endalgi paar korda ette juhtunud, kuigi sinna nö "ruumi" ei ole mind küll kunagi viidud. Mõnikord võiks, tho. Tahaks näha, kuidas see seest välja näeb.

Olen ka "ruumi" sisse saanud, pood oli siis Selver ja aastaid ikka palju-palju tagasi. Samas võin öelda, et ega seal midagi erilist ei olegi, ainult kaamerad ja pahurad miinimumpalgaga turvikud. Minu seiklus lõppes sellega, et pidin kõik taskud tühjaks tegema ja hiljem tagasi taskutesse kühveldama. Vabandati ka.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Defexer » 12. September 2011, 00:46

Olen sees käinud, väike ruum kus on mingi laud seinaküljes. Suur tädi seisis uksejuures, et sa ikka minema ei jookseks. Ladusin kõik oma taskud tühjaks ja tuli välja, et kui kunagi tol ajal ostsin mp3 siis sellel oli mingi kleeps küljes ja pidi ära eemaldama kuid selle eemaldamisega kaasnes see, et karbist polnud enam midagi järel.
Muidu tuli just meelde, et kunagi ammu kui sõbraga üpris väiksed veel olime siis käisime ja võtsime prooviks ühe väikse kaalukommi, kuid paar sekundit läks mööda ja kohe oli turva meil kõrval. Pidime siis pakendi võtma, ühe kommi sisse panema ning ära kaaluma, siis kommi tagasi valama ja tühja pakendiga ostma minema. Kusjuures päris piinlik oli ja mõned küll vaatasid, et puhta segi kamminud end.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron