Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas thargun » 27. Mai 2011, 16:23

OJEEE uus piraadid tulid välja :)) No ma ei tea,need eelnevad 2 olid nagu meh?Okei nad olid hästi tehtud aga see sisu?????Minu jaoks peale Jonny Deppy ei ole seal midagi.But who cares, peamine et oleks :tuld,paljad, naisi(mulle meeldivad naised),ja head peavad võitma.
thargun
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. September 2010, 23:30

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Mai 2011, 20:08

ruut kirjutas:
LiveForThis kirjutas:esialgse triloogia särale.

No see sära on tekkinud enamjaolt ikka tänu esimesele (ja natuke ka teisele) filmile. Kolmas osa oli kohutav ju.


Iga kell vaataksin pilgeni sisuliine täis laotud kolmandat osa, kui seda punnitatud igavusehunnikut.

Triloogia sära sellepärast, et väga hea esimese osaga lahti löödud piraadisaaga lõppes korraliku ülepingutatud pauguga, aga vähemalt oli kogu aeg midagi silme ees vilkumas, mida pingsalt (või siis vähempingsalt) jälgida ja järjehoidjat aegaajalt vahele toppida.
Tagasihoidlikumast üleliia lärmakaks ja kohmakaks küll, aga pagan võtaks, kolmas ja isegi teine pakkus metsikus koguses rohkem mõtestatud, läbimõeldud ja fantaasiarikast meelelahutust, kui see igav näidend, kus Jack kuskile saarele keksis. Jube lihtsalt.

Blackbeardi polnud nagu olemaski, lihtsalt mingi sell, kes mõõgaga vehkis. Hea näitleja, aga rolli kahjuks polnud.
Penelope Cruz oli aga täielik huumor, ei suuda teda lihtsalt tõsiselt võtta. Jacki ja Cruzi tegelase suhe muutus kiiresti üleliigseks jandiks. Ei omanud ka seegi mingit väljaarendatud alust. Mingist pisikesest minevikuseigast ainuüksi ei piisa.

Julgen väita, et Barbossa ja näkineidude teema oli piraadifilmide vaimus kenasti üles ehitatud.
Kuigi Barbossa ülehüppamine mõjus kuni filmi lõpuni ebaveenvana. Ahjaa, kui kõik olid oma palga kätte saanud, siis olin just nimelt õnnelik, et vana Barbossa taas jalad alla sai.
Näkineiu ja misjonäri suhet ei saaks mitte kuidagi veenvaks nimetada, aga vähemalt idee meeldis mulle vägagi. Selle teostus aga mitte.

Nooruse allikas oli ju täielik
Spoiler :
LOST finale


Mis siis veel?
Esimest korda piraadifilmide ajaloos hakkas Jack tüütuks muutuma. Halb märk, väga halb märk.
Kuna kõrvaltegelased olid täiesti tuimad, siis polnudki kedagi ega midagi peale Jacki vaadata.
Kogu see punktist A punkti B seiklus mõjus lihtsalt laisana, ei suvatsetud mitte millegile eriti mõelda. Let`s make money!


Lubavad ka järgmist osa. Järelikult seostub see siis Jacki laeva saatuse ja pärast lõputiitreid näidatud klipiga? Võib olla. :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 27. Mai 2011, 20:13

thargun kirjutas:OJEEE uus piraadid tulid välja :)) No ma ei tea,need eelnevad 2 olid nagu meh?Okei nad olid hästi tehtud aga see sisu?????Minu jaoks peale Jonny Deppy ei ole seal midagi.But who cares, peamine et oleks :tuld,paljad, naisi(mulle meeldivad naised),ja head peavad võitma.


Tuld ja plahvatusi on.
(Pool-)paljaid naisi on.
Katoliiklased võidavad.

MIDA SA VEEL OOTAD?
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas CM-Girl » 27. Mai 2011, 20:20

Käisin siis seda filmi extra Tallinnas vaatamas. Pidin pettuma. Rahast siiski kahju ei hakanud. Paar päris head kohta oli. Ian McShane sobis sellesse rolli. Mulle ta igastahes meeldis. Barbossas pettusin enim, kui teda esimest korda näidati selle paruka ja selle riietusega, mõtlesin et "wtf". Lõpus oli vana Barbossa tagasi. (Too late)
Mulle on alati meeldinud jälgida Sparrow põgenemisi ja mõõgavõitlusi. Näkineiud meeldisid ka.
Ei raatsi nagu väga madalat hinnet panna, nii et jääb 5,5/10
LiveForThis kirjutas:Selle filmi suurim teene seisneb aga hoopis triloogia rewatchi isu tekitamises.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas thargun » 27. Mai 2011, 20:37

enam ei oota lähen kohe kinno,sest naisi(poolpaljaid) peab ju nägema,ja tuld,ja paavst on kunnn :))
thargun
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. September 2010, 23:30

PostitusPostitas LiveForThis » 04. Juuni 2011, 22:08

Pilt
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 05. Juuni 2011, 19:49

LiveForThis kirjutas:/---/ igav näidend, kus Jack kuskile saarele keksis. Jube lihtsalt.

Penelope Cruz oli aga täielik huumor, ei suuda teda lihtsalt tõsiselt võtta.

Esimest korda piraadifilmide ajaloos hakkas Jack tüütuks muutuma.

Kuna kõrvaltegelased olid täiesti tuimad, siis polnudki kedagi ega midagi peale Jacki vaadata.

Blackbeard - mõttetu
Penelope Cruz - veelgi mõttetum

+1

Igav, tõsiselt igav. Sisu puudujääke korvasid mõned naljad, mis filmi edenedes pisut paremaks läksid, sh ka täiesti lõpus.

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Panin ühe ära, mis siin ikka oodata!

Päris nii hull ei olnud, aga ega palju puudu ka jäänud.

4/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Zinera » 05. Juuni 2011, 21:10

3/10

Läksin kinno väikese aimdusega, et see film võib halb olla, ma eksisin - see oli väga halb järg eelmistele sisukatele ja huvitavatele piraatidele. Keskenduti põhiliselt 3D actionstseenidele, dialoogid ja stseenid tundusid olevat vaid filmi pikendamiseks ja venitamiseks välja mõeldud, sest actionstseenide vahepeal lihtsalt peab ka puhkama.
Uued tegelased...oeh. Ja Jacki liiga palju...

Lemmikstseeniks oli merineitsijaht, kus vähemalt oli püütud ka muule rõhku panna, kui 3D efektidele. Lisaks meeldis vodoo nukk ja romantikastseen Jacki ja Cruzi vahel filmi lõpupoole.

Oli siis vaja nii hea triloogia järjeks teha selline jama...?!
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Kidd » 08. Juuni 2011, 08:12

2 euri eest Kosmoses vaadata käis kah, igav just ei hakanud. Kõigi nende piraadifilmide juures häirib mind see pidev tolatsemine ja mõttetute naljade viskamine, ma ei ütleks midagi halba kui oleks tehtud tõsine film. Ma ei nõua palju, mind ei huvita näitlejatöö jms, aga häirib veiderdamine. Et sellest veel vähe oleks on Penelope Cruz äärmiselt ebasümpaatne... väkk. Üldiselt mai saa aru, miks ta nüüd halvem oli kui eelmised osad, eelmised osad olid ju täpselt sama jama.

4/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Juuni 2011, 22:29

Alandasin isegi hinnet. Film, mis kaob kiirelt meelest. Film, mis muudab eelmiste filmide vead palju, palju, palju positiivsemaks.
4/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel

PostitusPostitas Cochrane » 28. Juuni 2011, 05:32

Neljast Piraadifilmist nigelaim vaatamine, 3D kaasa ei aidanud, kui üldse, muutis asja hullemaks. 5/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel

PostitusPostitas Will Turner » 08. Juuli 2011, 23:38

http://millwauke.blogspot.com/2011/07/pirates-of-caribbean-on-stranger-tides.html
Ühesõnaga saab siit lugeda mu arvamust kuid siin ma võin nii lühidalt öelda ,et film oli tõesti hea. Eks need uued tegelased andsid ka oma panuse ja tegid filmi mitmekesisemaks
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

Re: Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel

PostitusPostitas MNC » 16. August 2011, 03:10

Kariibi mere piraadid ja võõrad veed:4/10 e. no ei oska midagi selle jama kohta öelda. Silme ees oli, kõrvu kostis, aga ise oli... tühi ?
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel

PostitusPostitas adi » 18. August 2011, 19:38

Kogu filmi ma kujutasin ette mis toimus stsenaristide toas kes selle filmi käsikirja valmis vorpisid.

Üks tegelane vaikselt norskab oma toolil, teine tegelane voldib paberist lennukeid ja üritab neid magavale kutile suhu lennutada, kolmas toksib juba tunde midagi oma nutitelefoni ja itsitab iga veidikese aja tagant, neljas ja viies mängivad laevade pommitamist ning kuues stsenarist, kõige noorem kogu seltskonnast, prillidega kõhnuke noormees - närib närviliselt pliiatsit ja vaatab pooltühja paberit oma ees esitades vahepeal ülejäänud seltskonnale küsimusi nagu "... siis Jack satub mõõgavõitlusesse ... ning ... ning ... pääseb kuidagi napilt? Mis arvate?" või "... siis Jack võtab nagu mastinöörist kinni ja lööb mõõgaga mingi teise nööri katki ja lendab kõrgustesse ... ning ... ning ... pääseb kuidagi napilt? Mis arvate?".
Stsenarist nr. 2 kes on ametis järjekordse paberlennuki tiibadele punaste viisnurkade joonistamisega tõstab korra pea, mühatab midagi nõusolevat ning lennutab punakangelased oma järgmisele retkele.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel

PostitusPostitas Rain » 28. August 2011, 21:11

Jäi ikka suht palju eelnevatele osadele alla. 5/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist